اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تم خارق العاده و زیبای OS X Lion Ultimatum بصورت Hd و SD

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان کسی نبود پاسخ بده؟!

نظر

مشكلات آموزش!

امروز میخوام این تم فوق العاده زیبا رو براتون معرفی کنم که واقعا Lion رو به iOS میاره و میتونم بگم زیباترین تمی هست که تا الان ساخته شده . دولوپر این تم براش خیلی زحمت کشیده و برای اینکه بتونید از تمام ویژگی ها استفاده کنید باید چندتا Tweak رو از سیدیا نصب کنید . همچنین این تم برای Dreamboard هست

آموزش :

iFile رو دانلود کنید و بعد از اینکه تم رو دانلود کردید بر روش کلیک کیند و installer رو انتخاب کنید . پس از نصب به فولدر Dreamboard برید و بر روی اون فلش آبی که روی فولدر تم هست بزنید و به پایین برید و Ownership رو روی mobile بزارید . این باعث میشه که تغییرات سیو شه .

باور بفرماييد براي كساني كه iFile رو نصب دارند اين نوع مسير دادن خيلي سردرگمشون مي*كنه. شما فرموديد iFile رو دانلود كنيد و بعد از اينكه تم را دانلود كرديد بر روش كليك كنيد! خب كجا بايد ريخته بشه كه روش كليك كنيم؟!
      راستي اين فولدر Dreamboard رو كجا بايد پيدا كرد؟!
      حالا این ها رو از Cydia نصب کنید :

Respring, QuickLock2, CrazyDashboard

این 3 تا هم دلبخواهی هست :

No Status, CleanStatus, ArrangeStatusBar

يعني چي دلبخواهي هست؟ يعني چه نصب كنيم چه نصب نكنيم هيچ اتفاقي نمي*افته؟! خب نصب نكنيم ديگه؟
      و ColorKeyboard رو هم نصب کنید . همچنین animate رو هم باید نصب کنید تا بتونید از boot logo کاستم استفاده کنید . بعد از نصب این برنامه از Settings به BootLogo و Lion Boot Logo رو انتخاب کنید

اين قسمت آموزش تقريبا روشن بود
      بعد از نصب اگر دوسته داشتید میتونید به Winterboard برید و OS X Lion Ultimatum WB رو برای Status Bar انتخاب کنید اگر نکردید هم مشکلی نیست

باز هم ابهام! اگر نصب كنيم چه مي شود و اگر نكنيم چه مي شود؟ اگه مشكل نيست كه نصب كنيم چرا پيشنهاد داديد؟
      حالا Reboot کنید و تمام!

لینک مستقیم جدید :

اين لينك مستقيم هم متاسفانه نگفتيد براي HD هست يا SD؟

در پايان از قول همه دوستان از شما تشكر مي كنم و بدانيد قصد جسارت و خدايي ناكرده كم لطفي نداشتم، ولي اگر تونستيد اين مشكلات را برطرف كنيد كه دوستان بيشتري از اين تم فوق العاده بهره ببرند...
      ویرایش توسط iMojtaba : https://i-phone.ir/forums/member/25806-imojtaba در ساعت 20-02-2012, 09:16 PM دلیل: اصلاح كلمه تم به جاي تيم!

نظر

دوستانی که به هر دلیلی سردرگم شدند و یا فایل رو نتونستن دانلود کنند به شرح ذیل عمل کنند:
        1- یک دستگاه آیفون 4 یا 4s جیلبریک شده
        2- نصب برنامه dreamboard از cydia
        3- در قسمت سرچ عبارت OS X Lion Ultimatum رو سرچ کنید و از گزینه های پیدا شده OS X Lion Ultimatum [update]1 رو انتخاب کنید و نصب کنید و بعد از برنامه dreamboard اون رو انتخاب کنید و respring کنید ، البته اون برنامه هایی که دوستمون در پست یک گفتند رو هم برای زیبا تر شده تم نصب کنید بد نیست

نظر

اگر در نصب تم باز هم مشکل بود ، ابتدا dreamboard رو حذف کنید ، سپس cleanstatus و arrangestatusbar رو نصب کنید ، بعد تم رو دانلود کنید که با دانلود تم خود dreamboard نیز نصب میشه و بعد از توی dreamboard تم رو انتخاب کنید و مراحل نصب رو برید جلو تا نصب بشه و بعد از این تم زیبا لذت ببرید

نظر

دوستان میخواستم بدونم کسانی که با این تم کار کردند به جز والپیپرهایی که خود این تم داره و میشه واسش انتخاب کرد راهی داره که خودمونم والپیپر بهش اضافه کنیم؟!

نظر

فکر کنم با iFile بشه این کار رو انجام داد!

نظر

من عاشق این تم شدم نمیشه یجوری رو ایپد ریخت؟؟؟؟

نظر

دوست عزیز با iFile برید به آدرس زیر، فقط قبلش show all file رو فعال کنید:
                  /var/mobile/Library/DreamBoard/OS X Lion/Images/Wallpapers
                  اونجا هر عکسی رو دوست داشتید با رعایت کردن اسم فایل ( باید بر اساس شماره باشه) اضافه کنید!

نظر

اقا من هم ifile رو تو گوشیم دارم هم dream bord هماینکه خودمو کشتم ولی هنوز این تم رو نتونستم فعال کنم

نظر

این فایل deb تم رو تو کدوم مسیر باید بریزیم ؟ با pcsuit

نظر

رو آیپد کار میکنه؟
                        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

سلام
                          بله کار میکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط arman sanati نمایش پست ها
                            سلام
                            بله کار میکنه.