اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط zamanphp نمایش پست ها
    با سلام
    امکان عوض کردن username ام رو می خوام. لطفا منوها راهنمایی کنید
    با تشکر
    سلام. به مدیر کل بخش پیام خصوصی بدید و درخواستتون رو عنوان کنید : http://www.i-phone.ir/forums/private...=newpm&u=12543

نظر

• با سلام و خسته نباشید

همونطور که اطلاع دارید اپل بصورت پیش فرض قابلیت گزارش تحویل پبام رو در سیستم عاملش قرار نمیده . حال از اونجایی که این انجمن بزرگترین انجمن فارسی زبان - از اساتید محترم درخواست دارم تا یک فراخوان جهت این مسئله تنظیم کنن تا همه ی کاربران محترم این فراخاون رو امضا کنن و برای اپل بفرستیم. این مشکل واقعا بزرگترین مشکل سیستم عامل ios . اگر همچین فراخوانی تنظیم کنید نه من بلکه تمام کاربران ایرانی از شما سپاسگذار خواهند شد

نظر

• نوشته اصلی توسط Satiani نمایش پست ها
        با سلام و خسته نباشید

همونطور که اطلاع دارید اپل بصورت پیش فرض قابلیت گزارش تحویل پبام رو در سیستم عاملش قرار نمیده . حال از اونجایی که این انجمن بزرگترین انجمن فارسی زبان - از اساتید محترم درخواست دارم تا یک فراخوان جهت این مسئله تنظیم کنن تا همه ی کاربران محترم این فراخاون رو امضا کنن و برای اپل بفرستیم. این مشکل واقعا بزرگترین مشکل سیستم عامل ios . اگر همچین فراخوانی تنظیم کنید نه من بلکه تمام کاربران ایرانی از شما سپاسگذار خواهند شد
        سلام
        نمیشه گفت این مسئله بزرگترین مشکل iOS هست. در کشور های خارجی (تقریبا اکثر کشور ها به جز چندین کشور که همه میدونیم کدوم ها هستند) سیستم دلیوری به صورت دیگه ای وجود داره. بر فرض مثال شما یک sms میفرسی برای یک فردی. در حالت عادی امکان اینکه اون پیام به دست طرف مقابل نرسه صفر هست. در صورتی که گوشیش خاموش باشه طرف یا هر دلیل دیگه ای ... یک پیام برای شما مبنی بر عدم ارسال sms ارسال میشه و به محض اینکه طرف مقابل دوباره در دسترس قرار گرفت، اون sms ارسال میشه و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد. حالا اپل برای یک کشور خاص که هنوز روابط خاص و خوبی باهاش نداره قطعا نمیاد چنین کاری رو انجام بده. بعلاوه اینکه ما نمیتونیم امضا رو از طرف انجمن ارسال کنیم. در این انجمن هزاران توییک سیدیا و 100 ها آموزش جیلبریک و آنلاک و هک اکتیو وجود داره که همگی بر خلاف سیاست های اپل هست. بنابراین به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نمیشه

نظر

• سلام
          من توی بازارچه یه تایپیک ایجاد کردم ولی تایپیکم تایید نشده .
          من فقط نتونستم عکسارو توی سرور سایت آپلود کنم و توی یه سایت دیگه آپلود کردم
          ممکنه که به خاطر همین تایپیک من تایید نشده؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jokereblis نمایش پست ها
            سلام
            من توی بازارچه یه تایپیک ایجاد کردم ولی تایپیکم تایید نشده .
            من فقط نتونستم عکسارو توی سرور سایت آپلود کنم و توی یه سایت دیگه آپلود کردم
            ممکنه که به خاطر همین تایپیک من تایید نشده؟؟؟
            ممکن نیست، وقتی تو قوانین اومده باید در انجمن آپلود شده باشه، قطعا تایید نمیشه ، پس به همین دلیل تایید نمیشه تاپیکتون!

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید

تو برخی از سایت های دیگه از جمله بازی رایانه و .... با اینکه مبحث اصلیشون در مورد چیزه خاصی هست مثلا در مورد بازی رایانه انجمن تخصصی بازی دارن ولی یک قسمت به اسم پاتوق دارن که اونجا بحث آزاد هست و در مورد اخبار و مقالات متفرقه و خارج از مبحث و تخصص اصلی انجمن تاپیک میزنن که خیلی خوب و عالی هست...میخواستم بپرسم تو همین انجمن هم میشه همچین بخشی رو ایجاد کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
                با عرض سلام و خسته نباشید

تو برخی از سایت های دیگه از جمله بازی رایانه و .... با اینکه مبحث اصلیشون در مورد چیزه خاصی هست مثلا در مورد بازی رایانه انجمن تخصصی بازی دارن ولی یک قسمت به اسم پاتوق دارن که اونجا بحث آزاد هست و در مورد اخبار و مقالات متفرقه و خارج از مبحث و تخصص اصلی انجمن تاپیک میزنن که خیلی خوب و عالی هست...میخواستم بپرسم تو همین انجمن هم میشه همچین بخشی رو ایجاد کرد ؟
                اول اینکه اینجا رو مقایسه نکنید، بحث تخصصی موضوع اصلی انجمن ما هست، بعد هم بخش خارج از موضوع برای این کار نیست از نظر شما؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                  ممکن نیست، وقتی تو قوانین اومده باید در انجمن آپلود شده باشه، قطعا تایید نمیشه ، پس به همین دلیل تایید نمیشه تاپیکتون!
                  من مشکلی که دارم اینه که عکس ها آپلود نمیشه! میرم توی قسمت مدیریت فایل پیوست بعد اضافه کردن فایل رو میزنم .و عکس رو انتخاب و بعد هم آپلود . ولی هیچ عکسی اضافه نمبشه ! مشکل از کجاست

نظر

• شما از این جا باید اقدام کنید : انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس

نظر

• تو قسمت جهت اطلاع شما پیام شخصی خوانده نشده چشمک میزنه ولی وقتی میرم به صندوق میزنه 0پوشه! چند بارم از سایت خارج و باز ورود و زدم بازم همینجوره.صندوق دریافت و ارسالمم خالیه

نظر

• نوشته اصلی توسط شیرین ب نمایش پست ها
                        تو قسمت جهت اطلاع شما پیام شخصی خوانده نشده چشمک میزنه ولی وقتی میرم به صندوق میزنه 0پوشه! چند بارم از سایت خارج و باز ورود و زدم بازم همینجوره.صندوق دریافت و ارسالمم خالیه
                        داخل پیام های دریافت شده تیک انتخاب همه پیام هارو بزنید بعد از اون پایین انتخاب به عنوان خوانده شده رو بزنید درست میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                          داخل پیام های دریافت شده تیک انتخاب همه پیام هارو بزنید بعد از اون پایین انتخاب به عنوان خوانده شده رو بزنید درست میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
                          اصلا پیامی نیست که بخوام انتخاب همه رو بزنم!!همچین گزینه ای نمیبینم..فقط اون بالا جهت اطلاع چشمک میزنه

نظر

اصلا پیامی نیست که بخوام انتخاب همه رو بزنم!!همچین گزینه ای نمیبینم..فقط اون بالا جهت اطلاع چشمک میزنه
                            مهم نیست پیام هست یا نه. انجام بدید رفع میشه

نظر

• ویرایش توسط شیرین ب : https://i-phone.ir/forums/member/156874-شیرین-ب در ساعت 10-04-2014, 12:04 AM

نظر

درستش کردم براتون

نظر

صبر کنید ..
                                X