اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرویس آنلاک فکتوری رسمی و دائمی آیفون (www.unlocks.ir)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alib13 نمایش پست ها
    اين كار رو انجام دادم

اين رو بهم داد

در صورت تمایل برای آنلاک اصلاع دهید

MODEL: IPHONE 4S 16GB BLACK
    IMEI: 013059003357622
    SERIAL: DNYHDARTDTC0
    iOS: 6.0.1
    MAC Address: 4CB199C7D15C
    ICCID: 89984320000349320533
    Last Restored: 2012-08-27
    Network Unlocked: False
    Activation Status: Yes
    Activation Date: 2012-06-21
    Activated Carrier: Hutchison - Sweden SWE
    Original Carrier: Sweden Hutchison
    Applied Policy Id: 234 - Sweden Hutchison
    Next Policy Id: 234 - Sweden Hutchison
    (PH) Telephone Technical Support: No phone support (Expired)
    (HW) Repairs & Service Coverage: Limited Warranty (Active)
    HWStarted On: 2012-06-21
    HWEnding On: 2013-06-20
    HWDays Left: 114 days.
    چه اپراتوري هستم چقدر هزينشه
    راهنمايي كنيد
    پیام خصوصی شد.

نظر

• من يه ايفون ٤sدارم كه تازه بردمش به ورژن ٦.١.٢ قبلاً با گيوي روي ٥.١.١ انتن داشت الان بايد چيكار كنم راهنمايي كنيد
      يه گيوي روي گوشي هست كه روش نوشته ios 5
      ميشه با اين گيوي كاريش كرد
      ویرایش توسط alib13 : https://i-phone.ir/forums/member/68887-alib13 در ساعت 28-02-2013, 03:00 PM

نظر

• سلام
        من یک 3gs/8gb دارم که lock factory هستش و با redsn0w جیلبریکش کردم .الانم تو ورژن 5.1.1 با ultrasn0w آنلاک شده و آنتن دارم.دیروز برای اینکه کلا از شرر لاک بودنش راحت بشم پول دادم تا واسم انلاک فکتوریش کنین اونهم انجام داد.اما چون بیس باندم 6.15 هستش نمی تونم آنلاکش کنم و او ورژنهای دیگه لاک می مونه.سعی کردم با redsn0w بیس باندش رو دانگرید کنم که در مرحله prossesing می مونه و redsn0w بسته می شه خودکار.

لطفا راهنمایی کنید...

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmad_h07 نمایش پست ها
          سلام
          من یک 3gs/8gb دارم که lock factory هستش و با redsn0w جیلبریکش کردم .الانم تو ورژن 5.1.1 با ultrasn0w آنلاک شده و آنتن دارم.دیروز برای اینکه کلا از شرر لاک بودنش راحت بشم پول دادم تا واسم انلاک فکتوریش کنین اونهم انجام داد.اما چون بیس باندم 6.15 هستش نمی تونم آنلاکش کنم و او ورژنهای دیگه لاک می مونه.سعی کردم با redsn0w بیس باندش رو دانگرید کنم که در مرحله prossesing می مونه و redsn0w بسته می شه خودکار.

لطفا راهنمایی کنید...
          شما وقتی که آیفون رو وصل کردید به آیتونز پیغام آنلاک شدن داد؟! اگر داده به آخرین ورژن یعنی 6.1.2 بدون کاستوم آپدیت کنید مشکلتون حل میشه!

نظر

• اره الان که گوشی جیلبریک شده و با ultrasn0w آنلاکش کردم ایتونز گوشی رو میشناسه اما وقتی می برمش به 6.1.2 میگه نمی تونه آنلاکش کنه و گوشی لاک می مونه

نظر

اره الان که گوشی جیلبریک شده و با ultrasn0w آنلاکش کردم ایتونز گوشی رو میشناسه اما وقتی می برمش به 6.1.2 میگه نمی تونه آنلاکش کنه و گوشی لاک می مونه
              منظورمو نفهمیدین! وقتی آنلاک فکتوری شد و به آیتونز وصل کردین پیغام داد که گوشی شما با موفقیت آنلاک شده؟!

نظر

• نه نشون نداد...انلاک موند

- - - - - - - - - -

چندین بار هم ریستور کردم و آپدیت کردم ولی باز لاک موند و ایتونز انلاکش نکرد

نظر

• دوستان لطفا کمک کنین...

نظر

• 6.15 هستش و دانگرید هم نشد...

نظر

6.15 هستش و دانگرید هم نشد...
                      بیس باند و دانگرید کنی حل میشه منم این مشکل و داشتم با دانگرید بییس باتد حل شد

نظر

• هر کاری می کنم نمی تونم بیس باندم رو دانگرید کنم...

نوشته اصلی توسط mj.pier نمایش پست ها
                        بیس باند و دانگرید کنی حل میشه منم این مشکل و داشتم با دانگرید بییس باتد حل شد

نظر

• تا حالا 100 بار اقدام کردم واسه دانگرید ولی ارور می ده و در مرحله processing می مونه.....

نظر

6.15 هستش و دانگرید هم نشد...
                            پس شما از اون روز تاحالا خودت رو سر کار گذاشتی. با برنامه redsnow بیس باند رو به حالت اول در بیار

نظر

• دوست عزیز برای دانگرید کردن بیس باند مگه راه دیگه ای جز redsn0w هم هست؟
                              100 بار دانگرید بیس باند رو با redsn0w انجام دادم...از اول هم همین رو دارم میگم...بیس باندم 6.15 می مونه و بیس باندم دانگرید نمیشه!!!!
                              چه راهی واسه دانگرید کردن بیس باند پیشنهاد می کنین؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X