اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل وای فای آیفون 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل وای فای آیفون 4s

سلام
    یه ای فون 4s هست وای فای روشن نمی شه و کار نمی کنه
    آیا باید برد وای فایش عوض شه؟ یا نرم افزاری هست؟
    برد وای فای چقدر هست قیمتش؟
    خود گوشی با این نقص چقدر ارزش داره؟
    4s 16GB هست

سلام
    فکر کنم منظورتون Greyed out شدن باشه که خب نرم افزاری نمیشه حلش کرد و یه کلک هایی هست که کارتون رو موقت راه می ندازه ( مثل داغ کردن گوشی و سرد کردنش ) توصیه می کنم امتحانش نکنی.
    باید به یه تعمیراتی حرفه ای ببرینش، کسایی هستن که ic و اینجور چیزهای وایرلسش رو عوض می کنن ولی عمر مفیدی نداره و چندروز بعد دوباره از کار میافته
    بهترین کار تعویض چیپ وای فای هست که اونم بستگی به تعمیرکارش داره چقدر بگیره... ولی تقریبا 120-150 میگیرن...

نظر

نوشته اصلی توسط jeson_park نمایش پست ها
      سلام
      4s 16GB هست
      درود بر شما دوست عزیز،
      برای خودتان هست یا میخواهید بخرید؟ اگر خرید هست که نکنید بهتر هست،خانوده اپل نو بهتره،دسته دوم بخصوص مشکل دار اذیت میشوید نکنید ♥ اگر نه که ...
      چه طوری این طوری شد ؟‌اگر بدون اینکه کاری کنید(مانند تنظیمات،ری استارت نصب برنامه و... ) شد بهتر گوشی را خاموش کنید ،چند لحظه بعد روشن کنید و کاری نکنید ،بزارید چند ساعتی گوشی بدون فعالیت باشه،اگر نشد ری استارت کنید
      اگر خیر هم که مشکل سخت افزاری شاید باشه ،اما به این سادگی سخت افزار اپل مشکلی براش پیشنماید نرم افزار هست احتمالا

موفق و پیروز باشید ♥

نظر

برای اطلاع و آگاهی یافتن از مشکل دیوایستون و اینکه چطور این عیب رو برطرف کنید شما رو به این تاپیک ارجاع میدم مطالعه بفرمایید امیدوارم که مفید واقع قرار گیرد. یا حق

http://www.i-phone.ir/forums/thread77743.html

نظر

سلام
          4s 16GB هست
          دوست عزیز وای فای 4s مشکل طراحی داره و معمولا هم قابل تعمییر هست شما می توانید بار ی بررسی بیشتر به دفتر انجمن مراجعه کنید.
          www.i-phone.ir
          !Square the circle

تلگرام:
          ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
          صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط ΛMłЯФ نمایش پست ها
            درود بر شما دوست عزیز،
            ................
            ما به این سادگی سخت افزار اپل مشکلی براش پیشنماید نرم افزار هست احتمالا

موفق و پیروز باشید ♥
            الان یکی از اقوام 4s داره داد آپدیتش کنن IC baseband سوزوند هر چی هم می گردم نیست!

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
            دوست عزیز وای فای 4s مشکل طراحی داره و معمولا هم قابل تعمییر هست شما می توانید بار ی بررسی بیشتر به دفتر انجمن مراجعه کنید.
            می خوام بخرم
            می خوام اگه ارزش داره بخرم و تعمیرش کنم
            کلاً چقدر ارزش داره؟

نظر

سلام
              دوست عزیز به نظر من اگه نخری خیلی بهتره، می تونی هزینه اش رو جمع کنی و در آینده یک مدل خوب و نو بخری
              من چندتا آیفون با این مشکل دیدم و میتونم به جدیت بگم کسی نگهش میداره که عاشق 4sـش باشه، وگرنه کسی که حوصله این ایرادو نداشته باشه بیخیالش میشه...
              جدا از اینکه همچین ایرادی مشکل داغ شدن گوشی و خالی شدن باتری و هنگ های الکی رو پیش میاره، الان دیگه 4s توی سال 2015 فایده نداره
              ضمناً این مشکل فقط سخت افزاری هست که قبلاً توضیحش دادم

راجع به قیمت هم من اطلاعی ندارم و دوستان اهل فن باید نظرشون رو بگن

نظر

سلام
                4s 16GB هست
                سلام دوست عزیز wifi iphone 4s مشکل در طراحی دارد که بعد از مدتی به مشکل می خورد که 80% قابل تعمیر است شما می توانید برای بررسی بیشتر به دفتر انجمن مراجعه کنید
                www.i-phone.ir
                !Square the circle

تلگرام:
                ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز wifi iphone 4s مشکل در طراحی دارد که بعد از مدتی به مشکل می خورد که 80% قابل تعمیر است شما می توانید برای بررسی بیشتر به دفتر انجمن مراجعه کنید
                  هزینه تقریبیش چقدر هست؟

نظر

کارشناس سخت افزار از طریق پیام خصوصی جزئیات را به اطلاع شما خواهد رساند .

نظر

دوستان من هم این مشکل رو داشتم ولی بلوتوس روشن میشد ری استور کردم درست نشد رفتم سراغ فروم ها این قضیه تو فریزرو اینا خیلی معروفه اما ریسکه من این ریکو کردم و به نتیجه هم رسیدم تو فریزر درست نشد ولی با سشوار حل شد
                      چیپ وایفای و بلوتوس با همه این یه نکته اگه بلوتوس کار میکنه پس به احتمال زیاد این راه جواب بده از جایی هم که چیپ وایفای با چسب وصل شده فک کنم مال کسایی که شل شده باشه جواب بده
                      در اخرم میگم این کار ریسکه مال خودم تا دو دقیقه بقل ضفحه سیاه شده بود و نور کم و زیاد نمیشد مراقب باشید

نظر

صبر کنید ..
                      X