اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    می شه بگید فراخوان جذب مدیر کی تمام می شه؟
    و مدیران جدید انتخاب می شند؟

نظر

• همانطور که آقای paj گفتند:
      اخرین مهلت جهت دریافت رزومه داوطلبین ساعت ۱۸روز دوشنبه ۱۹فروردین میباشد.

نظر

• زمان دریافت رزومه ها به پایان رسیده و تقریبا اجماع جهت انتخاب اعضا جدید تیم صورت گرفته است جزئیاتی در جریان است که با بسته شدن انها نتایج به زودی اعلام میشود

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread83230.html
          ببخشید من اشتباه کردم و در قسمت نظر سنجی تایپیک رو زدم.
          لطفا مدیران عزیز تایپیک رو حذف کنن!
          با تشکر
          ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 12-04-2013, 04:39 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
            http://www.i-phone.ir/forums/thread83230.html
            سلام.میتونم بدونم چرا این تایپیک بسته شده؟
            تاپیک بسته نشده, در بخش نظر سنجی امکان پست دادن وجود نداره و استارتر تاپیک تنها با ایجاد نظر سنجی در موضوعش میتونه نظر کاربران رو جویا بشه که شما هیچ نظرسنجی در تاپیکتون قرار ندادید

نظر

• ممنون.میشه حذفش کنید؟
              اگه الان جای دیگه مثلا قسمت خارخ از موضوع-متفرقه تایپیک بزنم ایرادی نداره؟

نظر

• سلام.

من دیروز مبلغ عضویت سه ماهه در بخش ویژه رو واریز کردم و اطلاعات واریزی رو برای premium@i-phone.ir ارسال کردم که یک ایمیل اتوماتیک برام اومد که ایمیلم Deliver نشده.
                بعدش برای mdrs2@yahoo.com فرستادم که هیچ جوابی دریافت نکردم.

میخواستم بدونم دقیقا من برای چه ایمیلی باید اطلاعات واریزی رو ارسال کنم و معمولا چقدر طول میکشه که یوزر من عضو بخش ویژه بشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_network نمایش پست ها
                  سلام.

من دیروز مبلغ عضویت سه ماهه در بخش ویژه رو واریز کردم و اطلاعات واریزی رو برای premium@i-phone.ir ارسال کردم که یک ایمیل اتوماتیک برام اومد که ایمیلم Deliver نشده.
                  بعدش برای mdrs2@yahoo.com فرستادم که هیچ جوابی دریافت نکردم.

میخواستم بدونم دقیقا من برای چه ایمیلی باید اطلاعات واریزی رو ارسال کنم و معمولا چقدر طول میکشه که یوزر من عضو بخش ویژه بشه؟
                  مدیر مربوطه رسیدگی می کنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
                    مدیر مربوطه رسیدگی می کنه.
                    ممنون از جوابتون.

معمولا چقدر طول میکشه تا موقعی که بتونم عضو بخش ویژه بشم؟

نظر

ممنون از جوابتون.

معمولا چقدر طول میکشه تا موقعی که بتونم عضو بخش ویژه بشم؟
                      همین امروز بعد از بررسی توسط مدیر مربوطه شما عضو ویژه خواهید شد.

نظر

• سلام
                        لطفا مدیریت به من بگه که چرا منو ده روز بن کردن؟
                        نوشته بودن بخاطر رعایت نکردن قوانین بازارچه . من اصلا توی بازارچه فعالیتی نداشتم که بخام بخاطرش بن بشم.
                        فقط یک ماه پیش تاپیک فروش برای اسمارت کاور زدم که هم عکس با نام کاربری داشت و هم کامل توضیح داده بودم و اون تاپیکم اصلا تایید نکردن.
                        چرا من بن شدم ؟ لطفا توضیح بدین ...

نظر

• نوشته اصلی توسط mnz1365 نمایش پست ها
                          سلام
                          لطفا مدیریت به من بگه که چرا منو ده روز بن کردن؟
                          نوشته بودن بخاطر رعایت نکردن قوانین بازارچه . من اصلا توی بازارچه فعالیتی نداشتم که بخام بخاطرش بن بشم.
                          فقط یک ماه پیش تاپیک فروش برای اسمارت کاور زدم که هم عکس با نام کاربری داشت و هم کامل توضیح داده بودم و اون تاپیکم اصلا تایید نکردن.
                          چرا من بن شدم ؟ لطفا توضیح بدین ...
                          ظاهراً شما در اغراق کردن ید طولایی دارین
                          مثل پست قبلیتون تو همین تاپیک که خیلی حق به جانب مدعی بودین که همه قوانین بازارچه رو رعایت کردین
                          حتی به خودتون زحمت خوندن پاسخش رو ندادین دقیقاً صفحه قبل وگر نه که این پستو نمیدادین
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post837366
                          دسترسی شما به انجمن برای ۴ روز بسته شده بود نه ۱۰ روز

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                            سلام دوست عزیز
                            این پست شما رو الان دیدم ... اصلا این تگ های مجازی ارزشی نداره که وقتتون رو برای اون صرف میکنید.... ارشد نه شما بگو کاربر ساده...!
                            بالا بردن تعداد پستها هم خیلی راحته .... تو بعضی تاپیکهایی که من خودم بیشتر اونجا فعالیت میکردم پر از اسپم هستش و کاملا مشخصه که بعضی ها این تگ براشون واقعاً ارزشمنده.
                            به نظر من محتوای پستهایی که میزنیم و بار علمی که اونها دارند مهم هستش نه چیزه دیگه.
                            موفق و مؤید باشید
                            خيلي با اين بحث ها موافق نيستم ولي تقريبا همونطور كه دوست عزيزمون آقاي كريمي گفتند اين تگ ها زياد ارزشمند نيست و بايد هدفمون اين باشه كه به ديگران سود برسانيم...
                            ولي اينكه بعضي ها با متوني مثل: لطفا راهنمايي كنيد، هنوز هم كار نمي كنه و قيمت دادن در بازارچه و... تعداد پست هاشون رو زياد كنند زياد منطقي به نظر نمي رسه!
                            به نظر من براي بهبود انجمن بهتر بود از فاكتورهايي مثل: "سابقه افراد" و يا "تعداد سپاس"اي كه از وي انجام شده كمك گرفته مي شد براي اختصاص تگ!
                            به هر حال دوستان مدير بهتر مي دونند كه كساني كه بدون هيچ چشمداشتي در انجمن فعاليت مي كنند نبايد فقط و فقط به تعداد پست هاي ارسالي كاربر نگاه كنند و...
                            البته به قول حافظ (عليه الرحمه) كه مي فرمايد: صلاح خويش را خسروان دانند...

نظر

• نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
                              همین امروز بعد از بررسی توسط مدیر مربوطه شما عضو ویژه خواهید شد.
                              متاسفانه من هنوز عضو بخش ویژه نشدم و خیلی هم برای دسترسی به برنامه های این بخش عجله دارم.

ممنون میشم اگه بررسی کنید.

نظر

متاسفانه من هنوز عضو بخش ویژه نشدم و خیلی هم برای دسترسی به برنامه های این بخش عجله دارم.

ممنون میشم اگه بررسی کنید.
                                الان پيگيري ميكنم دوست عزيز.

نظر

صبر کنید ..
                                X