اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [سلام
    با تشکر از زحمات مدیران سایت لطفا پست برنامه ها و بازی های رایگان روز را از سایت خارج کنید یا مکان قرار گرفتن آن را تغیر دهید زیرا خیلی در معرض دید کاربران قرار داره و کاملا بدون استفاده رها شده و برای اینکه کار مفیدی انجام شود توصیه میکنم روش پیدا کردن برنامه های رایگان اپ استور را آموزش بدهید. با تشکر و قدردانی از سایت مفید شما

نظر

• سلام
      تمامی پست های من حذف شدن ! جالب این حتی پستی که خودم رو معرفی کردم حذف شده !
      بله ! کمیش به خاطر گرفتن اپل آیدی بوده ولی بیشتر سوال های خودم بوده که توی انجمن گشت و گذار می کردم،
      و برام پیش اومده.
      چطوری باید تعداد پست های خودم رو به 30تا برسانم در صورتی که من برنامه نویس هستم و نیاز دارم اول برنامه xcode و
      sdkهای اون رو نصب کنم و بعد در انجمن فعالیت داشته باشم ! در صورتی که الان 1 هفته است منتظر نصب xcode هستم!!!
      حذف پست های spam کار بسیار درستیه، ولی به شرطی که واقعاً spam باشن.
      الان من باز ترس این رو دارم ایجاد مبحث کنم، و باز اون مبحث پاک بشه و به عنوان اسپم معرفی بشه !
      حتی پاسخ من هم پاک شدن ! یکی از دوستان توی انجمن سوال پرسیده بودن که چگونه میشه برنامه های نوشته رو روی گوشی
      تست کرد، و من پاسخ داده بودم باید اکانت دولوپر داشته باشید و جور دیگه ای نمیشه! و دوستان مدیر زحمت کشیدن حذف کردن !

موفق و پایدار
      ویرایش توسط smemamian : https://i-phone.ir/forums/member/180571-smemamian در ساعت 23-06-2015, 12:29 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amirali19 نمایش پست ها
        سلام من خیلی ناراحتم از شما که اصل پیگیر نیستین من چندبار پیام خصوصی هم دادم که عضویت من لغو شده و نمی تونم با نام کاربریم وارد شوم لطفا پیگیری کنید ایمیل بنده milad_hakem.2000@yahoo.com و نام کاربری بنده ihakem
        با سلام دوست عزیز
        به احتمال زیاد ایمیل فعالسازی که براتون ارسال شده رو کلیک نکردید و اکنتتون فعال نشده و یکی از قابلیت های ویبالتین حذف اکانت های فعالسازی نشده است
        نوشته اصلی توسط nejalireza نمایش پست ها
        [سلام
        با تشکر از زحمات مدیران سایت لطفا پست برنامه ها و بازی های رایگان روز را از سایت خارج کنید یا مکان قرار گرفتن آن را تغیر دهید زیرا خیلی در معرض دید کاربران قرار داره و کاملا بدون استفاده رها شده و برای اینکه کار مفیدی انجام شود توصیه میکنم روش پیدا کردن برنامه های رایگان اپ استور را آموزش بدهید. با تشکر و قدردانی از سایت مفید شما
        با سلام
        ممنون از پیشنهادتون
        خود شما میتونید شروع کننده ی این آموزش باشید
        نوشته اصلی توسط smemamian نمایش پست ها
        سلام
        تمامی پست های من حذف شدن ! جالب این حتی پستی که خودم رو معرفی کردم حذف شده !
        بله ! کمیش به خاطر گرفتن اپل آیدی بوده ولی بیشتر سوال های خودم بوده که توی انجمن گشت و گذار می کردم،
        و برام پیش اومده.
        چطوری باید تعداد پست های خودم رو به 30تا برسانم در صورتی که من برنامه نویس هستم و نیاز دارم اول برنامه xcode و
        sdkهای اون رو نصب کنم و بعد در انجمن فعالیت داشته باشم ! در صورتی که الان 1 هفته است منتظر نصب xcode هستم!!!
        حذف پست های spam کار بسیار درستیه، ولی به شرطی که واقعاً spam باشن.
        الان من باز ترس این رو دارم ایجاد مبحث کنم، و باز اون مبحث پاک بشه و به عنوان اسپم معرفی بشه !
        حتی پاسخ من هم پاک شدن ! یکی از دوستان توی انجمن سوال پرسیده بودن که چگونه میشه برنامه های نوشته رو روی گوشی
        تست کرد، و من پاسخ داده بودم باید اکانت دولوپر داشته باشید و جور دیگه ای نمیشه! و دوستان مدیر زحمت کشیدن حذف کردن !

موفق و پایدار
        سلام دوست عزیز
        میتونید لینک تاپیک هایی که پیامتون داخلش بوده رو برای من ارسال کنید تا پیگیری کنم (پیغام خصوصی)
        ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• سلام
          چرا روی پروفایلم کلیک می کنم این پیغام میاد که نوشته :

لایسنس پروفایل همیار معتبر نیست.
          خرید لایسنس

نظر

• ایراد کوچکیه
            به زودی حل میشه دوست عزیز

.

نظر

• ارادت و سلام خدمت مدیران ....
              اگهی زدم برای قسمت فروش لوازم جانبی .
              نام کاربری خودم رو فراموش کردم ضمینه کنم . امکانش هست برام اپ کنید من عکس رو جدا پیغام خصوصی کنم ؟؟

نظر

• خیر

مشکل پروفایل حل شد

.

نظر

• سلام
                  محبت کنید به بخش فروش آیفون سر بزنید- تاپیک فروش آیفون ۴ زدم خیلی وقته منتظر تایید شماست

ممنون

نظر

• با سلام

با سلام من چند روزه با این مشکل روبرو می شم البته هر چند وقت یک بار بعد رفلش درست می شه ممنون می شم راهنمایی کنید
                    فایل های پیوست شده

نظر

• در مرورگرتون گزینه ی View را انتخاب کرده و Text Encoding را بر روی Unicode قرار بدین و دکمه های ترکیبی Alt+f5 را فشار دهید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Hamed Dehghany نمایش پست ها
                      سلام
                      محبت کنید به بخش فروش آیفون سر بزنید- تاپیک فروش آیفون ۴ زدم خیلی وقته منتظر تایید شماست

ممنون
                      لینک رو برای بنده پیغام خصوصی کنید

.

نظر

• با سلام و خسته نباشید
                        من امروز نرم افزار LockDown Pro 8+ از توی فروشگاه سایت خریدم بعد از نصب دایما میره توی safe mode ,حالا بعد از خرید با ایمیل مثلا پشتیبانی !!! که صحبت میکنم برای مشکل به من میگه با برنامه نویس مکاتبه کنید!!!!!
                        فقط بنا به پول گرفتن هست؟!!! پس شماره و ایمیل پشتیبانی مال چیه ؟!! درسرای بعدش مال ماست پول گرفتنش مال اقا
                        لطفا رسیدگی کنید ممنون
                        فایل های پیوست شده
                        ویرایش توسط mohammadmdm : https://i-phone.ir/forums/member/46428-mohammadmdm در ساعت 09-08-2015, 03:14 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadmdm نمایش پست ها
                          با سلام و خسته نباشید
                          من امروز نرم افزار LockDown Pro 8+ از توی فروشگاه سایت خریدم بعد از نصب دایما میره توی safe mode ,حالا بعد از خرید با ایمیل مثلا پشتیبانی !!! که صحبت میکنم برای مشکل به من میگه با برنامه نویس مکاتبه کنید!!!!!
                          فقط بنا به پول گرفتن هست؟!!! پس شماره و ایمیل پشتیبانی مال چیه ؟!! درسرای بعدش مال ماست پول گرفتنش مال اقا
                          لطفا رسیدگی کنید ممنون
                          با سلام
                          دوست عزیز ,مسئولیت نرم افزار های ارائه شده از وبسایت مذکور به عهده ی خود ایشان میباشد.
                          بدیهی است که خرید خود رو از سایت i-phone.ir انجام نداده اید و مبلغی هم به حساب این سایت واریز نکردید.
                          پس i-phone.ir مسئولیتی در قبال پرداخت شما ندارد.
                          با این حال ,شما میتوانید برای بررسی مشکلتان,مثل باقی کاربران,در بخش مربوطه موضوع را مطرح کنید تا به سوال شما پاسخ داده شود.

.

نظر

• با سلام و عرض ادب به دوستان.مشكل من اينه كه واتس آپ رو آپديت كردم و تمامي عكس ها و كليپ ها و ... پاك شدن .اگر راهي هست كه اطلاعات گذشته برگردن لطفاً راهنمايي كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط moslem.nowrouzi نمایش پست ها
                              با سلام و عرض ادب به دوستان.مشكل من اينه كه واتس آپ رو آپديت كردم و تمامي عكس ها و كليپ ها و ... پاك شدن .اگر راهي هست كه اطلاعات گذشته برگردن لطفاً راهنمايي كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              در ارسال سوالات خود در بخش مورد نظر دقت لازم رو داشته باشید
                              مکان سوال شما اینجا نیست دوست عزیز

.

نظر

• باسلام
                                من یه تاپیک فروش مک بوک پرو زدم.ممنون میشم زودتر تاییدش کنید
                                باتشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X