اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست من ، با توجه به سوابق و تجربیاتی که داشتیم این قوانین توی بازارچه گذاشته شده تا کسانی که خرید و فروش میکنند راحت باشند و حداقل اعتماد سازی انجام بشه !

و شمایی که تمایل به استفاده از این بخش از انجمن دارید ملزم به رعایت این قوانین هستید

نظر

• نوشته اصلی توسط abomfunk نمایش پست ها
      آقا پرهام من مگه مریضم واسه کالائی که ندارم تاپیک بزنم؟اسم می دیم شماره می دیم آدرس می دیم حتما داریم که می زنیم دیگه
      نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
      نام کاربریتون رو باید رو یه کاغذ بنویسید و تو عکس محصولاتتون بذارید ، که مشخص بشه این کالا رو در اختیار دارید
      دوست من شخص شما که فقط این قانون براتون نیست ، واسه همه هست
      در ضمن شما خودتون ببنید چقدر کلاهبرداری زیاد شده تو نت ، همین چند وقت پیش یک اومد از تاپیک فروش اینجا عکسا رو کپی کرده بود تو یه فروم دیگه و تاپیک فروش زده بود فکر نمیکنم این مورد مشکلی داشته باشه

نظر

• دوستان دلیل این فاصله ی زمانی ۱۰ ثانیه ای بین دو بار سرچ کردن یا گت نیو کردن چیه ؟
        مثل این که دوباره گذاشتینش...

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
          دوستان دلیل این فاصله ی زمانی ۱۰ ثانیه ای بین دو بار سرچ کردن یا گت نیو کردن چیه ؟
          مثل این که دوباره گذاشتینش...
          قبلا هم بود! اینو برای جلوگیری از request رباتهای Spammer میذارن و باید هم باشه!
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

• تازگیا انجمن با ایپد اصلا باز نمیشه لطفا اصلاحش کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط Am.M نمایش پست ها
              تازگیا انجمن با ایپد اصلا باز نمیشه لطفا اصلاحش کنین
              هیچ مشکلی نداره دوست عزیز

نظر

• این قالب انجمن خیلی سنگینه به نظرم.
                گوگل کروم که واسه اسکرول کردن صفحه اول انجمن خیلی گیر میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط drsaeid نمایش پست ها
                  این قالب انجمن خیلی سنگینه به نظرم.
                  گوگل کروم که واسه اسکرول کردن صفحه اول انجمن خیلی گیر میکنه
                  ولی من با گوگل کروم میام و راضیم !
                  شاید اشکال از شماست !
                  به آخرین ورژن اپدیت کنید !

نظر

• ولي به نظرم سرعت انجمن او مده پايين!(يا نت منه؟؟)
                    راستي بعضي موقع ها كه ميخوام پست بدم نميفرسته!!!تو لود ميمونه!(با مكم كه سافاري ٦)

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                      ولي به نظرم سرعت انجمن او مده پايين!(يا نت منه؟؟)
                      راستي بعضي موقع ها كه ميخوام پست بدم نميفرسته!!!تو لود ميمونه!(با مكم كه سافاري ٦)
                      سرعت انجمن نسبت به قبل خیلی بهتر شده (چک شده از سایت GTmetrix | Website Speed and Performance Optimization)
                      حجم قالب هم به نسبت کمتره از قالب قبلی ولی به دلیل کد نویسی سنگینی که داره در بعضی مواقع سرعت پایین میاد که داریم حلش میکنیم !

مورد دوم هم مشکلی نداریم ما

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                        دوست من شخص شما که فقط این قانون براتون نیست ، واسه همه هست
                        در ضمن شما خودتون ببنید چقدر کلاهبرداری زیاد شده تو نت ، همین چند وقت پیش یک اومد از تاپیک فروش اینجا عکسا رو کپی کرده بود تو یه فروم دیگه و تاپیک فروش زده بود فکر نمیکنم این مورد مشکلی داشته باشه
                        شما که کارشناس بخش هستی لطف کن پیگیری کن پست تائید شده واسه چی بعد از 5 6 ساعت حذف می شه اگر مشکل داشت چرا تائید شد.اگر تائید کردین بعد حذف کردین که دیگه صدای من در نیاد من کلا صدام در نمیاد فقط خواستم بدونین تو این ماه عزیز حرف دروغ نمی زنم حتما یه نفعی دارن که پرمیوم ها تائید می شن ما تائید نمی شیم یا می شیم چند ساعت بعد حذف می شه پستمون

نظر

• باسلام وخسته نباشید
                          سایت نسبت به قبل قشنگترشده ولی کندوسنگین
                          اکثراهم دوباربایدکلیک کنی تاصفحه موردنظربازبشه
                          بخصوص توقسمت آخرین ارسال هاکه بدون استثنارو
                          شماره صفحه ها(۱،۲،۳....تادوبارتاپ نکنی عمل نمیکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط abomfunk نمایش پست ها
                            آقا پرهام من مگه مریضم واسه کالائی که ندارم تاپیک بزنم؟اسم می دیم شماره می دیم آدرس می دیم حتما داریم که می زنیم دیگه
                            نوشته اصلی توسط abomfunk نمایش پست ها
                            شما که کارشناس بخش هستی لطف کن پیگیری کن پست تائید شده واسه چی بعد از 5 6 ساعت حذف می شه اگر مشکل داشت چرا تائید شد.اگر تائید کردین بعد حذف کردین که دیگه صدای من در نیاد من کلا صدام در نمیاد فقط خواستم بدونین تو این ماه عزیز حرف دروغ نمی زنم حتما یه نفعی دارن که پرمیوم ها تائید می شن ما تائید نمی شیم یا می شیم چند ساعت بعد حذف می شه پستمون
                            آقای عزیز چرا شلوغش میکنی ؟ قوانین بازارچه رو ۱۰۰ بار خوندید ؟ چطور هنوز این قانون رو ندیدید ؟

محدودیت های کالای فروشی -فروش محصولاتی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی میباشد ممنوع است. در صورتی که شخصی قصد فروش گسترده محصولی را دارد باید قبل از ایجاد تاپیک با یکی از "ادمین های سایت" هماهنگ نموده و پس از کسب مجوز اقدام به گشودن تاپیک کند (در صورت داشتن تگ بخش ویژه، کاربر می تواند حداکثر دو کالا را بدون نیاز به هماهنگی به فروش برساند). انتظار میرود که کالاهای پیشنهادی جهت فروش با موضوعیت انجمن -محصولات اپل- باشد . هر چند که امکان فروش کالاهایی آی-تی به صورت محدود (به خصوص برای کاربران پرمیوم و قدیمی) مهیا خواهد بود.
                            وقتی شما قصد دارید از سرویسی استفاده کنید موظف هستید به قوانین سرویس دهنده احترام بذارید و با توجه به اون قوانین تاپیکتون رو تنظیم کنید! نفع کاربر پرمیوم فروش ۲ عدد از کالا در یک تاپیک هست٬ شما با تگ کاربر معمولی مجاز به فروش یک عدد هستید٬ طبیعی هست که ۳ عدد فروش انبوه حساب میشه. چه برای کاربر معمولی و چه کاربر پرمیوم!

در ضمن این قسمت از قوانین هم گویا از دید شما پنهان موند :

- هر گونه مشکل در خصوص این بخش را فقط از طریق ارسال پیام خصوصی به مدیران بخش بازارچه دنبال کنید و از ایجاد کردن تاپیک هایی با عناوین چرا تاپیک من به تایید نرسید و ….. جدا خود داری کنید در صورت مشاهده تاپیک بدون پاسخ گویی حذف و با ایجاد کننده تاپیک برخورد خواهد شد.

نظر

• این چی میگه ؟*

می خوام به ایشون پیغام خصوصی بفرستم میگه :

دریافت پیغام خصوصی هم مگه محدودیت داره ؟ صندوقش که طبیعتا پر نیست . یوزر جدید هم نیست که محدود باشه . چیه داستان؟

نظر

• مدیران محترم خسته نباشید !
                                من یه سوال دارم الان . از کدام یک از مدیر ها باید درباره ی اعتبار ( مدت باقیمانده ) سوال کنم ؟
                                من تا حالا 2 بار پرسیدم کسی جواب نداد !
                                مسئولین رسیدگی کنن ! :d

نظر

صبر کنید ..
                                X