اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش قرار دادن برنامه در App store

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط thipax نمایش پست ها
    من یک سوال داشتم و اونم اینه که واسه ایران که تحریمه اگه با این ویزاکارتهایی که اعتباریه و هم میشه بهش پول واریز کرد و هم میشه ازشون پول برداشت یک اکانت دولوپر با یک ادرس تخیلی درست کنم،پول رو به همون ویزا کارت میریزن یا نه یک آدرس معتبر و حساب بانکی درست حسابی می خواد؟ (فکر کنم این ویزاکارتا ماله مالزی باشن)
    ممنون واسه وقتتون
    خیر باید آدرس معتبر داشته باشید وگرنه اپل بعد از پرداخت به شما اکانت Developer رو نمی ده.

نظر

برای فروش آلبوم موسیقی باید از همین راه رفت میشه راهنمایی بقرمایید

من می خوام یک حساب داشته باشم که بتونم آلبوم های موسیقی رو به فروش برسونم

نظر

نوشته اصلی توسط gsshop نمایش پست ها
        برای فروش آلبوم موسیقی باید از همین راه رفت میشه راهنمایی بقرمایید

من می خوام یک حساب داشته باشم که بتونم آلبوم های موسیقی رو به فروش برسونم
        خیر این راه برای برنامه ها است

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          خیر این راه برای برنامه ها است
          میشه در این مورد فروش آلبوم و mp3

راهنمایی کنید ممنون

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post836444

نظر

سلام
            قوانین اپل برای تایید برنامم رو از کجا می تونم پیدا کنم؟!

نظر

نوشته اصلی توسط محمد جواد نمایش پست ها
              سلام
              قوانین اپل برای تایید برنامم رو از کجا می تونم پیدا کنم؟!
              در قسمت برنامه نویسان هست. البته جای مشخصی نیست ولی برای شروع این جا رو میتونید مطالعه کنید:

نظر

برای عضویت در گروه برنامه نویسی 99 دلار هزینه می گیره! نحوه پرداخت اون چه روشی باید باشه؟ کارت اعتباری به نام برنامه نویس لازمه؟ آیا روش های دیگری برای پرداخت وجود داره؟
                * و اینکه هزینه درآمد ها رو به چه حسابی(ما که ایران هستیم) پرداخت می کنه؟
                ممنون از دوستانی که بتونن راهنمایی کنن.

نظر

نوشته اصلی توسط m1975b نمایش پست ها
                  برای عضویت در گروه برنامه نویسی 99 دلار هزینه می گیره! نحوه پرداخت اون چه روشی باید باشه؟ کارت اعتباری به نام برنامه نویس لازمه؟ آیا روش های دیگری برای پرداخت وجود داره؟
                  * و اینکه هزینه درآمد ها رو به چه حسابی(ما که ایران هستیم) پرداخت می کنه؟
                  ممنون از دوستانی که بتونن راهنمایی کنن.
                  سلام جواب تمامي سوال هاتونو ميتونيداز اين تاپيك ها پيدا كنيد
                  موفق باشيد
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread77799.html
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread81155.html
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread63912-2.html

نظر

با سلام
                    من چندتا سوال داشتم میخواستم بدونم اگه کسی فلش بلد باشه میتونه روی app store برنامه بفروشه؟؟ چون اول همین تاپیک نوشته api نمیشه اپلود کرد
                    در مورد MoSync چه طور؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط behnam007 نمایش پست ها
                      با سلام
                      من چندتا سوال داشتم میخواستم بدونم اگه کسی فلش بلد باشه میتونه روی app store برنامه بفروشه؟؟ چون اول همین تاپیک نوشته api نمیشه اپلود کرد
                      در مورد MoSync چه طور؟؟
                      نرم افزارهای iOS فقط تو محیط Xcode نوشته میشه و خروجی گرفته میشه. هیج نرم فزار دیگه ای نمیتونه دخالت داشته باشه

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                        نرم افزارهای iOS فقط تو محیط Xcode نوشته میشه و خروجی گرفته میشه. هیج نرم فزار دیگه ای نمیتونه دخالت داشته باشه
                        میشه دوست عزیز! از روی چه منبعی میگید؟ بیشتر زبان های برنامه نویسی خروجی iOS دارن یا معادل دارن!

نوشته اصلی توسط behnam007 نمایش پست ها
                        با سلام
                        در مورد MoSync چه طور؟؟
                        بله شما می تونید با فلش برنامه درست کنید و توی Appstore بذارید! API هم میشه صدا زد اما نه بصورت مستقیم! یک ترفند داره که کد ها API توی xcode نویشته میشه و بعد توی محیط فلش صدا زده میشه! البته باید ذکر کنم که این کار API صدا زدن را من توی Flash Builder دیدم! توی Flash Professional نمیدونم میشه API صدا زد یا نه!

برای برنامه نویسی برای iOS با فلش بهتر هست که از بالاترین ورژن استفاده بشه ، بخاطر اینکه بهتر سازگاری داره و بهبود داده شده!
                        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

ممنون ولی من منطورم واضح تر میگم
                          ببنید من php html , پایتون بلدم جدید م هم با برنامه نویسی ios اشنا شدم فلش هم کمی بلد هستم حالا میخواستم بدونم با فلش میشه مستقیم برنامه را نوشت و تو app store گذاشت؟؟ جون من برای xcode باید مک بخرم پول هم ندارم با ویندوز فقط منظورم میشه اینکار کرد؟؟
                          - حتما نیاز هست که برنامه رو نوشته باشید و Binary ID به نام خود developer باشه . پس نمیشه یه برنامه Ipa و ... رو برای اپل فرستاد چون موقع آپلود ارور خواه[
                          پست اول همین تاپیک
                          سوال دوم اینکه من html , php کالا طراحی سایت میکنم حالا در مورد MoSync گفته بودند میشه html به xcode تبدیل کرد و بعدش تو app store 'گداشت؟؟
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread61542.html
                          ممنون منابع سوال که برام پیش امده را گذاشتم شاید بهتر کمک کنه
                          ویرایش توسط behnam007 : https://i-phone.ir/forums/member/149661-behnam007 در ساعت 06-01-2014, 10:53 AM

نظر

شما میتونید خروجی بگیرید! اما کاری چندان قدرتمندی نمیتونیدو بکنید! مگر اینکه با برنامه های مثل همون MoSync که گفتید یا PhoneGap با API های خود iOS کار کنید!که باز هم محدود هست! و همینطور به سمت HTML5 پیش برید! چون قدرت HTML 5 خیلی زیاد هست!

و در هر صورت شما به مک نیاز دارید، چون برای upload خروجی به appstore باید از برنامه Application Loader کمک بگیرید که فقط برای مک هست!
                            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

سلام

برای حساب خارج از ایران میشه از اکانت paypal استفاده کرد؟ یعنی پول رو به حساب paypal ما واریز کنند؟

با تشکر

نظر

سلام

از سرویس iAd چجوری میشه استفاده کرد ؟
                                یعتی یک برنامه رو رایگان قرار بدیم , بعد iAd با تبلیغ گداشتن هزینه ای به ما میده ؟

با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X