اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تم های زیبا برای آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یه جای کارت ایراد داره به اسکرین شات های من نگاه کن آیکون ها چه شکلی هستند و پشت صحنشون طبیعته

نباید آیکون هات رو صفحه اصلی ظاهر بشن

مثل عکس زیر :

اگه فایل دب میخوای تو این تاپیک هستش

http://www.i-phone.ir/forums/thread13177.html

نظر

• به این عکس خوب نگاه کن اول عکس اولی میبینی که گزینه config و media و غیره داره

شما باید توسط categories اون گزینه ها رو ایجاد کنی و ترتیب چیدنش تو صفحه اول مانند عکس دومی باید باشه البته به کمک iblank شما همه گزینه های صفحه اول رو محو کردید

این کارو کردی حالا تم رو فعال کن باید با لمس اون گزینه ها به پوشه ها دسترسی راشته باشی

حالا شما اون گزینه هات الان فعاله یا نوشته خالی هستش

نظر

• من میخوام آموزش کامل رو بزارم ولی یه مشکل دارم از سورس fcsb رو پیدا نمیکنم کسی میدونه از چه سورسی میشه گرفتش

نظر

• نوشته اصلی توسط EDRIS_3GS نمایش پست ها
          من میخوام آموزش کامل رو بزارم ولی یه مشکل دارم از سورس fcsb رو پیدا نمیکنم کسی میدونه از چه سورسی میشه گرفتش
          fcsb چي هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط partovei نمایش پست ها
            fcsb چي هست؟
            منم نمیدونم چیه گفته شده از سورس دانلود شه

نظر

• من همه چیم درسته ایکونهای صفحه ی اول رو بردم تو صفحه ی دوم خودم خواستم و محو نکردمشون
              من از روش دوم شما استفاده نکردم چون روش دوم شما کامل نبودم و بخشی از تم نصب میشد ولی من تم رو تمام و کمال مثل عکسهایی گه کذاشتی نصب کردم
              رو اون ایکون های game و apps و config و media هم کلیک کنم به ترتیب بازیهام-نرم افزارهام-تنطیمات و مدیا میاد و این کار رو هم با categories انجام دادم
              تو عکس صفحه ی اولی که تو پست 34 گذاشتی با واسه من فرقی نداره ببین

فقط و فقط یه مشکل کوچیک دارم اونم اینه که اگه دقت کنی میبینی که ایکونهای ipad و phone یکم از کادر اومدن بیرون که باید واسه حل این مشکل دوتا نرم افزار های بالا که گفتم رو نصب کنم که نمیتونم نصب کنم
              دلیلش رو هم تو این تاپیک گذاشتم اگه برید و کمکم کنید ممنون میشــم
              http://www.i-phone.ir/forums/thread1...tml#post133295
              همین نتها مشکل من همون دوتا ایکون phone و ipad هست که یکم از کادر بیرونن

نظر

• کارت درسته فقط five icon dock رو نصب کردی تا توسط Iblank یه گزینه نامرئی بینشون جا بدی تا گزینه مسیج زیر ساعت نره

اون مشکلت هم با fiveirows حل میشه آیکون ها رو فشرده میکنه

اینم باید نصب کنی Five column springboard

من نصب کردم پاکش کردم صفحه اول مو نمیزد با همون عکس پست اول تازه نوشته sliide to unlok هم داشت مثل فریمور اصلی برقم میزد

پاکش کردم چون نتونستم گزیته طبیعت رو پشت آیکون ها بیارم

در حالت داشت یا باید حالت عادی نصب میکردم مثل پست های قبلی که اسکرین شات گذاشتم

یا پیشرفته که در این حالت نتونستم مثل حالت عادی درش بیارم آیکون ها مثل عکسی که گذاشتی رو صفحه اصلی میومدن

نظر

• دوستان یکی عکس صفحه اول گو،شیشو میزاره من میخوام بچینمشون بهم ریختن

نظر

• تو این 4 صفحه که ادم می خونه گیج می شه یکی یه اموزش کامل بذاره بفیه توضیحات اضافی و تکراری هم پاک کنید ممنون می شم

نظر

• اینم از تم همه چیش بدون استثنا نصب شد

همون طور که میبینید مثل عکسی که تو پوشه تم بود کامل نصب شده

برای نصبش هم اول باید حتما نرم افزارهای fiveiraow و five dock icon و five colum springboard رو نصب کنید
                      بعد نرم افزار iblank رو باز کنید و اون طور که من شماردم و تو عکس هم میبینید باید 16 تا blank ایجاد کنیــد و توسط این blank ها ایکون ها رو مثل عکس بچینید

بقیه ایکون ها مثل بازی ها و نرم افزار ها و هرچی که تو عکس بالا نیست رو رو ببرید به صفحه های دوم به بعد
                      برای ساختن پوشه های game-apps-config-media باید از برنامه ی categories استفاده کنید که وقتی این 4 پوشه رو ساختید بازیهاتون رو ببرید تو پوشه game نرم افزاراتون تو پوشه apps و ایکون setting گوشی و هر نرافزار دیگه ای که زیرشاخه ی setting هست رو ببرید تو پوشه config و برنامه ی مربوط به موسیقی رو ببرید تو پوشه media
                      وقتی اینکار ها رو بکنید فقط ایکون های اصلی گوشی مثل weather-clock-winter board و... میمونه که همه باید تو صفحه ی دوم باشن مثل عکس گوشی خودم

البته شما میتونید اونا رو ببرید تو یکی از اون 4 تا پوشه که اگه قصد چنین کاری رو دارید ترجیحا بهتره اون پوشه config باشه
                      حالا میریــــم سراغ تـــــــــــم.
                      وقتی تم رو دانلود کردید و از حالت فشرده خارج کردید باید محتویات دو پوشه ی SBSettings inside و Themes رو کپی کنید به مسیر رو به رو var\stash\Themes.4LsWPd
                      دقت داشته باشید که حتما باید محتویات دو پوشه رو کپی کنید نه خودشون رو.
                      وقتی دارید کپی میکنید احتمالا چون دو فایل هم نام در دو پوشه وجود داره (DS_Store) یه ارور میده که یا باید هر دو رو نگه دارید یعنی کپی کنید یا replace کنید(ظاهرا چیز خیلی مهمی نیست)
                      خب بعد از اینکار برید به winterboard و مثل عکس تیک ها رو بزنید

و تمام.
                      من خودم با همین روش نصب کردم و کامله.
                      ویرایش توسط armin1991 : https://i-phone.ir/forums/member/6972-armin1991 در ساعت 15-05-2010, 08:01 PM

نظر

• اون دوتا برنامه ی اولی از کدوم سورس بگیریم/؟؟؟

five dock icon و fiveiraow ؟؟؟

در ضمن شما چجوری کپی کردی مگه نگفتی برنامه گوشیتو نمیشناسه؟؟
                        ویرایش توسط Rezajaambax : https://i-phone.ir/forums/member/15446-rezajaambax در ساعت 15-05-2010, 06:57 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط rezajaambax نمایش پست ها
                          اون دوتا برنامه ی اولی از کدوم سورس بگیریم/؟؟؟

بفرما از اینجا بگیر البته فقط fiveirow خیلی مهمه اون یکی زیاد مهم نیست ولی خب باشه بهتره
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread13177.html

خب من توسط برنامه ی iPhone folders کپی کردم
                          من اون نرم افزار رو واسه ریختن عکس و دانلود از cydia میخوام
                          ویرایش توسط armin1991 : https://i-phone.ir/forums/member/6972-armin1991 در ساعت 15-05-2010, 07:02 PM

نظر

• عالیه آرمین جان دستت درد نکنه

فقط جای آیکون مسیج و آیپاد و تماس جابجا گذاشته شده و تقویم رو باید بذاری تو داک و به جای تقویم آیکون ساعت رو بزاری و نیز تو داک بین تقویم و سافاری یه hide icon بزاری

راستی موفق شدی آیکون ها رو درست کنی طبیعت بیاد پشتش از آیکون برنامه هات اسکرین شات نذاشتی ؟

صفحه اول آنلاک چی ؟ گزینه slide to unlock مثل فریمور اصلی ظاهر میشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezajaambax نمایش پست ها
                              اون دوتا برنامه ی اولی از کدوم سورس بگیریم/؟؟؟

اینا تو سورس هستند

نظر

• نوشته اصلی توسط EDRIS_3GS نمایش پست ها
                                عالیه آرمین جان دستت درد نکنه

فقط جای آیکون مسیج و آیپاد و تماس جابجا گذاشته شده و تقویم رو باید بذاری تو داک و به جای تقویم آیکون ساعت رو بزاری و نیز تو داک بین تقویم و سافاری یه hide icon بزاری

راستی موفق شدی آیکون ها رو درست کنی طبیعت بیاد پشتش از آیکون برنامه هات اسکرین شات نذاشتی ؟

صفحه اول آنلاک چی ؟ گزینه slide to unlock مثل فریمور اصلی ظاهر میشه ؟
                                مرسی ادریس جان
                                خب جای اکون ها سلیقه ای هر کی هرچی خواست بزاره
                                تو داک هم اره درست میگی من چون five dock icon رو نصب نکردم فقط 4تا تونستم بزارم و اونطوری شده

اگه از عکس طبیعت منظورت اینه که مثلا اگه وارد game یا apps شدی پشتشون عکس طبیعت باشه بگو تا برا درستش کنم چون فکر کنم بتونـــم

نظر

صبر کنید ..
                                X