اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باسلام وخسته نباشید
    حدود 1 ساعت نمیتونستم به سایت i-phone.ir وصل شم . وقتی که وصل شدم توی اخرین ارسالها که رفتم هیچی نبود.
    مشکل از سایت بوده یانه ؟
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
      باسلام وخسته نباشید
      حدود 1 ساعت نمیتونستم به سایت i-phone.ir وصل شم . وقتی که وصل شدم توی اخرین ارسالها که رفتم هیچی نبود.
      مشکل از سایت بوده یانه ؟
      بله منم همین مشکلو داشتم و سراسری بوده
      نگران نباشید !

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X
        این چی میگه

[attach]11712[/attach
        مشکل از اون کاربر هست فکر کنم ، چون اگر اشتباه نکنم یکی دیگه از دوستان هم با ایشون مشکل داشتند

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X
          این چی میگه

[ATTACH]11712[/ATTACH]
          منم همین مشکل رو دارم با ایشون . احسان جان در صفحه های پیش جواب دادند منتظرم ببینم اشکال از ایشون بوده یا ما

نظر

• سلام
            یک پیشنهاد دارم
            بهتر نیست قسمت آخرین ارسالی هارو به بیارین اول انجمن؟

چون وقتی که میایم به انجمن باید صبر کنیم تا کامل انجمن بازم بشه و بعد به قسمت آخرین ارسال ها دسترسی پیدا میکنیم
            اگه همون اول باشه دیگه نیازی نیست این همه معطل باشیم

نظر

• چه فرقی میکنه! در هر صورت باید منتظر بمونید تا عملیات loading صورت بگیره! چه اول چه آخر! اینطوری که الان هست ،بهتره !!!

اونطوری شما هر صفحه ای باز مکینید مدام آخرین ارسالها میاد بالا و شما مدام باد Scroll کنید بیایید پایین.اونقت افرادی که مثل من یا دیگران خیلی به ایجا سر میزنند با اینکه آخرین ارسالهارو خوندن مدام باید Scroll کنن و بیان پایین. همینطوری بنظر من که خیلی عالی هست.
              " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
              TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

• نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                چه فرقی میکنه! در هر صورت باید منتظر بمونید تا عملیات loading صورت بگیره! چه اول چه آخر! اینطوری که الان هست ،بهتره !!!

اونطوری شما هر صفحه ای باز مکینید مدام آخرین ارسالها میاد بالا و شما مدام باد Scroll کنید بیایید پایین.اونقت افرادی که مثل من یا دیگران خیلی به ایجا سر میزنند با اینکه آخرین ارسالهارو خوندن مدام باید Scroll کنن و بیان پایین. همینطوری بنظر من که خیلی عالی هست.
                داداش
                آخرین ارسال ها فقط تو صفحه ی اصلی انجمنه
                تو همه ی صفحه ها که نمیاد
                دلیلتون اصلا منطقی نبود

نظر

• با سلام اگه ممکنه رنگ بنفش رو هم اضافه کنید به ( انتخاب رنگها ) ممنون
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط Mostafa_77 نمایش پست ها
                    داداشآخرین ارسال ها فقط تو صفحه ی اصلی انجمنهتو همه ی صفحه ها که نمیاددلیلتون اصلا منطقی نبود
                    داشتم میرفتن کلاس برای همیت تند تند تایپ کردم! جمله را از لحاظ دستور زبانی درست ننوشتم!منظورم این بود هر باز انجمن را باز میکنیم باید آخرین ارسالهارو ببنیم! اینطوری میشه امر اجباری! وقتی آخر صفحه باشه میشه اختیاری! هرکی دلش بخواد میره و میخونه.راستی انجمن برای من خیلی کند باز میشه و بد هم ارسال میکنه! نمیدونم مشکل از من هست یا سایت اما این مشکل برای من هست.
                    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

• نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                      داشتم میرفتن کلاس برای همیت تند تند تایپ کردم! جمله را از لحاظ دستور زبانی درست ننوشتم!منظورم این بود هر باز انجمن را باز میکنیم باید آخرین ارسالهارو ببنیم! اینطوری میشه امر اجباری! وقتی آخر صفحه باشه میشه اختیاری! هرکی دلش بخواد میره و میخونه.راستی انجمن برای من خیلی کند باز میشه و بد هم ارسال میکنه! نمیدونم مشکل از من هست یا سایت اما این مشکل برای من هست.
                      برای منم همینجوریه.

درباره آخرین ارسالها و سوال دوستمون هم، یک لینک زیر لوگوی انجمن هست که همیشه در دسترس هست. از اون استفاده کنید.

نظر

• - - - - - - - - - -

سلام
                        اينجا تاپيك ارتباط با مديران بود گفتم حرفمو اينجا باهاشون بزنم
                        خواستم ازشون براي ورژن موبايل سايت تشكر كنم واقعا عاليه...(ورژن اصلي جاي خود)
                        سايت خيلي روانتر شده مخصوصا تو ورژن موبايل واقعا عالي كار شده
                        ممنون
                        ویرایش توسط red_dragon : https://i-phone.ir/forums/member/31375-red_dragon در ساعت 19-08-2012, 06:32 PM

نظر

• آقا من زياد هم نگشتم، ولي فكر كنم توضيحي در مورد ميزان اعتبار بازارچه داده نشده!
                          اگه لطف كنيد...

نظر

• راست ميگه اين امتياز بازارچه چي هست؟
                            دوم اگه يه امكاناتي براي اضافه كردن عكس از طريق ايپد و ايفون بزاريد عالي ميشه
                            مثلا تو يه پست ميخوايم عكس اضاف كنيم و اينجور مسائل كه مطمئنا خيلي ها به اين نياز دارند
                            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Tiestoo نمایش پست ها
                              راست ميگه اين امتياز بازارچه چي هست؟
                              مثلا تو يه پست ميخوايم عكس اضاف كنيم و اينجور مسائل كه مطمئنا خيلي ها به اين نياز دارند
                              ممنون
                              در مورد درخواست دومتون باید بگم که ios 6 امکان آپلود سافاری رو فراهم کرده
                              صبور باشید !

نظر

• نوشته اصلی توسط Tiestoo نمایش پست ها
                                راست ميگه اين امتياز بازارچه چي هست؟
                                ممنون
                                شما Safari upload enabler را از سیدیا بگیرید.

نظر

صبر کنید ..
                                X