اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاريخ درسته دوست عزيز يك بار كش مرورگرتون رو خالي كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط aidin594 نمایش پست ها
      تاریخ امروز : چهارشنبه 29 دی 1391

براي من تاريخ بالا رو نشون ميده
      علاوه بر حرف پویا عزیز تاریخ سیستمتون هم احتمالا اشتباه هست.

نظر

• سلام
        مي خواستم پيشنهاد كنم انجمن رو مثل بخش LIVE كنيد كه نياز به refresh نداره!
        از قاب جديد هم ممنون و اگه مي شه Logo انجمن رو عوض كنيد!

نظر

• نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
          سلام
          مي خواستم پيشنهاد كنم انجمن رو مثل بخش LIVE كنيد كه نياز به refresh نداره!
          از قاب جديد هم ممنون و اگه مي شه Logo انجمن رو عوض كنيد!
          این قابلیت فشار زیادی بر سرور وارد می کنه و نیازی دیده نشده .
          لوگو انجمن عوض شده است، اگر منظور لوگو اصلی است هویت انجمن این لوگو است و در تمامی مکان های مرتبط با انجمن این لوگو نصب شده است پس نیازی به تغییر نیست

نظر

• سلام می گم امکانش نیست لوگوی انجمن به جای قسمت خالیش طرح استیو جابز رو بزترید؟
            این طوری!

نظر

• نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
              سلام می گم امکانش نیست لوگوی انجمن به جای قسمت خالیش طرح استیو جابز رو بزترید؟
              این طوری!

خیر نیست چنین امکانی، خواهشا مباحث مربوط به لوگو را ادامه ندهید

نظر

• دوستان من به مبحت معرفی اپلیکنیشن های تخفیف خورده و مجانی شده رفتم و در انجا نوشته شده بود شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
                  دوستان من به مبحت معرفی اپلیکنیشن های تخفیف خورده و مجانی شده رفتم و در انجا نوشته شده بود شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید؟؟
                  بله تنها اعضا تحریریه و مدیران قادر هستند در پرتال پست ارسال کنند.

نظر

• پس این پیشکش نوروزیتون چی شد دوستان؟لینک نداره که!

نظر

• نوشته اصلی توسط iArdavan نمایش پست ها
                      پس این پیشکش نوروزیتون چی شد دوستان؟لینک نداره که!
                      به تاریخ نظر سنجی دقت کنید
                      فردا قرار میگیره

نظر

• سلام ببخشید نمیدونم جای درستی مشکلمو مطرح میکنم یا خیر. من از فروشگاه سیدیا استور یه ایربلوشیرینگ خریدم و پولم از حسابم کم شد و انتقال به وبسایت فروشنده رو که زدم نوشت(مشتری گرامی خطا در عملیات امضا دیجیتال سفارش ثبت شده لطفا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید اما پشتیبانی سایت غیر فعاله لطفا راهنماییم کنید. ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                          سلام ببخشید نمیدونم جای درستی مشکلمو مطرح میکنم یا خیر. من از فروشگاه سیدیا استور یه ایربلوشیرینگ خریدم و پولم از حسابم کم شد و انتقال به وبسایت فروشنده رو که زدم نوشت(مشتری گرامی خطا در عملیات امضا دیجیتال سفارش ثبت شده لطفا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید اما پشتیبانی سایت غیر فعاله لطفا راهنماییم کنید. ممنون
                          موضوع به مسئول مربوطه منتقل شد

نظر

• با سلام
                            دوستان من یه آیفون تری جی قدیمی دارم و یه تاپیک برای فروش گذاشتم.اصلا هم قصد خرید و فروش و ... رو ندارم.این یه دونه ماله خودمه و می خوام بفروشمش یه دونه جدید بگیرم
                            ولی نمی دونم چرا تایید نمیشه
                            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.ali.ali2 نمایش پست ها
                              با سلام
                              دوستان من یه آیفون تری جی قدیمی دارم و یه تاپیک برای فروش گذاشتم.اصلا هم قصد خرید و فروش و ... رو ندارم.این یه دونه ماله خودمه و می خوام بفروشمش یه دونه جدید بگیرم
                              ولی نمی دونم چرا تایید نمیشه
                              با تشکر
                              سلام
                              دلیل کاملا روشنه - هیچ عکسی از دستگاه که توش نام کاربری تون هم باشه در تاپیک وجود نداره
                              این تاپیک رو مشاهده کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread10479.html
                              طبق این تاپیک تاپیکتون رو دوباره تنظیم و ارسال کنید

نظر

• سلام خدمت مدیران
                                میشه بپرسم چرا تاپیک فروش من تایید نمیشه؟
                                هم کاربر پرمیوم هستم هم عکس با نام کاربری تو اپلود سنتر سایت گذاشتم

نظر

صبر کنید ..
                                X