اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکــــل بــا تــــاچ آیـــدی - Error 53 و Error 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکــــل بــا تــــاچ آیـــدی - Error 53 و Error 6

خسته نباشید.

داستان از این قراره که یک آیفون ۶ ضربه خورده و تاچ آیدیش از کار افتاده.
    گفتم ۱درصد احتمال داشته باشه با ری استور درست شه٬ ری استور کردم٬ ولی ری استور نشد و گوشی دیگه حتی روشن هم نمیشه.

یه کم سرچ کردم بعضی ها گفته بودن که اگر تاچ آیدی رو جدا کنیم و بدون اون ری استور کنیم احتمال داره گوشی روشن شه و بالا بیاد. 
    من هم گوشی رو باز کردم الان و تاچ آیدی رو جدا کردم. بدون اون هم ری استور کردم ولی باز همین اررور ها رو میگیرم٬

حالا خواهشم از دوستان اهل فن اینه اگر راهنمایی ای نظری دارن دریغ نکنن تا بتونم گوشی رو درست کنم.

پیشاپیش ممنون از پاسختون.

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
    خسته نباشید.

گفتم ۱درصد احتمال داشته باشه با ری استور درست شه٬ ری استور کردم٬ ولی ری استور نشد و گوشی دیگه حتی روشن هم نمیشه.

یه کم سرچ کردم بعضی ها گفته بودن که اگر تاچ آیدی رو جدا کنیم و بدون اون ری استور کنیم احتمال داره گوشی روشن شه و بالا بیاد.
    من هم گوشی رو باز کردم الان و تاچ آیدی رو جدا کردم. بدون اون هم ری استور کردم ولی باز همین اررور ها رو میگیرم٬

حالا خواهشم از دوستان اهل فن اینه اگر راهنمایی ای نظری دارن دریغ نکنن تا بتونم گوشی رو درست کنم.

شماره ارور چی هست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Amyr نمایش پست ها
      شماره ارور چی هست ؟

53 و بعضی اوقات 6

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Amyr نمایش پست ها
      شماره ارور چی هست ؟

53 و بعضی اوقات 6

نظر

یه موضوعی هم هست این که شاید اگر dfu ببرم بشه ری استور کرد٬ ولی بدون دکمه هوم چجوری dfu ببرم؟ با رداسنو امتحان کردم جواب نداد.

نظر

53 و بعضی اوقات 6

- - - - - - - - - -

53 و بعضی اوقات 6
          دکمه هوم رو سر جاش بزارید، هنگام ریستور دکمه هوم رو نگه دارید ، اگر ریستور نشد حتما به دفتر مراجعه کنید...

- - - - - - - - - -

53 و بعضی اوقات 6

- - - - - - - - - -

53 و بعضی اوقات 6
          دکمه هوم رو سر جاش بزارید، هنگام ریستور دکمه هوم رو نگه دارید ، اگر ریستور نشد حتما به دفتر مراجعه کنید...

نظر

خسته نباشید.

سلام دوست عزیز در آیفون 6 هنگام ریستور تاچ آیدی حتما باید وصل باشد ارور هایی که هنگام ریستور دریافت کردید مربوط به تاچ آیدی هستند اگر مشکل از فلت تاچ آیدی باشد با تعویض مشکل بر طرف می شود در غیر این صورت مشکل از سنسور تاچ آیدی است که مشکل جدی تر می باشد جهت بررسی بیشتر می توانید به دفتر سایت مراجه کنید
            www.i-phone.ir
            !Square the circle

تلگرام:
            ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
            صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
              سلام دوست عزیز در آیفون 6 هنگام ریستور تاچ آیدی حتما باید وصل باشد ارور هایی که هنگام ریستور دریافت کردید مربوط به تاچ آیدی هستند اگر مشکل از فلت تاچ آیدی باشد با تعویض مشکل بر طرف می شود در غیر این صورت مشکل از سنسور تاچ آیدی است که مشکل جدی تر می باشد جهت بررسی بیشتر می توانید به دفتر سایت مراجه کنید
              ممنون از پاسختون.

از کجا میشه فهمید مشکل از خود تاچ آیدیه یا فلتش؟
              قبل از این خاموش شه و به این داستان های اررور بخورم ٬ تاچ آیدی از داخل settings ٬ Failed شده بود٬ یعنی دکمه هوم کار میکرد٬ ولی عملا سنسور کار نمیکرد.
              از رو این میشه تشخیص داد که مشکل از خود سنسوره یا قلتش؟

نظر

نه دوست عزیز دستگاه شما تا باز و بررسی نشه نمیشه گفت مشکل از چیه.
                www.i-phone.ir
                !Square the circle

تلگرام:

نظر

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
                  نه دوست عزیز دستگاه شما تا باز و بررسی نشه نمیشه گفت مشکل از چیه.

کابل فلکس رو عوض کردم خودم٬ ولی باز این اررور پا برجاست...
                  http://www.amazon.com/Group-Vertical...YM16TJ1TCXXE5M
                  البته از رو یه آیفون دیگه باز کردم و گذاشتم.

به دفتر سایت که زنگ زدم و با مسئول تعمیرات صحبت کردم اول پرسیدن که تاچ ال سی دی هم آسیب دیده یا نه٬ که آسیب ندیده. این به این معنیه که اگه تاچ ال سی دی تعویض شه قطعا درست میشه؟

نظر

مشکل شما 90 در صد با تعویض فلت شارژ حل میشه-فلت شارژ رو که عوض کنی سوکت تاچ آی دی هم عوض میشه و درست میشه.

نظر

کابل فلکس رو عوض کردم خودم٬ ولی باز این اررور پا برجاست...
                      http://www.amazon.com/Group-Vertical...YM16TJ1TCXXE5M
                      البته از رو یه آیفون دیگه باز کردم و گذاشتم.

به دفتر سایت که زنگ زدم و با مسئول تعمیرات صحبت کردم اول پرسیدن که تاچ ال سی دی هم آسیب دیده یا نه٬ که آسیب ندیده. این به این معنیه که اگه تاچ ال سی دی تعویض شه قطعا درست میشه؟
                      دوست عزیز متاسفانه ارور های گوشی های آیفون دقیقا مشخص نیست که از کجای دستگاه است و باید بررسی شوند به همین علت نمیتوان دقیق بیان کرد که مشکل مربوط به فلان قطعه است و بس!
                      شما میتوانید جهت بررسی بیشتر به دفتر سایت مراجعه نمائید، تا مشکل تحت بررسی قرار بگیرد.
                      www.i-phone.ir
                      !Square the circle

تلگرام:

نظر

سلام خدمت دوستان عزیز
                        من یک گوشی آیفون 6 دارم که ال سی دی آن شکست بود و دادم تعمیرکار تعویض کنه و در حین تعویض ال سی دی گفتن که کابل تاچ آی دی پاره شده و مجبور شدن تاچ آی دی رو عوض کنند که بعد از این تاچ آی دی ازکار افتاد و دیگه کار نمیکنه چند بار خواستم ios گوشی رو آپدیت کنم که از روی گوشی نمیشد از طریق آیتونز با فایلی که از انجمن گرفتم خواستم ریستور کنم که در حین کار ارور 53 داد و دیگه گوشی بالا نمیاد و ریستور هم نمیشه لطفا راهنمایی فرمایید که باید چکار کنم. در ضمن من شیراز هستم.
                        با سپاس فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط hamed_je نمایش پست ها
                          سلام خدمت دوستان عزیز
                          من یک گوشی آیفون 6 دارم که ال سی دی آن شکست بود و دادم تعمیرکار تعویض کنه و در حین تعویض ال سی دی گفتن که کابل تاچ آی دی پاره شده و مجبور شدن تاچ آی دی رو عوض کنند که بعد از این تاچ آی دی ازکار افتاد و دیگه کار نمیکنه چند بار خواستم ios گوشی رو آپدیت کنم که از روی گوشی نمیشد از طریق آیتونز با فایلی که از انجمن گرفتم خواستم ریستور کنم که در حین کار ارور 53 داد و دیگه گوشی بالا نمیاد و ریستور هم نمیشه لطفا راهنمایی فرمایید که باید چکار کنم. در ضمن من شیراز هستم.
                          با سپاس فراوان
                          دوست گرامي من رو ببخشيد كه اين خبر ناراحت كننده رو بهتون مي دم. اما ارور ٥٣ ارور مرگ ايفون نام دارد. اگر اين ارور رو دريافت كنيد، احتمال خيلي كم بشه از اين ارور رد شد(در حد محال)!
                          من خودم تا چند وقت پيش يك ايفون ٦ - ٦٤ گيگ داشتم (كه البته براي يكي از نزديكانم بود)، من اين رو به اپل أستور رسمي اپل كه چند هفته اي هست در امارات مال افتتاح شده هم بردم كه جوابشون اين بود كه ارزش درست كردن نداره اين گوشي. تاچ اي دي به برد اصلي گوشي متصل هست كه براي هر ايفون يونيك يا تك هست! قطعه اي نيست كه بتوني ساده تعويضش كني!

اما حالا سوال من اينجاست: شما فقط ال سي دي ايفونت شكسته بود يا گوشيت هم بالا نمي يومد؟
                          اگر گوشيت بالا نمي يومد احتمال زياد درست مي گن و تاچ اي دي خراب شده! اما اگر سيستم عامل گوشيت درست كار مي كرد و تاچ اي ديش هم مشكلي نداشت، مسئله اش كلا متفاوته ....

نظر

نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
                            دوست گرامي من رو ببخشيد كه اين خبر ناراحت كننده رو بهتون مي دم. اما ارور ٥٣ ارور مرگ ايفون نام دارد. اگر اين ارور رو دريافت كنيد، احتمال خيلي كم بشه از اين ارور رد شد(در حد محال)!
                            من خودم تا چند وقت پيش يك ايفون ٦ - ٦٤ گيگ داشتم (كه البته براي يكي از نزديكانم بود)، من اين رو به اپل أستور رسمي اپل كه چند هفته اي هست در امارات مال افتتاح شده هم بردم كه جوابشون اين بود كه ارزش درست كردن نداره اين گوشي. تاچ اي دي به برد اصلي گوشي متصل هست كه براي هر ايفون يونيك يا تك هست! قطعه اي نيست كه بتوني ساده تعويضش كني!

اما حالا سوال من اينجاست: شما فقط ال سي دي ايفونت شكسته بود يا گوشيت هم بالا نمي يومد؟
                            اگر گوشيت بالا نمي يومد احتمال زياد درست مي گن و تاچ اي دي خراب شده! اما اگر سيستم عامل گوشيت درست كار مي كرد و تاچ اي ديش هم مشكلي نداشت، مسئله اش كلا متفاوته ....
                            ایشون درست میگن بنده هم 6 اس پلاس 128 داشتم که قاب پشتش نابود شد اما کار می کرد مث روز اول قاب رو دادم عوض کنن چون نقشه 6 اس رو نداشتم اون آقا چیپ تاچ آی دی رو خراب کرد و درس نشد البته ناگفته نمانه گوشی رو برام با 6s 64 عوض کرد و باقی پول رو بهم داد شما هم با تعمیر کار حرق بزن.

نظر

واقعا این ارور 53 نگران کنندس گفته شده با تعویض تاچ السیدی هم گوشی خاموش میشه راهی جز دادن به اپل استور نیست اونم بخاطر امنیت اطلاعت شخصی

نظر

صبر کنید ..
                              X