اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما پیرامون نشریه آی مگ "نسخه سوم"

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

واقعا دستتون درد نکه / خسته نباشین

نظر

امیدوارم فاصله بین مجله ها کم بشه

نظر

واقعاً جای تشکر داره که یه همچین مجله پرباری تهیه شده.واقعاً دارید به مجله های حرفه ای نزدیک میشید

نظر

سلام خسته نباشید.کارتون مثل همیشه عالیه.
          مخصوصاً کاهش حجم فایل خیلی خوبه.نقریباً نصف شده.من گوشیمو جیلبریک نکردم از اپل استور برنامه Adobe Reader رو گرفتم و فایل هارو ریختم تو این برنامه اما تو گوشیم بزرگنمایی خوبی نداشت.نمیدونم با برنامه های دیگه خوندن pdf جواب میده یا نه.بهر حال تو کامپیوتر همشونو خوندم.اطلاعات عالی بودن.ممنون میشم اگه تو نسخه های بعد بررسی تخصصی رو مک بوک ها هم داشته باشید و مقایسه ای بین کانفیگ ها با لپتاپ های دیگه هم انجام بدید.
          همچنین در خصص قرار دادن یه برنامه برای فروش (یا حتی دانلود رایگان) تو اپل استور و سیدیا هم مقاله بذارید.
          با سپاس.

نظر

ممنون از بابت کار عالیتون به امید که یه روز مثل t3 از مجله فروشی بخریمش

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
              در این تاپیک پذیرای نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما درباره نسخه سوم نشریه آی مگ میباشیم.

لینک دانلود آی مگ ۳ : i-phone.ir - imag - 3rd issue
              سلام ممنون از تمام زحماتتون

نظر

ممنون از لطفتون خيلي عالييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي ييييييييي بود.

نظر

عالیه دستتون درد نکنه خیلی چیزا ازش یاد گرفتم ممنون.
                  ویرایش توسط sirvan : https://i-phone.ir/forums/member/490-sirvan در ساعت 12-05-2012, 08:12 PM

نظر

ممنون از لطف و زحمات همه عزیزان
                    میدونم که تلاشهای بسیار زیادی برای تهیه یک چنین مجله ای آنهم با محتوی و طراحی عالی صرف میشه ولی یک پیشنهاد داشتم که اگر با سیاستهای شما هماهنگ بود میشود از ان استفاده کرد:
                    پیشنهاد میکنم از موضوعاتی که دارای زمان هستند و جنبه خبری دارند در مجله استفاده نشده و یا کمترین استفاده به عمل آید و بیشتر از موضوعات کلی و سریالی استفاده گردد تا زحمات عزیزان در تهیه مطالب شامل مرور زمان نشده و در صورتی که انتشار مجله طولانی شد مطالب آن تکراری به نظر نرسد.
                    باز هم از زحمات همه عزیزان تشکر و قدردانی میکنم.

نظر

عاليييييييييييييييييي دستتون درد نكنه همگي خسته نباشيد

نظر

نوشته اصلی توسط jafarmf نمایش پست ها
                        پیشنهاد میکنم از موضوعاتی که دارای زمان هستند و جنبه خبری دارند در مجله استفاده نشده و یا کمترین استفاده به عمل آید و بیشتر از موضوعات کلی و سریالی استفاده گردد تا زحمات عزیزان در تهیه مطالب شامل مرور زمان نشده
                        ممنون از نظرتون
                        ولی از ۸۱ صفحه مجله ما تنها ۷ صفحه اون خبری بود و به قول شما دارای زمان بودند
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

الان مهم ترين بحث اينه كه نسخه epub هم از اين مجله ارائه كنيد.

نظر

منم دانلود کردم. فوق العاده هست . من تا حالا هر سه نسخه مجله رو دانلود کردم خداییش در هر سری گرافیک بهتر و جذاب تر شده است.

از تمام دوستان بابت مجله عالی شون کمال تشکر و خسته نباشید دارم.

نظر

از همه دوستانی که زحمت کشیدن ممنون

نظر

عالی بود مرسی منتظر شماره بعدیشم

نظر

صبر کنید ..
                                X