اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرویس آنلاک فکتوری رسمی و دائمی آیفون (www.unlocks.ir)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خواهشاً كمك كنيد! ببينيد با آنلاك فكتوري كه شما ميكنيد، حل ميشه؟
    گوشي 3gs دوستم رو به 6.1 ريستور كردم ولي نميدونستيم كه گوشي لاكه! الان زده no service و در ست تاپ اوليه گير كرده و ميگه بايد سيم كارت درستي رو بزنم تا اكتيو بشه و بره مراحل بعد
    الان چي كار ميشه كرد؟ اگه توسط شما آنلاك فكتوري كنم آنتن مياد و ميتونم ادامه نصب رو برم جلو؟ آخه قبل از ريستور بك آپ گرفتم رو لپ تاپ، ميخوام از اون بك آپ براي نگه داشتن اطلاعات استفاده كنم.

- - - - - - - - - -

سلام خواهشاً كمك كنيد! ببينيد با آنلاك فكتوري كه شما ميكنيد، حل ميشه؟
    گوشي 3gs دوستم رو به 6.1 ريستور كردم ولي نميدونستيم كه گوشي لاكه! الان زده no service و در ست تاپ اوليه گير كرده و ميگه بايد سيم كارت درستي رو بزنم تا اكتيو بشه و بره مراحل بعد
    الان چي كار ميشه كرد؟ اگه توسط شما آنلاك فكتوري كنم آنتن مياد و ميتونم ادامه نصب رو برم جلو؟ آخه قبل از ريستور بك آپ گرفتم رو لپ تاپ، ميخوام از اون بك آپ براي نگه داشتن اطلاعات استفاده كنم.

نظر

• سرویس آنلاک فکتوری رسمی و دائمی آیفون

نوشته اصلی توسط reza0561 نمایش پست ها
      گوشی 2g لاک دارم.به کی باید پیغام بدم؟
      ۲جی نیاز به آنلاک کردن نداره فقط باید جیلبریک بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط reza0561 نمایش پست ها
        گوشی 2g لاک دارم.به کی باید پیغام بدم؟
        به بنده پیغام بدید

نوشته اصلی توسط hmmilani نمایش پست ها
        سلام خواهشاً كمك كنيد! ببينيد با آنلاك فكتوري كه شما ميكنيد، حل ميشه؟
        بلی حل میشه
        نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
        ۲جی نیاز به آنلاک کردن نداره فقط باید جیلبریک بشه
        ممکنه نخوان جیلبرک کنن

نظر

• سلام
          من یه 4اس بلاک شده از o2 دارم.
          شما میتونین انلاک کنین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad10687 نمایش پست ها
            سلام
            من یه 4اس بلاک شده از o2 دارم.
            شما میتونین انلاک کنین؟
            http://www.cydiastore.ir/unlock.html

نظر

• سلام اقا ایمان
              من یه بار دیگه هم این سوال و پرسیده بودم می خوام برای بار آخر یه جواب محکم بشنوم و ایشالله اقدام به خربد سرویس مورد نظر کنم
              تردید من برای اینه که می ترسم انلاک جواب نده و بالاخره یه پولی دادم که در صورت جواب ندادن برنمی گرده

1- ایفون 4اس لاک att که هنوز از قراردادش مونده اگر انلاک کنیم کار میکنه؟ (تو ایران می خوام ازش استفاده کنم)
              2- برای طرفی که ایفون و با قرارداد خریده مشکلی پیش نمی اد؟ (نمی خوام به اعتبارش خدشه وارد شه برای خرید ایفون های بعدی )

با تشکر

نظر

• سلام من پیغام خصوصی برای شما گذاشتم در باره آنلاک 3GS مربوط به T-Mobile
                در ضمن مبلغ ۱۰۰۰۰ ریال برای تعیین اپراتور + بلاک - نرمال واریز کردم ولی هیچ تماسی بامن گرفته نشده
                با تشکر فراوان

نظر

• نوشته اصلی توسط mj.pier نمایش پست ها
                  سلام اقا ایمان
                  من یه بار دیگه هم این سوال و پرسیده بودم می خوام برای بار آخر یه جواب محکم بشنوم و ایشالله اقدام به خربد سرویس مورد نظر کنم
                  تردید من برای اینه که می ترسم انلاک جواب نده و بالاخره یه پولی دادم که در صورت جواب ندادن برنمی گرده

1- ایفون 4اس لاک att که هنوز از قراردادش مونده اگر انلاک کنیم کار میکنه؟ (تو ایران می خوام ازش استفاده کنم)
                  2- برای طرفی که ایفون و با قرارداد خریده مشکلی پیش نمی اد؟ (نمی خوام به اعتبارش خدشه وارد شه برای خرید ایفون های بعدی )

با تشکر
                  شدن که میشه ولی ما هیچ چیزی رو در مورد اعتبار کسی تظمین نمیکنیم

نظر

• نوشته اصلی توسط amodarresi نمایش پست ها
                    سلام من پیغام خصوصی برای شما گذاشتم در باره آنلاک 3GS مربوط به T-Mobile
                    در ضمن مبلغ ۱۰۰۰۰ ریال برای تعیین اپراتور + بلاک - نرمال واریز کردم ولی هیچ تماسی بامن گرفته نشده
                    با تشکر فراوان
                    دلیلش اینه که شما خیلس عجول هستی. چند ساعت طول میکشه تا جواب از اپراتور بیاد

نظر

• دوستان نیاز به راهنمایی....
                      من از طریق شما گوشی 3gs خودم را آنلاک فکتوری کردم .ios رو به 6.1 از طریق آیتیونز restore کردم ولی وقتی تموم شد و زمان Activation از روش ارتباط به آیتیونز با توجه به اینکه با وی پ وصل بودم میگه که سرور بطور موقت در دسترس نیست.
                      لطفا راهنمایی بفرمایید که چه کار کنم که بتونم اکتیو کنم و بتون از گوشیم استفاده کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط titanium626 نمایش پست ها
                        دوستان نیاز به راهنمایی....
                        من از طریق شما گوشی 3gs خودم را آنلاک فکتوری کردم .ios رو به 6.1 از طریق آیتیونز restore کردم ولی وقتی تموم شد و زمان Activation از روش ارتباط به آیتیونز با توجه به اینکه با وی پ وصل بودم میگه که سرور بطور موقت در دسترس نیست.
                        لطفا راهنمایی بفرمایید که چه کار کنم که بتونم اکتیو کنم و بتون از گوشیم استفاده کنم.
                        پس از چند ساعت دوباره امتحان کنید.

نظر

• اقا سرعتتون فوق فوق العاده بود

سپاس

نظر

• سلام
                            من هم درست مثله titanium626

نظر

• سلام من یه ۴اس دارم که اپراتورش T-Mobile هست انلاک میشه؟هزینه اش چقدر میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadra.2520 نمایش پست ها
                                سلام من یه ۴اس دارم که اپراتورش T-Mobile هست انلاک میشه؟هزینه اش چقدر میشه؟
                                سرویس مورد نظر شما در سایت موجود هست: iPhone Unlockfactory Service | سرویس آنلاک فکتوری رسمی و دائمی آیفون

نظر

صبر کنید ..
                                X