اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما پیرامون نشریه آی مگ "نسخه سوم"

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خیلی عالی بود دست آقا یاسین وهمکاراش درد نکنه

نظر

تشکرو سپاس از لطف عزیزان و نکات قابل عرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
      اولا از تعریف های شما نسبت به طراحی مجله واقعا ممنون. خیلی خیلی خوشحال شدم و از تک تک شما عزیزان و همکاران عزیزی که افتخار همکاری با آنها را دارم متشکرم.

ثانیا خواستم توضیحی به دوستان در مورد خواسته هایی که مطرح کردید بدهم. در مورد حجم کم و چشمگیر مجله توسط یکسری روش های گرافیکی خاص حجم فایل را تا حد زیادی کاهش دادیم که فکر می کنم در کمتر جایی سابقه داشته است. اما در مورد خروجی متن و تصویر تواما، باید بگم که این عمل در کاهش حجم فایل در این سطح از فشرده سازی تاثیر عکس داشته و همانطور که دوستان عزیزم فرمودند در شرایط کنونی میسر نیست. اما یکی از دوستان خواهان لینک های روی صفحات بودند که باید عرض کنم از بابت شبه چاپی بودن مجله ی ما که در واقع از قالب مجلات وب طبعیت نمی کند فکر نمی کنم که وجهه ی زیبایی داشته باشد.

از همه ی شما عزیزان ممنون
      ویرایش توسط jamalabadi : https://i-phone.ir/forums/member/37141-jamalabadi در ساعت 10-05-2012, 02:05 PM

نظر

نوشته اصلی توسط jamalabadi نمایش پست ها
        با سام خدمت دوستان عزیز
        اولا از تعریف های شما نسبت به طراحی مجله واقعا ممنون. خیلی خیلی خوشحال شدم و از تک تک شما عزیزان و همکاران عزیزی که افتخار همکاری با آنها را دارم متشکرم.

ثانیا خواستم توضیحی به دوستان در مورد خواسته هایی که مطرح کردید بدهم. در مورد حجم کم و چشمگیر مجله توسط یکسری روش های گرافیکی خاص حجم فایل را تا حد زیادی کاهش دادیم که فکر می کنم در کمتر جایی سابقه داشته است. اما در مورد خروجی متن و تصویر تواما، باید بگم که این عمل در کاهش حجم فایل در این سطح از فشرده سازی تاثیر عکس داشته و همانطور که دوستان عزیزم فرمودند در شرایط کنونی میسر نیست. اما یکی از دوستان خواهان لینک های روی صفحات بودند که باید عرض کنم از بابت شبه چاپی بودن مجله ی ما که در واقع از قالب مجلات وب طبعیت نمی کند فکر نمی کنم که وجهه ی زیبایی داشته باشد.

از همه ی شما عزیزان ممنون
        جناب جمال آبادی واقعا بنده خیلی شگفت زده شدم. کیفیت با شتاب زیادی بالا رفته و نشریه ارزشمندی تهیه شده.
        واقعا خدمت همه دست اندرکاران تبریک و خسته نباشید عرض می کنم.

پاسخ شما و سایر عزیزان هم سپاس گزارم.

نظر

گرافیک فوق العاده است! دست همه ی بچه هایی که زحمت میکشن درد نکنه! من از قسمت معرفی بازی ها و نرم افزارهاش خیلی خیلی استفاده میکنم
          فقط یه سوال!
          نمیشه اینو بصورت رسمی در News Stand اپل قرار داد ؟
          نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
          مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
          --------------------------------------------------------
          فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
          طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط vala-pardazesh نمایش پست ها
            گرافیک فوق العاده است! دست همه ی بچه هایی که زحمت میکشن درد نکنه! من از قسمت معرفی بازی ها و نرم افزارهاش خیلی خیلی استفاده میکنم
            فقط یه سوال!
            نمیشه اینو بصورت رسمی در news stand اپل قرار داد ؟
            دوست عزیز شما هزینش رو هم حساب کن!!!
            فقط این آی مگ 3 چند تا غلط کوچک دارد که خیلی به چشم نمیان و من به خاطر زحمت بچه ها زشته بگم چون مشکل بزرگ نیست.ولی در کل فوق العاده.

نظر

منم بلاخره دیدم این مجله رو و البته اولین آی مگ رو!
              به نظرم در کل کیفیت علمی مجله منصفانه بالاست. البته بخش هایی به نظرم می تونه اضافه بشه و
              چند نقد و پیش نهاد هم دارم که به شما اطلاع می دم. در هر صورت از وقت و هزینه ای که صرف
              کردید، سپاس گذارم..

نظر

خداییش از ده تا این مجله های مک لایف و engadget بهتره اگر نشسخه انگلیسیش رو رلیز کنید میترکونه

نظر

خدایش خیلی چیزه شاخی شده
                  راه نداره یه جوری بکنیدش توو newsstant؟

نظر

نوشته اصلی توسط vala-pardazesh نمایش پست ها
                    نمیشه اینو بصورت رسمی در news stand اپل قرار داد ؟
                    نوشته اصلی توسط f0x نمایش پست ها
                    راه نداره یه جوری بکنیدش توو newsstant؟
                    دنبال این موضوع هستیم و تا بخشی هم کارها انجام شده ولی باید کمی صبر کنید
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

فوق العادست دستون درد نکنه

نظر

that was cool,thanks

نظر

مثل همیشه عالی و شکیل.
                          امیدوارم این کار همچنان ادامه پیدا کنه

نظر

واقعاً عالی بود.سطح علمی مجله واقعاً عالیه و همینجور که بقیه دوستان گفتن به فکر News Stand هم باشید.
                            فقط یه پیشنهاد دارم اونم اینکه سعی کنید مثل آی مگ 2 کیفیت رو بیشتر کنید و یا حداقل توی نسخه های با کیفیت بالا و معمولی ریلیز کنید.بازم ممنون منتظر نسخه های بعدی هم هستیم!!

نظر

نوشته اصلی توسط i-arash نمایش پست ها
                              واقعاً عالی بود.سطح علمی مجله واقعاً عالیه و همینجور که بقیه دوستان گفتن به فکر news stand هم باشید.
                              فقط یه پیشنهاد دارم اونم اینکه سعی کنید مثل آی مگ 2 کیفیت رو بیشتر کنید و یا حداقل توی نسخه های با کیفیت بالا و معمولی ریلیز کنید.بازم ممنون منتظر نسخه های بعدی هم هستیم!!
                              به نظر منم خیلی این شماره عالی شده مخصوصا آموزش های خوبی توی این شماره بود . ولی اگر روی کیفیت گرافیک صفحات کار بیشتر کنید دیگه محشر میشه . بعضی از عکس ها کیفیت بالا نداشتن و روی مانیتور من به چشم میخورد .

نظر

نوشته اصلی توسط i-arash نمایش پست ها
                                واقعاً عالی بود.سطح علمی مجله واقعاً عالیه و همینجور که بقیه دوستان گفتن به فکر news stand هم باشید.
                                نوشته اصلی توسط kelark نمایش پست ها
                                به نظر منم خیلی این شماره عالی شده مخصوصا آموزش های خوبی توی این شماره بود . ولی اگر روی کیفیت گرافیک صفحات کار بیشتر کنید دیگه محشر میشه . بعضی از عکس ها کیفیت بالا نداشتن و روی مانیتور من به چشم میخورد .
                                حجم پی دی اف نهایی ما ۳۵۰ مگابایت بود. ولی خب ۲ تجربه پیشین به ما نشون داد اکثریت خواهان حجم پایین تر هستند. برای شماره آینده برنامه ای که مد نظر بنده هست ٬ تقسیم به دو حالت کیفیت معمولی و کیفیت عالی هست که کاربر وابسته به علاقه و سرعت اینترنت٬ بتونه تصمیم بگیره که کدوم نسخه رو دانلود کنه.

نظر

صبر کنید ..
                                X