اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تم های زیبا برای آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راستی اینم تو آموزشت اضافه کن Five column springboard

چون باید نصب شه

نظر

• من نصب کردم

ولی پاکش کردم

جای آیکون ها آخه تو عکس دقت کنی جابجا گذاشته بشه اونوقت با عکس صفحه اول جور در نمیاد مثلا setting رو میزنی تماس میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط edris_3gs نمایش پست ها
        من نصب کردم

ولی پاکش کردم

جای آیکون ها آخه تو عکس دقت کنی جابجا گذاشته بشه اونوقت با عکس صفحه اول جور در نمیاد مثلا setting رو میزنی تماس میاد
        ادریس جان اونطوری که من گفتم عمل بکن بعد مثل جای ایکون ایپاد رو با ستینگ عوض کنی هیچ اتفاقی رخ نمیده من همش میکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
          خب من توسط برنامه ی iPhone folders کپی کردم
          من اون نرم افزار رو واسه ریختن عکس و دانلود از cydia میخوام
          دوست من شما اگه این مسئله رو زود تر می گفتی جوابت این همه توی اون تایپیک دراز نمیشد.

اگه به توضیحات من توی اون تایپیکی که ایجاد ***دی دقت می کردی من گفتم اگه این برنامه رو نداشته باشی نمی تونی فایلهای سیستمی رو تغییر بدی و برنامه های منیجر مثل مثالهایی که زدم گوشیه شما رو نمیشناسن.

شما میتونی تم کپی کنی یعنی اون برنامه رو گوشیه شما نصبه و مشکل یا از برنامه تونه یا از آیتونز به این برنامه ها با هم مچ نیستند

برای مثال pc to suite 2.8 با آیتونز 9.1 ساز گار هست.

نظر

• ادرس جان اونطوری که عکس طبیعت باشه نمیشه یعنی میشه به شرطی که اون کادر ها تو صفحه ی اول هم حذف بشن که زیابد جالب نیست چون قشنگیش به همون کادرست

نظر

• نوشته اصلی توسط rezajaambax نمایش پست ها
              دوست من شما اگه این مسئله رو زود تر می گفتی جوابت این همه توی اون تایپیک دراز نمیشد.

اگه به توضیحات من توی اون تایپیکی که ایجاد ***دی دقت می کردی من گفتم اگه این برنامه رو نداشته باشی نمی تونی فایلهای سیستمی رو تغییر بدی و برنامه های منیجر مثل مثالهایی که زدم گوشیه شما رو نمیشناسن.

شما میتونی تم کپی کنی یعنی اون برنامه رو گوشیه شما نصبه و مشکل یا از برنامه تونه یا از آیتونز به این برنامه ها با هم مچ نیستند

برای مثال pc to suite 2.8 با آیتونز 9.1 ساز گار هست.
              اوووووووووو ببخش رضا جون شرمنده یادم رفته بود تو رو هم الکی معطل کردم شرمنده
              خب من اون pc siute رو که لینکش رو دادی دانلود کردم حالا میشه لینک ایتونز هماهنگ با همون رو بدی؟
              یه سوال اگه ایتنوز هماهنگ رو نصب کنم حله؟ و اینکه اگه ایتونزی که دارم رو پاک کنم و ایتونز جدید رو نصب کنم برنامه های ایتونزم پاک میشه؟ 
              البته اینا رو تو همون تاپیک بدی ممنون میشــم

نظر

• نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
                ادریس جان اونطوری که من گفتم عمل بکن بعد مثل جای ایکون ایپاد رو با ستینگ عوض کنی هیچ اتفاقی رخ نمیده من همش میکنم
                من همه این مراحل رو رفتم مثل واسه خودت که گذاشتی شده بود five icon dock رو هم نصب کرده بودم

الان شما تو صفحه اول بالای ساعت ستینگ رو لمس میکنی یا phone رو لمس میکنی دقیقا خودشون باز میشن ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط edris_3gs نمایش پست ها
                  من همه این مراحل رو رفتم مثل واسه خودت که گذاشتی شده بود five icon dock رو هم نصب کرده بودم

الان شما تو صفحه اول بالای ساعت ستینگ رو لمس میکنی یا phone رو لمس میکنی دقیقا خودشون باز میشن ؟
                  اره جاشونم تغییر بدم باز خودشون باز میشن

نظر

• پس چرا یکی آموزش نصب این تم رو نمیزاره ؟

من که خیلی ازش خوشم اومده

نظر

• نوشته اصلی توسط mjd_soori نمایش پست ها
                      پس چرا یکی آموزش نصب این تم رو نمیزاره ؟

من که خیلی ازش خوشم اومده
                      دوست من این جور تم ها به دلیل دردسر های زیاد توصیه نمیشه.

امکان داره مجبور به ریستور بشین

نظر

دوست من این جور تم ها به دلیل دردسر های زیاد توصیه نمیشه.

امکان داره مجبور به ریستور بشین
                        من هم توصیه میکنم تم دوم رو بیخیال شید اما تم اول خوبه

نظر

• نوشته اصلی توسط kajdom نمایش پست ها
                          من هم توصیه میکنم تم دوم رو بیخیال شید اما تم اول خوبه
                          اگه من ریسک ریستور رو کنم چی ؟ بازم کسی آموزش نمیده ؟

عزیز من همون تم اول white رو میخوام دیگه
                          ویرایش توسط mjd_soori : https://i-phone.ir/forums/member/5714-mjd_soori در ساعت 19-05-2010, 10:12 AM

نظر

• بچه ها کسی اون تم دومی رو بلده نصب کنه؟ اگه کسی بلده آموزشش رو بزاده

نظر

• تم دومی کدومه؟
                              اموزش نصب کامل تم 7 تو صفحه ی قبل هست

نظر

به نظر من اینم باحاله

Drone 2 iPhone Themes

حالا اینارو چه جوری باید نصبید؟؟؟
                                بله دوست عزیز سون هست من منظورم ای تم هستش. اگه طریقه نصبش رو کسی بلده لطف کنین بگید ممنون میشم

نظر

صبر کنید ..
                                X