اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

یه تم تمام حرفه ای مخصوص آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یه تم تمام حرفه ای مخصوص آیفون

Acier – WinterBoard Theme

برای شروع شما احتیاج به برنامه های زیر دارید که همگی در Cydia موجودند

Five Icon Dock
    Five-Column SpringBoard
    WeatherIcon
    LiveClock
    SpringJumps
    iBlank
    Categories

مراحل کار:
    ابتدا تمام نرم افزار های بالا را نصب کنید
    سپس به داخل وینتربورد بروید و تیک تمام گرینه های را بردارید
    برنامه Categories را باز کنید و دو فولدر به نام های Apps و Games بسازید سپس تمام برنامه ها و بازی ها را بجز موارد زیر در این دسته ها قرار دهیید
    apps
    app store
    calendar
    clock
    contacts
    cydia
    games
    iPod
    iTunes
    mail
    maps
    Phone
    photos
    safari
    settings
    text/messages
    YouTube
    winterboard
    weather

برنامه iblank را باز کنید و 52 ایکون بسازید
    "4 بار بر روی عدد 13 بفشارید"
    در هر صفحه 13 ایکون خالی قرار دهید

برنامه SpringJumps را باز کنید و مطابق شکل در قسمت Jump Icons شماره های 5-8 را خاموش و 0-4 را روشن بگزارید

مطابق شکل ایکون ها را بچینید

[/CENTER]

دوستان این تم رو خودم تست کردم به صورت کامل جواب میده در صورتی که کسی نصب کرد مشکل داشت پ .خ بدید
    ویرایش توسط kill3rd : https://i-phone.ir/forums/member/28496-kill3rd در ساعت 29-12-2010, 04:53 PM

آقا کسی هنوز تست نکرده. بیاد بگه!!!!!!:دی

نظر

دوست عزیز فولدری که از زیپ خارج شده رو کپی کنم یا فولدر خاصی تو فایل تمی که گذاشتید باید کپی بشه

نظر

آقا ممنون از تم
        من انجام دادم و جالب بود
        قشنگ هستش و جالب

باز هم ممنون

نظر

من خودم تست کردم کامل کار میکنه
          فولدر رو از زیپ خارج کنید بهش یه پسوند theme اضافه کنید و به اون مسیری که گفتم کپی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط kill3rd نمایش پست ها
            من خودم تست کردم کامل کار میکنه
            فولدر رو از زیپ خارج کنید بهش یه پسوند theme اضافه کنید و به اون مسیری که گفتم کپی کنید
            مگه مسیرش مثله بقیه تمها نیست در ضمن شما مسیری معرف نکردید که کدوم مسیر باشه ممنون میشم اگه مسیرش با بقیه تمها فرق میکنه مسیرو اعلام کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ben نمایش پست ها
              مگه مسیرش مثله بقیه تمها نیست در ضمن شما مسیری معرف نکردید که کدوم مسیر باشه ممنون میشم اگه مسیرش با بقیه تمها فرق میکنه مسیرو اعلام کنید
              اها شرمنده من یه تم دیگه معرفی کردم مسیرو اونجا گفته بودم
              نه فرق نمی کنه
              Var\stash\Theme.xxx

نظر

نوشته اصلی توسط kill3rd نمایش پست ها
                اها شرمنده من یه تم دیگه معرفی کردم مسیرو اونجا گفته بودم
                نه فرق نمی کنه
                Var\stash\Theme.xxx
                اگه یه توضیحی بدی تو کدوم قسمت categories میشه فولدر ساخت ممنون میشم چون تا خالا با این برنامه سرو کار نداشتم

نظر

نوشته اصلی توسط ben نمایش پست ها
                  اگه یه توضیحی بدی تو کدوم قسمت categories میشه فولدر ساخت ممنون میشم چون تا خالا با این برنامه سرو کار نداشتم
                  وارد برنامه بشید در قسمت manage folders>Edit>Addنام رو انتخاب کنید ok که بزنید قسمتselect Icon Family میاد از قسمت acollection ایکون را انتخاب کنید

نظر

ممنون خيلي زيبا . جالب و قشنگ بود. فقط يكم سخته نصب كردنش كه هر چيزي هم سختيى داره. بازم ممنون از زحماتت.

.:::Sent from my iphone using Tapatalk:::.(arianismmms iphone)

نظر

ممنون ولی چرا این قدر سایز عکس ها کوچکه؟ اگر بزرگ ترشون رو دارید لطفا جایگزین کنید.

نظر

این تم در 1 ماه پیش ارائه شده است.

نظر

چرا من نمیتونم ایکن ها رو بچینم. ایکن ها اتوماتیک پشت سر هم میان و نمیشه بینیشون یه دونه جای خالی گذاشت.

نظر

نوشته اصلی توسط satia نمایش پست ها
                            چرا من نمیتونم ایکن ها رو بچینم. ایکن ها اتوماتیک پشت سر هم میان و نمیشه بینیشون یه دونه جای خالی گذاشت.
                            دوست عزیز من خودم اول تمام ایکن ها را به صفحه اخر بردم ایکن هایی را که با iblank ساختمو تو هر صفحه 13 تا چیدم سپس طیق شکل ها یی که گذاشتم چیذم اکه مشکلی داشین پ . خ بدین یه کاری می کنیم انجام شه

نظر

من قبل از نصب این نرم افزار از توی سیدیا، نرم افزار Folder Enhancer رو نصب کرده بودم.قبل از نصب این تم اون رو پاک کردم و بعد از از توی setting گزینه reset all setting رو زدم. ولی الان آیکونها رو که جابه جا میکنم باز هم انگار Folder Enhancer فعاله!!! کسی میتونی کمکم کنه. خیلی دوست دارم این تم رو نصب کنم. همه کارهایی رو که گفته شده انجام دادم و الان فقط توی جابه جایی آیکونها گیر کردم.

نظر

صبر کنید ..
                              X