اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
    ببخشید چرا تگ من اینطور شده؟

قبلا اینطور نبود.

از طرفی تعداد صندوق پ خ های من مثل کاربران عادی شده چرا؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    تگت که همین جوری بود رفیق
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm
      هدیه ما به کاربران ممکنه همزمان با 100 هزار تایی شدن نشه اما اونقدر بزرگ هست که جوابگو این تعداد کاربر باشه
      فقط صبر کنید
      خواهش میکنم ترتیبی بدین که مشکلاتمون رو که تو انجمن میخوایم سرچ کنیم کمی راحت تر بشه مثلا من مشکل دارم درباره ی سیدیا بعد مدیران میگن اول سرچ کنین بعد تاپیک بزنین
      خوب اینجوری یعنی من باید بشینم مثلا 140 صفحه از تاپیک مشکلات سیدیا رو بخونم بعد تاپیک بزنم ؟ به نظرتون این کار خیلی وقت گیر نیست ؟؟؟
      با تشکر از زحماتتون

نظر

نوشته اصلی توسط smh1983 نمایش پست ها
        خواهش میکنم ترتیبی بدین که مشکلاتمون رو که تو انجمن میخوایم سرچ کنیم کمی راحت تر بشه مثلا من مشکل دارم درباره ی سیدیا بعد مدیران میگن اول سرچ کنین بعد تاپیک بزنین
        خوب اینجوری یعنی من باید بشینم مثلا 140 صفحه از تاپیک مشکلات سیدیا رو بخونم بعد تاپیک بزنم ؟ به نظرتون این کار خیلی وقت گیر نیست ؟؟؟
        با تشکر از زحماتتون
        " جستجوی سفارشی انجمن در گوگل "
        این قسمت برای ِ راحتی کار شما ، قرار داده شده .. ( قسمت ِ بالایی انجمن )
        انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

دوستان مدیریت اگه امکانش هست شرایط کاربر ارشد و غیره رو تغییر بدن،طرف میاد با دادن پست های بدون کارایی و بی استفاده پست هاش رو بالا میبره و یهو کاربر ارشد و یا بالاتر میشه در حالی که هنوز از پاسخ دادان به یه سوال ساده و پیش پا افتاده عاجزه.

نظر

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
            دوستان مدیریت اگه امکانش هست شرایط کاربر ارشد و غیره رو تغییر بدن،طرف میاد با دادن پست های بدون کارایی و بی استفاده پست هاش رو بالا میبره و یهو کاربر ارشد و یا بالاتر میشه در حالی که هنوز از پاسخ دادان به یه سوال ساده و پیش پا افتاده عاجزه.
            چه تغییری بدیم؟ شما چه پارامتری رو پیشنهاد میکنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
              چه تغییری بدیم؟ شما چه پارامتری رو پیشنهاد میکنید؟
              به نظر من تگ کارشناس رو از حالت دوره ای به حالت دایم در بیارید به این صورت که روند کابر ارشد شدن به حالت قبل بمونه اما تگ بالاتر از اون کارشناس انجمن باشه..
              حالا اصل مطلب اینه که فراخوان کارشناس شدن حذف بشه و یکی از مدیرای عزیز که اکثرا هم همگی انلاین هستن بخشی از مسیولیتش رو به انتخاب عزیزان ارشد فعال اختصاص بده که کار سختی نیست اگه روزی چند بار رو اخرین ارسالها بزنی و حداقل 10 تا تاپیک رو باز کنی متوجه پست ها و فعالیت های مفید خیلی از ارشدها و صد البته کم کاری برخی کارشناسا میشی..
              اما اگه فعالیت کاربر با تگ کارشناس در یک دوره بلند مدت تر کم شد تگ رو به حالت کاربر ارشد برگردونید..
              یه حالتی مثله عضو تحریریه که دوره بلند مدتی در اختیارشون باشه..
              حالا این باز یه پیشنهاده

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                هنوز سیستمی برای این مورد راه اندازی نشده !
                اما چند هفته مونده به اتمام اکانت ایمیل زده میشه بهتون جهت تمدید و اطلاع خودتون
                خب من الان از چه کسی می تونم بپرسم که چقدر اعتبار داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط blanc نمایش پست ها
                  به نظر من تگ کارشناس رو از حالت دوره ای به حالت دایم در بیارید به این صورت که روند کابر ارشد شدن به حالت قبل بمونه اما تگ بالاتر از اون کارشناس انجمن باشه..
                  حالا اصل مطلب اینه که فراخوان کارشناس شدن حذف بشه و یکی از مدیرای عزیز که اکثرا هم همگی انلاین هستن بخشی از مسیولیتش رو به انتخاب عزیزان ارشد فعال اختصاص بده که کار سختی نیست اگه روزی چند بار رو اخرین ارسالها بزنی و حداقل 10 تا تاپیک رو باز کنی متوجه پست ها و فعالیت های مفید خیلی از ارشدها و صد البته کم کاری برخی کارشناسا میشی..
                  اما اگه فعالیت کاربر با تگ کارشناس در یک دوره بلند مدت تر کم شد تگ رو به حالت کاربر ارشد برگردونید..
                  یه حالتی مثله عضو تحریریه که دوره بلند مدتی در اختیارشون باشه..
                  حالا این باز یه پیشنهاده
                  تگ تحریریه دراز مدت نیست . ما افرادی را داشتیم که تنها ۱ هفته این تگ را داشته اند. این تگ به فعالیت فرد بستگی دارد

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                    تگ تحریریه دراز مدت نیست . ما افرادی را داشتیم که تنها ۱ هفته این تگ را داشته اند. این تگ به فعالیت فرد بستگی دارد
                    بسته به توضیحاتی که برای این تگ هست به نسبت کارشناس دراز مدته..

نظر

نوشته اصلی توسط blanc نمایش پست ها
                      بسته به توضیحاتی که برای این تگ هست به نسبت کارشناس دراز مدته..
                      در عوض وظیفه سنگین تری را دارند اعضای تحریریه

نظر

در عوض وظیفه سنگین تری را دارند اعضای تحریریه
                        دوست گلم شما انگار داری این دو تا مطلب رو با هم اشتباه میگیری..
                        این خیلی واضحه که تحریریه وظیفه سنگین تری بر عهده داره کسی منکر این قضیه نشده اگه زحمات شما نباشه که بخش خبری سایت به کل تعطیل میشه..
                        من مثال زدم چون این تگ هم به دلیل کم کاری دوام نداره همونطور که خودتون گفتید بودن عزیزانی که یک هفته این تگ رو داشتن
                        حالا اصلا این دو تامطلب به هم ارتباطی نداره و بهتره با هم قاطی نشن..مرسی

نظر

تو بخش iOS متاسفانه بخشي به اسم مشكلات سيستم عامل iOS وجود نداره
                          و دوستان سوالاتشون رو مثلا در مورد مسائل نرم افزاري آيفونشون در قسمت مشكلات آيفون ميپرسن اونم بخش هاش مجزاس
                          در حالي كه اكثرا مسائل سيستم عامل مربوط به مدل آيفون نيست(اون مورد ممکنه در آیپد و آیپاد هم باشه چون مربوط به سیستم عامله) و اين طوري خيلي سوالات پراكنده شدن
                          به نظر من قسمت مشكلات آيفون به مشكلات سخت افزاري مدل ها تغيير نام داده بشه
                          و در قسمت iOS بخشي به اسم مشكلات و سوالات سيستم عامل ايجاد بشه

Tapatalk
                          بعد آواتار قبليم كه برش داشتن دلم نمياد آواتار ديگه اي بذارم ،همين طوري سياه مي مونيم
                          ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 30-07-2012, 03:48 PM

نظر

تو قسمت ویرایش اطلاعات کاربر یک بخشی هست که هر کدام از دیوایس اپل رو دارین میتونین انتخاب کنید تا در اطلاعات کاربری نمایش داده بشه
                            یکی از پیشنهاد من اینه که برای آیپد هم رنگ رو بزارین چون فقط برای آیفون سفید و مشکی هست ، اما تو قسمت ایپد فقط برای مثال نوشته new ipad 4g
                            هیچموقعه ننوشته new ipad 4g(black

نظر

نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
                              تو قسمت ویرایش اطلاعات کاربر یک بخشی هست که هر کدام از دیوایس اپل رو دارین میتونین انتخاب کنید تا در اطلاعات کاربری نمایش داده بشه
                              یکی از پیشنهاد من اینه که برای آیپد هم رنگ رو بزارین چون فقط برای آیفون سفید و مشکی هست ، اما تو قسمت ایپد فقط برای مثال نوشته new ipad 4g
                              هیچموقعه ننوشته new ipad 4g(black
                              خب دوست عزیز عکس دستگاه ها از پشته، پشا آیپد که رنگی نیست.

نظر

خب دوست عزیز عکس دستگاه ها از پشته، پشا آیپد که رنگی نیست.
                                دوست عزیز من منظورم برای اطلاعات بهتر بود ، یعنی مثلا طرف ایپد میزنه حداقل طرف بفهمه که ایپد مشکی داره یا سفید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X