اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعمیر یا تعویض LCD iPhone 5S ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعمیر یا تعویض LCD iPhone 5S ؟

سلام دوستان
    بنده یه دونه ایفون 5S دارم که دیروز 2 قطره بنزین روی LCD ش ریخت و با اینکه از این برچسب های شیشه ای روش بود و خیلی سریع هم پاکش کردم اما متاسفانه دو تیکه از صفحه اش تار شده بود! برچسب رو برداشتم فکر کردم از اونه اما ظاهرا بنزین به زیر صفحه نفوذ کرده و کاریشم نمیشه کرد! الان میخواستم بدونم تعمیر میشه یا باید تعویض بشه؟
    هزینه تعمیر و یا تعویض LCD چقد میشه؟ اساتید تعمیرکار انجمن میتونن درستش کنن؟(قطعه موجوده؟)
    ممنون میشم راهنمایی کنید

تاچ و ال سی دی آیفون 5اس یکی هستش دوست عزیز
    اگر یه سرچ بکنب توی انجمن میبینی که مطلب زیاده راجع به این قضیه و هزینه تعویضش
    ول در همین حد بگم اگر بخوای با جنس فابریک و ارجینال تعویض بشه حداقل 500 هزینه داره که با این اوصاف فکر نکنم ارزش تعویض داشته باشه .( کاری به جنس های متفرقه و ... ندارم )
    همینجوری ازش استفاده کن و حالش رو ببر.
    زیاد بهش فکر نکن.

نظر

نوشته اصلی توسط abi.del نمایش پست ها
      تاچ و ال سی دی آیفون 5اس یکی هستش دوست عزیز
      اگر یه سرچ بکنب توی انجمن میبینی که مطلب زیاده راجع به این قضیه و هزینه تعویضش
      ول در همین حد بگم اگر بخوای با جنس فابریک و ارجینال تعویض بشه حداقل 500 هزینه داره که با این اوصاف فکر نکنم ارزش تعویض داشته باشه .( کاری به جنس های متفرقه و ... ندارم )
      همینجوری ازش استفاده کن و حالش رو ببر.
      زیاد بهش فکر نکن.
      بیخیال که نمیتونم بشم
      من به خاطر یه عقربه کیلومتر 150 کیلومتر رانندگی کردم چون یه کم رنگش پریده بود!اینو عمرا بتونم تحمل کنم
      اگه قیمت دقیقشو بگید ممنون میشم اگه 500 باشه تعویضش میکنم
      حالا بعد تعویض دیگه هیچ مشکلی نخواهد داشت؟میشه نگهش دارم واسه خودم یا دیگه بدرد نمیخوره؟
      ممنون

نظر

قیمت ۲۰۰ تومن تاچ السیدی ایفون ۵ اس ۵۰ اجرتشه کلا ۲۵۰
        ویرایش توسط ehsan.ir : https://i-phone.ir/forums/member/20976-ehsan-ir در ساعت 13-09-2014, 10:51 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan.ir نمایش پست ها
          قیمت ۲۰۰ تومن تاچ السیدی ایفون ۵ اس ۵۰ اجرتشه کلا ۲۵۰
          دوست عزیز اینی که شما میگید احتمالا اورجینال نیست!
          امروز زنگ زدم دفتر انجمن گفت اورجینال با هزینه تعویض 470 تومن

نظر

نوشته اصلی توسط i_kiani نمایش پست ها
            دوست عزیز اینی که شما میگید احتمالا اورجینال نیست!
            امروز زنگ زدم دفتر انجمن گفت اورجینال با هزینه تعویض 470 تومن
            من قصدم راهنماییتون بود من که ۱۰ ساله کارم تعمیراته لابود اطلاع ندارم.۲ومن ال سی دی اصلی از روی گوشی باز میشه که اونم قیمتش ۲۵۰ هستش شما ال سی دی اصلی اکبند نمیتونی پیدا کنی تماما های کپی هستن صرفا جهت اطلاع .بعدا هم اشتباه از من بوده که اطلاعات درست دادم بهتون
            ویرایش توسط ehsan.ir : https://i-phone.ir/forums/member/20976-ehsan-ir در ساعت 16-09-2014, 05:05 PM

نظر

صبر کنید ..
            X