اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تهیه developer id اپل و فروش برنامه در app store؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تهیه developer id اپل و فروش برنامه در app store؟

می خواستم بدونم راهی واسه تهیه حساب کاربری developer آیفون از داخل ایران هست؟
    و این که کلا وقتی یه برنامه تهیه شد چه جوری می شه به اپ استور فرستادش و بعد از فروش، پولش رو دریافت کرد؟
    حساب پی پال می خواد؟
    کامل توضیح بدید ممنون می شم.

نوشته اصلی توسط neeku نمایش پست ها
    می خواستم بدونم راهی واسه تهیه حساب کاربری developer آیفون از داخل ایران هست؟
    و این که کلا وقتی یه برنامه تهیه شد چه جوری می شه به اپ استور فرستادش و بعد از فروش، پولش رو دریافت کرد؟
    حساب پی پال می خواد؟
    کامل توضیح بدید ممنون می شم.
    چرا ، اگه تو بانک کشاورزی حساب داشته باشی می تونی (ناراحت نشی شوخی بود)
    باید کردیت کارت داشته باشی ، ( pay pal ) هم فکر کنم بشه ، بعد از ساخت برنامه یه سایت هست به اسم itunesconnect که یه کنترل پنل مال developer هاست که از اونجا ، اطلاعات بانکی ، مدیریت app ها و ....... رو انجام میدی ، بعد از فروش هم خب پول مستقیم میاد به حساب بانکیت .

اینم فایل راهنمایی iTunesConnect :
    http://itunesconnect.apple.com/docs/...loperGuide.pdf
    ویرایش توسط Momeks : https://i-phone.ir/forums/member/108-momeks در ساعت 01-01-2010, 03:24 PM

نظر

آیا اپل نسبت به ایرانی بودن برنامه نویس حساس هست ؟ و آی پی ها رو کنترل میکنه ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط abbas-h نمایش پست ها
        آیا اپل نسبت به ایرانی بودن برنامه نویس حساس هست ؟ و آی پی ها رو کنترل میکنه ؟؟
        نه بابا از خوداشون هم باشه ، حتی پیگیر کارت هم هستن سر نرم افزار quotia که خیلی review وش طول کشیده بود ، از اپل سن خوزه به دادشم دبی زنگ زدن که هم معذرت خواهی کردن واسه دیر شدنش و هم راهنمایی کردن که باید حتما با SDK 3.1 عرضه شه .

کلا تو این تحریم ها اپل بی تقصیره ، قانون دولت هست همه باید اجرا کنن وگرنه پدر کشتگی با کسی ندارن .
        ویرایش توسط Momeks : https://i-phone.ir/forums/member/108-momeks در ساعت 01-01-2010, 03:50 PM

نظر

اقای momkes یه سوال ...مثلا شما یه برنامه رو فیمتشو میدی 2دلار تو اپ استور چقدر میره تو جیب اپل؟ اصلا از حساب شما کم میشه یا خریدار؟

نظر

خب... در مورد داشتن این حساب می شه یه کمی بیشتر راهنمایی کنید؟

اینایی که پی پال یا کارت اعتباری دیگه می دن، اکثراً همه سودش می ره تو جیب خودشون. شما خودت چه طوری حساب باز کردی؟ از طریق فامیل ساکن دبی؟

برای داشتن حساب برنامه نویس آیفون هم اون حق اشتراک رو باید پرداخت کرد دیگه؟ این کار رو یعنی انجام دادی دیگه شما؟ اینایی که از پچ ها استفاده می کنن نرم افزارشون رو مجانی عرضه می کنن نه؟

نظر

و سوال دیگه این که موقع ساخت حساب کاربری تو اپل، خودمونو ساکن کدوم کشور جا بزنیم و چه آدرسی بدیم؟؟!!
              https://connect.apple.com/cgi-bin/We...e/index.action

نظر

سلام ، من یه سری اطلاعات در مورد کردیت کارت دارم که بهت می گم که شاید به دردت خورد،

کلا تو ایران اگه بخوای با دنیای خارج ارتباط برقرار کنی باید دو حالت رو پیش بگیری :

1 - یه فامیل تو خارج داشته باشی که بهش اطمینان داشته باشی که برات پولو تمام کمال می فرسته ،
                به فامیلت بگو که برات یه حساب paypal از حساب خودش برای تو باز کنه و فقط فقط کافی یهv*------p---------------*n با ایپی کشوری که فامیلتون هست ، یا کلا us بخری ، اگه دیکیتت باشه بهترهم هست چرا ؟
                چون با v*p*nها اصولا دزدی ها کردیت کارت زیاد انجام می شه ، و ایپی های که این کار رو زیاد انجام دادن رو کلا می بنند برای کارای بانکی ،
                یا اینکه پولو مستقیم بریزی به حساب فامیلت ، بعد فامیلت با صرافی پولو برات بفرسته ،

2 - خودت بری یه کارت ، بخری ،
                حتما هم دبیت بخر نه کردیت (به خاطر مالیاتو این حرف ها )
                اگه خودت بری کارت بخری (تو ایران هم پر از این جور شرکت ها هست که کردیت می دن دست مردم )
                بعد که کارت خریدی یه v*----------p*-----------nبا ایپی دیدکیتت بخر *حتما* یه ساله هم بگری که خیالت راحت بشه که ایپیت عوض نمی شه بعد برو کارات رو بکن

نظر

خیلی ممنون امپرور جان، از دیروز هر ساعت یه بار اینجارو ریفرش زدم که ببینم جوابی هست، دیدم خبری نشده!
                  تقریبا دارم روش اول رو دنبال می کنم؛ یعنی می خوام یه پی پال باز کنم و بعدش یه حساب شخصی مستر یا ویزا بازم کنم تا پی پال رو وصلش کنم به اون. ولی چندتا مشکل هست با این توضیحاتی که شما دادی:
                  1. منی که ساکن ایران هستم، بهم تو کشور دیگه حساب بانکی می دن؟ (با ارسال کپی کارت شناسایی که از قرار باید پاسپورت باشه و ...)
                  2. حساب ها هردو به اسم خودم می شه دیگه نه؟
                  3. یه سرور شخصی هست تو امریکا که بهش تونل می زنم؛ و مشکل تغییر آی پی ندارم. ولی این فامیل تو اروپا هست؛ اون وقت این آی پی امریکا به درد استفاده از اون نمی خوره؟
                  4. با فرض Ok بودن موارد بالا، باز کردن حساب یورویی بهتره یا دلاری یا اینکه اصلا فرقی می کنه؟

5. همچنان منتظر momek عزیز یا دوستای دیگه که بتونن جواب سوالای قبلیمو بدن، هستم.

ممنون.

نظر

دوستان عذر میخوام سوالاتتون رو ندیده بودم

نوشته اصلی توسط Raspberry نمایش پست ها
                    اقای momkes یه سوال ...مثلا شما یه برنامه رو فیمتشو میدی 2دلار تو اپ استور چقدر میره تو جیب اپل؟ اصلا از حساب شما کم میشه یا خریدار؟
                    بستگی به قیمتن داره مثلا اگه یه برنامه ۲.۹۹ دلار باشه چیزی که گیرت میباد ۲.۳۰ دلار هست . یا یه برنامه ۰.۹۹ سنتی ۷۰ سنتش گیرت میاد هرچی قیمت بره بالا تر به نسبت اپل سود بیشتری بر میداره ولی خب بیشترش گیره خودت میاد

خب... در مورد داشتن این حساب می شه یه کمی بیشتر راهنمایی کنید؟

اینایی که پی پال یا کارت اعتباری دیگه می دن، اکثراً همه سودش می ره تو جیب خودشون. شما خودت چه طوری حساب باز کردی؟ از طریق فامیل ساکن دبی؟

برای داشتن حساب برنامه نویس آیفون هم اون حق اشتراک رو باید پرداخت کرد دیگه؟ این کار رو یعنی انجام دادی دیگه شما؟ اینایی که از پچ ها استفاده می کنن نرم افزارشون رو مجانی عرضه می کنن نه؟
                    من برادرم دبی زندگی میکنه و از طریق کردیت اون کارام رو انجام دادم کارای ساخت اکانتش رو خودش انجام داد حالا پروسه کاملش رو ازش میپرسم که چیکار کرد اعلام میکنم
                    خیر کسایی که از پچ استفاده میکنن نمیتونن برنامه هاشون رو تو app store عرضه کنن فقط و فقط باید developer acc داشته باشید

و سوال دیگه این که موقع ساخت حساب کاربری تو اپل، خودمونو ساکن کدوم کشور جا بزنیم و چه آدرسی بدیم؟؟!!
                    https://connect.apple.com/cgi-bin/We...e/index.action
                    اون کشوری که کریدیت مال اونجاست و زندگی میکنی .. اینا همه چی چک میکنن نباید الکی چیزی رو وارد کنی .
                    ساخت اکانت هم نزدیک یک ماه یا ۱.۵ ماه طول میکشه .
                    خیلی ممنون امپرور جان، از دیروز هر ساعت یه بار اینجارو ریفرش زدم که ببینم جوابی هست، دیدم خبری نشده!
                    تقریبا دارم روش اول رو دنبال می کنم؛ یعنی می خوام یه پی پال باز کنم و بعدش یه حساب شخصی مستر یا ویزا بازم کنم تا پی پال رو وصلش کنم به اون. ولی چندتا مشکل هست با این توضیحاتی که شما دادی:
                    1. منی که ساکن ایران هستم، بهم تو کشور دیگه حساب بانکی می دن؟ (با ارسال کپی کارت شناسایی که از قرار باید پاسپورت باشه و ...)
                    2. حساب ها هردو به اسم خودم می شه دیگه نه؟
                    3. یه سرور شخصی هست تو امریکا که بهش تونل می زنم؛ و مشکل تغییر آی پی ندارم. ولی این فامیل تو اروپا هست؛ اون وقت این آی پی امریکا به درد استفاده از اون نمی خوره؟
                    4. با فرض Ok بودن موارد بالا، باز کردن حساب یورویی بهتره یا دلاری یا اینکه اصلا فرقی می کنه؟

5. همچنان منتظر momek عزیز یا دوستای دیگه که بتونن جواب سوالای قبلیمو بدن، هستم.

ممنون.
                    والا راجب به حساب بانکی های خارجی من هیچ اطلاعی ندارم بهتره هست کسی که اینکاره هست بپرسی
                    فقط سوال چهارم خیر فرقی نمیکنه چون تمام قیمت های اپل با تمام واحد پول ها برابره . هر کی از هر جای دنبا نرم افزارت رو خریداری کنه همون قیمت تمام مییشه .
                    امیدوارم مفید بوده باشه

نظر

نوشته اصلی توسط Raspberry نمایش پست ها
                      اپل 70% پول برنامه رو به برنامه نویسش میده

30% خودش بر میدار

نظر

خیلی ممنون بابت راهنمایی. راستش هنوز که اندر خم بالا آوردن مک رو سیستم هستم...

نظر

خیلی ممنون بابت راهنمایی. راستش هنوز که اندر خم بالا آوردن مک رو سیستم هستم...
                          واقعا همین مهمترین اشه !
                          اگه مک نداشتم هیچی نمی شدم
                          یه هارد بخر راحت کن خودترو بیخیال دوال بوت و اینا

نظر

جناب ممکس یه سوال داشتم
                            می خواستم بپرس چه چیزایی در فروش برناممون تاثیر داره
                            خود برنامه یا تبلیغات برای اون
                            خواهش میکنم یه توضیح کاملی بدین

نظر

نوشته اصلی توسط msn نمایش پست ها
                              جناب ممکس یه سوال داشتم
                              می خواستم بپرس چه چیزایی در فروش برناممون تاثیر داره
                              خود برنامه یا تبلیغات برای اون
                              خواهش میکنم یه توضیح کاملی بدین
                              راستش من زیاد تبلیغ نکردم !!! اما خب مثلا فیلم بگیری بگذاری یو*تیوب و .. خب خیلی تاثیر داره مخصوصا اگه سایت هایی مثل appvee و .... review برنامه ات مورد بحث قرار بدن قطعا تاثیر داره ..
                              مجله های مک و ....
                              از اون ور بعضیا سیاست دارن که app مجانی درست کنن که مثلا خیلی طرفدار باشه ، بعد فرضا کسی که میاد این برنامه رو دانلود کنه ممکنه سرچ کنه ببینه آیا از این برنامه نویس برنامه های دیگه ای هم هست ممکنه از اونا هم خوشش بیاد و بگیره

من تا حالا پرفروش ترین برنامم کیبورد فارسی بود ، چون هم اولین بودم و هم خوب نیاز بود و هم از تمامیه کیبورد های عربی بهتر بوده هم از نظر ظاهر و هم امکاناتش

نظر

صبر کنید ..
                              X