اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیشنهادات کاربران در خصوص پیشرفت و رفع مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام ببخشید من می خوام ایفون بخرم گوشی الانم نوکیا 1100 هست خودم خیلی دوس دارم ایفون 6 بگیرم دوستام میگن نگیر 5اس بگیر میشه راهنمایی کنین کدومو بگیرم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Vicious نمایش پست ها
      سلام ببخشید من می خوام ایفون بخرم گوشی الانم نوکیا 1100 هست خودم خیلی دوس دارم ایفون 6 بگیرم دوستام میگن نگیر 5اس بگیر میشه راهنمایی کنین کدومو بگیرم ؟
      لطقا سوال خود را در جای مناسب مطرح کنید،
      من به شما ایفون ۶ رو پیشنهاد میگم ولی بازم برید از نزدیک ببینید

نظر

• من میخوام از زحمات Sinaonee عزیز، یکی از مدیران محترم انجمن بی نهایت تشکر کنم بابت فعالیت خوب و واقعا مفیدی که دارن

فقط یه پیشنهادی داشتم، اونم اگه واقعا امکانش هست، تو قسمت معرفی اپلیکیشن های مناسب برای Yosemite،

اگر امکانش هست در هنگام معرفی آپدیت های جدید نرم افزارها،

توضیحات مربوط به آپدیت جدید هم ذکر بشه. به عنوان مثال رفع باگ یا اضافه شدن ویژگی های جدید یا ...

یه نظرم اینجوری به کاربر بیشتر کمک میشه تا با توجه به اینترنت های حجمی و ...، تشخیص بده که آپدیت جدید نرم افزار براش مناسب هست یا نیازی بهش نداره

باز هم به نوبه خودم از زحمات این مدیر عزیز تشکر میکنم و یه خسته نباشید جانانه بهش میگم

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
          من میخوام از زحمات Sinaonee عزیز، یکی از مدیران محترم انجمن بی نهایت تشکر کنم بابت فعالیت خوب و واقعا مفیدی که دارن
          فقط یه پیشنهادی داشتم، اونم اگه واقعا امکانش هست، تو قسمت معرفی اپلیکیشن های مناسب برای Yosemite،
          اگر امکانش هست در هنگام معرفی آپدیت های جدید نرم افزارها،
          توضیحات مربوط به آپدیت جدید هم ذکر بشه. به عنوان مثال رفع باگ یا اضافه شدن ویژگی های جدید یا ...
          یه نظرم اینجوری به کاربر بیشتر کمک میشه تا با توجه به اینترنت های حجمی و ...، تشخیص بده که آپدیت جدید نرم افزار براش مناسب هست یا نیازی بهش نداره
          باز هم به نوبه خودم از زحمات این مدیر عزیز تشکر میکنم و یه خسته نباشید جانانه بهش میگم
          سلام

معمولا اپلیکیشن هایی که تغییرات در دهم یا صدم شماره یک نسخه است٬ رفع باگ بوده و تغییرات وسیع یا ظاهری ندارند.
          با این حال در آپدیت های بعدی تغییرات مهم و اصلی درج خواهد شد.

متشکرم از شما

نظر

• خسته نباشید

به نظر شما این فونت فارسی انجمن که به صورت پیش فرض تعریف شده کمی کوچیک نیست ! من با ۲۷ اینچ رتینا دیسپلی دارم نگاه میکنم چرا اینقدر کوچیکه اخه ؟ چشمم درد میگیره

سایت iMore و modmyi ,....رو برید نگاه کنید !‌آخه درشت ترش کنید که آدم راحت استفاده کنه دیگه
            ممنون

- - - - - - - - - -

نظر

• کسی نظری نداره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jose.mourinho نمایش پست ها
                کسی نظری نداره ؟
                cmd + "+" بزنید فونت رو درشت تر کنید.
                نمیشه فونت کلی رو بزرگ کرد چون در سایز های کوچک تر به هم ریختگی ایجاد میشه.

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید
                  مطمئن نیستم جایگاه صحیح درج این مطلب در این تاپیک باشه ولی درجهت پیگیری سریع‌تراین موضوع خواستم اینجا هم این مشکل رو گزارش کنم.
                  به تازگی مطلبی در iClarified منتشر شد؛ این مطلب حاکی از آن بود که اپل تی‌وی جدید در WWDC خرداد ماه رونمایی نمی‌شود.

NYT: No New Apple TV Hardware at WWDC 2015
                  به همین خاطر در صورت امکان ایندکس انجمن رو ویرایش کنید.

ممنون.
                  ویرایش توسط Bamic : https://i-phone.ir/forums/member/124210-bamic در ساعت 04-06-2015, 04:49 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Jose.Mourinho نمایش پست ها
                    کسی نظری نداره ؟
                    علاوه بر فرمایش Arianismmm در قسمت View سافاری Zoom Text Only رو انتخاب کنید سپس فرمایش ایشون رو اجرا کنید تا به این شکل فقط فونت بزرگ شه.

نظر

• با تشکر از زحمات مدیران سایت لطفا پست برنامه ها و بازی های رایگان روز را از سایت خارج کنید یا مکان قرار گرفتن آن را تغیر دهید زیرا خیلی در معرض دید کاربران قرار داره و کاملا بدون استفاده رها شده و برای اینکه کار مفیدی انجام شود توصیه میکنم روش پیدا کردن برنامه های رایگان تازه ریلیز شده اپ استور را آموزش بدهید. با تشکر و قدردانی

نظر

• به نظرم من یکم ظاهر انجمن اگه تغییراتی توش ایجاد بشه خیلی خوبه. البته حالا مشکلی نداره ولی یکمی تغییرات ایجاد بشه بد نیست. یکم ظاهر مدرن تر

نظر

• لطفا این تاریخ انجمن رو درستش کنین الان 2 ساله من اینجام این تاریخش همیشه یه روز جلو هست !!!!

الانم که 17 هست اون بالا نوشته کنفرانس شروع شده

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad_k نمایش پست ها
                            لطفا این تاریخ انجمن رو درستش کنین الان 2 ساله من اینجام این تاریخش همیشه یه روز جلو هست !!!!

الانم که 17 هست اون بالا نوشته کنفرانس شروع شده
                            در طول همین ۲ سال تاریخ سیستم شما ۱ روز جلو بوده متاسفانه وگرنه روزشمار بر اساس تاریخ انجمن نیست بر اساس تاریخ سیستم شماست!

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                              در طول همین ۲ سال تاریخ سیستم شما ۱ روز جلو بوده متاسفانه وگرنه روزشمار بر اساس تاریخ انجمن نیست بر اساس تاریخ سیستم شماست!
                              ممنون که گفتی

نظر

• اگر امکان تغییر رنگ یا پوسته انجمن بود خوب میشد

نظر

صبر کنید ..
                                X