اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیشنهادات کاربران در خصوص پیشرفت و رفع مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
    سلام و ارادت خدمت مديران عزيز ....
    در بعضى از تاپيك هاى سوالات و مشكلات ، ديده ميشه اصلاً ٥ يا ٦ روز كه كاربر جوابى دريافت نميكنه .
    ولى در از بعضى از تاپيك ها ديده ميشه كه همه ميانو جواب سوالت رو ميدن .....
    اگه امكان داره مديران به همه قسمت هاى سايت سر بزنند ....
    چون بعضى از كاربران مجبور ميشن سوالات خودشون كه در بخش مربوطه مطرح ميكنند ، جواب نميگيرند ، در قسمت مختلف مطرح ميكنند تا جوابى به سوالشون داده شه ...
    ممنونم ...
    دوست عزیز : مدیران مسئولیت ایجاد نظم و حفاظت از قوانین انجمن جهت ایجاد بستری آرام و فنی برای پاسخگویی به سوالات دارند و پاسخ سوالات صرفا با دانش کاربران داده میشه .

نظر

• پس اگه يكى مشكلى براش پيش اومد بايد چه كنه ....!!!!!
      جالب اينجاست كه در بعضى از موارد كاربران پريميوم سوال ميكنند ولى بى جواب ميمونند .
      بازم ممنونم جهت پاسخگويى ...

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
        پس اگه يكى مشكلى براش پيش اومد بايد چه كنه ....!!!!!
        جالب اينجاست كه در بعضى از موارد كاربران پريميوم سوال ميكنند ولى بى جواب ميمونند .
        بازم ممنونم جهت پاسخگويى ...
        در پاسخ گویی به کاربران تگ و جایگاه کاربر اهمیتی ندارد, چه پرمیوم یه کاربر عادی چه دیگر درجه ها ... اگه کسی از کاربران یا مدیران اطلاعات لازم رو داشته باشه قطعا پاسخگو خواهند بود .
        ضمن اینکه همانطور که pajگفتند در یک انجمن پاسخ کاربرا توسط هر کسی میتونه داده بشه و این کار فقط محدود به مدیران نیست و نباید انتظار داشت از زندگی شخصیشون هم برای این کار بزنند.

در هر حال همه تا حدتوان سعی میکنیم که سطح علمی انجمن رو بالا نگه داریم و پاسخو کاربرا باشیم

نظر

• با سلام

در مورد همون بخش اخرین ارسالات انجمن یه پیشنهاد دیگه داشتم .

اول یه تشکر کنم به خاطر تصحیح این بخش و اما پیشنهاد :

نمیشه یه کاری کرد که خود این بخش خود به خود به روز بشه ؟ درحال حاضر اگه بخوایم پست های جدید رو ببینیم باید خودمون اقدام کنیم ولی اونطوری بهتره چون خودش اپدیت میشه و بسیار راحت تر و ... قابل استفاده هست

البته این تنها نظر بنده بود و مطمئنا نظر مدیران گرامی نیز بسیار اهمیت داره .

با تشکر از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط li_iPh0ne@ نمایش پست ها
            با سلام

در مورد همون بخش اخرین ارسالات انجمن یه پیشنهاد دیگه داشتم .

اول یه تشکر کنم به خاطر تصحیح این بخش و اما پیشنهاد :

نمیشه یه کاری کرد که خود این بخش خود به خود به روز بشه ؟ درحال حاضر اگه بخوایم پست های جدید رو ببینیم باید خودمون اقدام کنیم ولی اونطوری بهتره چون خودش اپدیت میشه و بسیار راحت تر و ... قابل استفاده هست

البته این تنها نظر بنده بود و مطمئنا نظر مدیران گرامی نیز بسیار اهمیت داره .

با تشکر از شما
            سلام
            از وجود این آپشن مطلع هستیم اما فعال کردن این آپشن که هر چند ثانیه آخرین ارسال ها بروز رسانی بشه اتوماتیک باعت ارسال و دریافت حجم بالایی از داده میشه (حدود 400 کاربر در ثانیه ! )که به سرور فشار میاره و نتیجه های ناگواری بوجود میاد به همین دلیل فعال نشده تا الان

از پیشنهادتون هم متشکریم

نظر

• salam khaste nabashid
              man baraye sakhte account be moshkel barkhordam baraye address bayad chikar konam

نظر

• سلام دوست عزیز
                اول از همه به انجمن خوش آمدید
                لطفاً فارسی تایپ کنید و در انجمن کمی جستجو کرده و درخواست خودتان را در تاپیک مربوطه مطرح نمائید.
                مطمئناً دوستان در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ خواهند داد.
                ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 17-05-2013, 12:00 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط nanahasti نمایش پست ها
                  salam khaste nabashid
                  man baraye sakhte account be moshkel barkhordam baraye address bayad chikar konam
                  دوست عزیز لطفا قبل از هر چیز به قوانین انجمن احترام گذاشته فارسی و در تاپیک مربوطه پست دهید

نظر

• نوشته اصلی توسط nanahasti نمایش پست ها
                    salam khaste nabashid
                    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

رفیق هم قوانین رو نخوندی هم محل مناسب انتخاب نکردی

نظر

• به نام خدا و با سلام و احترام خدمت همه مدیران عزیز و گرامی انجمن
                      امروز تصمیم گرفتم اخبار بلاگ انجمن رو از طریق اپلیکیشن محبوب Flipboard دنبال کنم ، ولی وقتی که لینک فید بلاگ انجمن رو در فلیپ بورد وارد کردم و واردش شدم هیچ محتوایی برای نمایش وجود نداره !!!
                      من این لینک رو در فلیپ بورد وارد کردم :
                      feed://i-phone.ir/wp/?feed=rss
                      حالا نمیدونم من اشتباه کردم یا مشکل وجود داره
                      لطفا منو راهنمایی کنید تا تا اخبار بلاگ انجمن رو از طریق اپلیکیشن فلیپ بورد دنبال کنم
                      با تشکر.
                      ویرایش توسط novid66843 : https://i-phone.ir/forums/member/42997-novid66843 در ساعت 18-07-2013, 02:56 PM

نظر

• ببخشید تاریخ گوشه انجمن غلط هست ، امروز 5 شنبه هست
                        27 تیر :p

نظر

• نوشته اصلی توسط SeNoR نمایش پست ها
                          ببخشید تاریخ گوشه انجمن غلط هست ، امروز 5 شنبه هست
                          تاریخه کامپیوترتون رو درست کنید اون درست میشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                            تاریخه کامپیوترتون رو درست کنید اون درست میشه .
                            من میگم مشکل نداره ! :p

نظر

• نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
                              به نام خدا و با سلام و احترام خدمت همه مدیران عزیز و گرامی انجمن
                              امروز تصمیم گرفتم اخبار بلاگ انجمن رو از طریق اپلیکیشن محبوب Flipboard دنبال کنم ، ولی وقتی که لینک فید بلاگ انجمن رو در فلیپ بورد وارد کردم و واردش شدم هیچ محتوایی برای نمایش وجود نداره !!!
                              من این لینک رو در فلیپ بورد وارد کردم :
                              feed://i-phone.ir/wp/?feed=rss
                              حالا نمیدونم من اشتباه کردم یا مشکل وجود داره
                              لطفا منو راهنمایی کنید تا تا اخبار بلاگ انجمن رو از طریق اپلیکیشن فلیپ بورد دنبال کنم
                              با تشکر.
                              سلام
                              از آدرس زیر جهت استفاده در Flipboard استفاده کنید

کد HTML:
                              http://i-phone.ir/feed/

نوشته اصلی توسط SeNoR نمایش پست ها
                              ببخشید تاریخ گوشه انجمن غلط هست ، امروز 5 شنبه هست
                              تاریخ سیستم شما غلط هست
                              همونطور که دوست عزیزمون هم گفتند تاریخ سیستمون رو باید تنظیم کنید
                              برای امروز روی 18 July باید باشه

نظر

• سلام . تو قسمت پنج شنبه بازار خبری نبود امروز ؟ چیزی تخفیف نخورد ؟

یه چیزیم خواستم بگم . لطفا اگه میشه به جز قاب ٬ چیزای دیگه رو هم تخفیف بدین . شاید خب خیلیا به قاب احتیاج نداشته باشن

نظر

صبر کنید ..
                                X