اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مراحل تبدیل iPod به iPhone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مراحل تبدیل iPod به iPhone

ابتدا برنامه های زیر را از سیدیا دانلود کنید:

WinterBoard
    Categories

و برنامه DiskAid را هم برای بازکردن آیپاد/آیفون از اینجا بگیرید

سپس تم زیر را برای تغییر نوشته iPod به IR-TCI به همراه سیگنال و تبدیلگر علامت ساعت به بلوتوث دانلود کنید

دانلود

بعد از اون تم زیر رو دانلود کنید که کارش تیبدیل کردن Musics و Videos به iPod هستش

دانلود برای فیرم ویر ورژن 2

دانلود برای فیرم ویر ورژن 3

سپس در برنامه DiskAid به آدرس زیر بروید و این آیکان ها را در آنجا بریزید

Var\Stash\Applications.xxx\Categories.app\Icons

بعد به برنامه Categories وارد شوید و سه فولدر با نام های Messages و Camera و Phone و Compass درست کنید.

آیکان Camera را که می شناسید بقیه را هم به این شکل درست کنید:

آیکان Compass هم میشه اونیکه استفاده نشده

در آخر

ببخشید این همه کار که چی بشه؟به چه دردی میخوره؟تابلو که Phone نداره

نظر

نه اصلا هم

اصلا تابلو نیست
      یعنی برای اون هم راه هایی هست

می تونید برنامه GV Mobile Free رو از آیتونز بگیرید و یا winRar یا هر آرشیو منیجری که دوست داریت بازش کنید و فایل info.plist رو از توش باز کنید و نوشته زیر خط CFBundleDisplayName که GV Mobille هستش رو به Phone تغییر بدین

اینجوری هم تلفن اینترنتی دارین هم |Fake تلفن رو درست کرده اید

نظر

باحال بود

نظر

ببخشيد مگه آيپاد بلو توث نداره كه ايكون ساعت رو به بلوتوث تبديل كرديد

نظر

نوشته اصلی توسط alemzadeh نمایش پست ها
            ببخشيد مگه آيپاد بلو توث نداره كه ايكون ساعت رو به بلوتوث تبديل كرديد
            دوست عزیز ایکون ساعت وقتی میاد اون گوشه که شما Alarm رو فعال کرده باشید ربطی به بلوتوث نداره ..

نظر

حالا مي شه بگيد بلوتوث داره يا نه

نظر

بله آقا... توی ورژن ۳ ایپاد 2g بلوتوث هم ساپورت شده و قابل استفاده است!

نظر

نوشته اصلی توسط p.naseri71 نمایش پست ها
                  اصلا تابلو نیست
                  یعنی برای اون هم راه هایی هست

می تونید برنامه gv mobile free رو از آیتونز بگیرید و یا winrar یا هر آرشیو منیجری که دوست داریت بازش کنید و فایل info.plist رو از توش باز کنید و نوشته زیر خط cfbundledisplayname که gv mobille هستش رو به phone تغییر بدین

اینجوری هم تلفن اینترنتی دارین هم |fake تلفن رو درست کرده اید:d
                  ببخشید ولی منظورم خود فون گوشی و بلند گوی گوشی هست (ظاهر گوشی و آی پاد رو عرض کردم) بعدم که چی بشه؟البته جسارتا میگم ولی به نظرم کار بیهوده ای هست

نظر

من اینو گذاشتم برای همه.
                    جزو این همه ای که گفتم افرادی هم هستند که آیفون دوست دارند ولی نمی تونن داشته باشنش حالا به هر دلیلی

یا اینکه از درست کردن Fake و سرکار گذاشتن بقیه حال می کنن

نظر

just fun
                      nothing else

نظر

پشت آیپاد نوشته ipod یا خورده هم نازکه آیپادم . برای اون چه کار کنم !
                        راستی دوربین هم میشه نصب کنم که کسی شک نکنه ؟

نظر

من از همتون عذر ميخوام

من از همه شما عذر ميخوام كه براتون آموزش فيك گذاشتم
                          ديگه دفعه آخرم بود كه به جز تم چيز ديگه اي گذاشتم
                          خب هر چيزي يه جنبه اي مي خواد كه متاسفانه ما ايراني ها تا به يه كسي يا چيزي گند نكشيم و غلط كردمشو در نياريم كوتاه نمي آييم

بازم معذرت مي خوام

نظر

دوست عزیز ناراحت نشو این یه شوخی بود کسی منظوری نداره !
                            اتفاقا طرز کار شما بسیار جالب و خوب است . قشنگ توضیح دادی ، تصویر گذاشتی و ...

نظر

سلام خدمت دوستان اپلی خودم...

بچه ها من میخواستم در مورد تفاوت اصلی آیفون با آیپاد تاچ بدونم خیلی مهمه لطفا" هر کی هرچی میدونه بگه چون جواب شما در خرید من (آیفون 3gs یا آیپاد تاچ 32 گیگ )تاثیر به سزایی داره لطفا" کمک کنید...

البته از کار این دوستمون هم خیلی خوشم اومد من خودم ممکنه از این آموزش در صورت خرید آیپاد تاچ استفاده کنم...

به عنوان حرف آخر لطفا" نیاید و از برتری های آیفون 3gs نسبت به آیپاد تاچ بگید بلکه مقایسه ای بین آیفون و آیپاد تاچ داشته باشین مثلا" یکی اینکه اینترنت gprs تو آیپاد تاچ نیست ولی میشه از وای فای استفاده کرد...
                              با تشکر
                              ویرایش توسط smart_boy : https://i-phone.ir/forums/member/5427-smart_boy در ساعت 29-08-2009, 05:57 PM دلیل: غلط املایی

نظر

صبر کنید ..
                              X