اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با باتری 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با باتری 5s

با سلام خدمت دوستان عزیز

گوشی من مشکلش اینه که وقتی باتریش حدود 50 درصده یهو خاموش میشه و عملا من از 50 درصد باتریم نمی تونم استفاده کنم. وقتی این اتفاق میفته با یو اس بی نمی تونم شارژش کنم و حتما باید با برق شارژ بشه تا گوشی روشن شه. باتریشو تا حالا چند بار سعی کردم با توضیحاتی که نوشته شده کالیبره کنم اما مشکلم حل نشده. گوشی رو هم یه بار ری استور کردم بازم مشکلم حل نشد. نمی دونم مشکلم به این موضوع ربط داره یا نه که از موقعی که گوشیمو آپدیت کردم به 7.1.1 اینطور شده. ورژنی از IOS هم که من دان کردم و باهاش گوشیو ری استور کردم 7.1.1 بوده. ممکنه مشکل من با ورژن 7.1.1 باشه؟

ممنون میشم کمکم کنید. خسته شدم از خاموش شدنای ناگهانی گوشیم

نوشته اصلی توسط Alireza_Tr نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

گوشی من مشکلش اینه که وقتی باتریش حدود 50 درصده یهو خاموش میشه و عملا من از 50 درصد باتریم نمی تونم استفاده کنم. وقتی این اتفاق میفته با یو اس بی نمی تونم شارژش کنم و حتما باید با برق شارژ بشه تا گوشی روشن شه. باتریشو تا حالا چند بار سعی کردم با توضیحاتی که نوشته شده کالیبره کنم اما مشکلم حل نشده. گوشی رو هم یه بار ری استور کردم بازم مشکلم حل نشد. نمی دونم مشکلم به این موضوع ربط داره یا نه که از موقعی که گوشیمو آپدیت کردم به 7.1.1 اینطور شده. ورژنی از IOS هم که من دان کردم و باهاش گوشیو ری استور کردم 7.1.1 بوده. ممکنه مشکل من با ورژن 7.1.1 باشه؟

ممنون میشم کمکم کنید. خسته شدم از خاموش شدنای ناگهانی گوشیم
    خیر از ورژن ios نیست
    شما اگه ریستور کردی و مشکل بوده مشکل سخت افزاریه به دفتر سایت ببرید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

در تکمیا صحبت دوستمون، آیا بعد از ریستور Backup رو برگردوندی یا نه؟
      یکبار هم بدون برگردوندن Backup امتحان کنید و بعد برای رفع مشکل سخت افزاری اقدام کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط mjsma نمایش پست ها
        در تکمیا صحبت دوستمون، آیا بعد از ریستور Backup رو برگردوندی یا نه؟
        یکبار هم بدون برگردوندن Backup امتحان کنید و بعد برای رفع مشکل سخت افزاری اقدام کنید.
        بله موافقم يك بار بدون برگردوندن بك آپ تست كنيد
        اگر جواب نداد بايد باتريتون تعويض بشه
        احتمال مشكل باتري وجود داره
        www.i-phone.ir
        !Square the circle

تلگرام:
        ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
        صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
        X