اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش برنامه نویسی iPhone توسط stephen kochan به صورت تصویری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش برنامه نویسی iPhone توسط stephen kochan به صورت تصویری

دوستان عزیزم سلام
    با اجازه ی استاد گلمون محمد عزیز (momeks)

این آموزش , اموزش تصویری برنامه نویسی iPhone توسط stephen kochan است که به صورت یک برنامه با فرمت .EXE است که البته فیلم هایی که در برنامه هست همگی در یک فلدر جدا هم موجود است .

موفق باشین

download from rapidshare :

part 1
    part 2
    part 3
    part 4
    part 5
    part 6
    part 7
    part 8
    part 9
    part 10
    part 11
    part 12
    ویرایش توسط mamas : https://i-phone.ir/forums/member/10062-mamas در ساعت 09-10-2010, 04:25 PM

میشه یه تک لینک هم بذارید. ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط un4g1v3n نمایش پست ها
      میشه یه تک لینک هم بذارید. ممنون
      خیلی شرمنده دوست عزیز حجم برنامه و فیلم ها خیلی بالاست حدود 2GB است .

بازم شرمنده دوست گلم

نظر

این stephen kochan یکی از بهترین کتاب های برنامه نویسی رو نوشته - پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید - خودمم امشب میگیرمش

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
          این stephen kochan یکی از بهترین کتاب های برنامه نویسی رو نوشته - پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید - خودمم امشب میگیرمش
          محمد جان download کردی بگو خوبه یا بد ؟؟

نظر

آموزش برنامه نویسی iPhone توسط stephen kochan به صورت تصویری

نوشته اصلی توسط mamas نمایش پست ها
            محمد جان download کردی بگو خوبه یا بد ؟؟

نه به بابا ، منتظرم شبانه شه با سرعت 512 هم به اين زوديا دانلود نميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

لینک فیلم ها به صورت تک به تک
              در این روش با دانلود player مخصوص برنامه (که لیست دروس را در آن مشخص شده است) میتوانید هر کدام از درس ها (فایل فیلم و تمرین ) را دانلود و استفاده کنید
              دو تا از فایل فیلم ها به علت حجیم بودن به دو بخش تقسیم شده اند
              طبق روند زیر ادامه دهید

1- در ابتدا فایل read me را دانلود کنید روش نصب را در آن نوشتم
              read me.txt - 4shared.com - document sharing - download

2- با لینک زیر به تمام بخش های برنامه به صورت جز به جز دسترسی دارید
              4shared - Livelessons DVD - shared folder - free file sharing and storage

برای کتاب هم از همان لینک بالا یا لیبنک پایین میتوانید دانبود کنید
              http://depositfiles.com/files/q341r394e/0321566157.rar

درباره کتابی از همین نویسنده که لینک دانلود در بالا هست

From the author of Programming in C, Programming in Objective-C 2.0 provides the new programmer a complete, step-by-step introduction to the Objective-C language. The book does not assume previous experience with either C or object-oriented programming languages, and it includes many detailed, practical examples of how to put Objective-C to use in your everyday programming needs.
              Objective-C has become the standard programming language for application development on the Mac OS X and iPhone platforms. A powerful yet simple object-oriented programming language that's based on the C programming language, Objective-C is widely available not only on OS X but across many operating systems that support the gcc compiler, including Linux, Unix, and Windows systems.
              The second edition of this book has been updated and expanded to cover Objective-C 2.0. It shows not only how to take advantage of the Foundation framework's rich built-in library of classes but also how to use the iPhone SDK to develop programs designed specifically for the iPhone and iPod Touch.

ویرایش توسط reza1615 : https://i-phone.ir/forums/member/14576-reza1615 در ساعت 28-10-2010, 12:17 PM

نظر

البته یه موضوع رو ذکر کنم که این آموزش ها به دو بخش کلی تقسیم میشه ، بخش اول آموزش Obj C و بخش دوم آموزش برنامه نوییسی آیفون ، فعلا فقط بخش اولش انتشار پیدا کرده و هنوز بخش دوم عرضه نشده

نظر

لینک 7 به روز شد

نظر

سلام دوستان من یه کتاب پیچیده دارم میخوام ازش یه دیکشنری بسازم البته توش یه سرچ قوی هم باشه. چه کار کنم ایا کسی هست بهش بدم واسه ام بسازه؟ اگه هم کسی نبود چطوری خودم بسازم؟ ساده ترین راه کدومه؟ چه برنامه باید کار کنم؟ راستی شرمنده ام سوال اخر این کار چه مدت طول میکشه؟

نظر

با تشکر لیک ها رو نمیشه دانلود کرد اگه میشه یه لینک مستقیم بگذارید

نظر

این لینک دانلودش که بسته شده !

نظر

بیزحمت جواب منم بدید واسه تبدیل یه کتاب علمی به دیکشنری ایفون چه خاکی تو سرم بریزم

نظر

صبر کنید ..
                          X