اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تقویم سال ۱۳۹۰

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hamedsms نمایش پست ها
    بیشتر برنامه های سورس ارور Size mismatch می دن لطفا بازبینی و رفع خطا کنید تا آبروی سایت به خوبی نرفته
    ممنون
    دقیقا منم با همین ارور مواجه شدم..گوشیم هم 3gs 4.2.1 هست برنامه cal 90 رو هم نصب کردم ولی تو calender هیچ رویدادی نیومد.
    ویرایش توسط korgrasol : https://i-phone.ir/forums/member/36016-korgrasol در ساعت 11-04-2011, 12:36 PM

نظر

نوشته اصلی توسط korgrasol نمایش پست ها
      دقیقا منم با همین ارور مواجه شدم..گوشیم هم 3gs 4.2.1 هست برنامه cal 90 رو هم نصب کردم ولی تو calender هیچ رویدادی نیومد.
      منم همین طور

نظر

تقویم سال 90

سلام اول اینکه هر چه تشکر کنم بازم کمه دوم اینکه مناسبتهای مذهبی مثل ولادت و شهادت معصومین علیه السلام درست نیست چه باید کرد

نظر

اقا رضا میشه رو سورس خودتون قرار بدید؟من با سورس سایت مشکل دارم.

نظر

منم با سورس مشکل دارم اصلا نمیشه ادش کنم !

نظر

آقا یاسین من رویدادهارو که فعال کردم مثلا روز مادر رو 3 روز بعد بهم گفت.ردی مک هم دقیقا همینطور بود.مشکل از کجاست؟

نظر

آقا یاسین من رویدادهارو که فعال کردم مثلا روز مادر رو 3 روز بعد بهم گفت.ردی مک هم دقیقا همینطور بود.مشکل از کجاست؟
                تاریخ remind رو درست وارد کردی ؟

دوستان عزیز از اینکه سورس مشکل داره ازتون پوزش میخوام . به زودی ( نمیگم چند روز آینده ٬ چون فرصت نمیکنم ) ولی سعی میکنم تا یک ماه آینده سورس رو از نو بازسازی کنم .

نظر

[QUOTE=oosin;416554]تاریخ remind رو درست وارد کردی ؟

ببخشید یعنی چطوری اینکارو بکنم.من تاریخ میلادیم درسته ولی کار دیگه ای نکردم

نظر

از آیفون وارد calendar بشید. روی رویداد مورد نظرتون بزنید تا باز بشه ٬ رویداد رو edit کنید و ببینید برای Alert روی چه زمان و تاریخی ثبت شده .

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

سورس رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی نیست!!!!
                      the fllowing signatures were invalid:NODATA1 NODATA2

نظر

نوشته اصلی توسط donya نمایش پست ها
                        سورس رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی نیست!!!!
                        The fllowing signatures were invalid:nodata1 nodata2
                        عرض کردم که

دوستان عزیز از اینکه سورس مشکل داره ازتون پوزش میخوام . به زودی ( نمیگم چند روز آینده ٬ چون فرصت نمیکنم ) ولی سعی میکنم تا یک ماه آینده سورس رو از نو بازسازی کنم .
                        تو صفحه اول یا دوم همین تاپیک فایل دب این برنامه هست . اگر میتونید اون رو فعلا دانلود کنید و نصب کنید تا بعد ...

نظر

دوستانی که فایل دب رو بصورت دستی نصب میکنن اگر بعد از ریختن فایل نصب نشد یه بار دستگاهشون رو ریست کنن
                          ویرایش توسط Payman-m : https://i-phone.ir/forums/member/21827-payman-m در ساعت 26-11-2011, 05:31 AM

نظر

سلام ممنون از برنامه عاليتون.خسته نباشيد منم كه راحت از سورس گرفتم

نظر

صبر کنید ..
                            X