اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پای سیب چیست ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پای سیب چیست ؟

با سلام

پای سیب نام یک وب سایت فارسی هست که این امکان رو میده به صورت مستقیم روی ای دیوایس برنامه نصب کنید
    استفاده از پای سیب نیاز به جیلبرک نداره
    پیشنهاد میکنم امتحان کنید و مشکلات احتمالی رو گزارش کنید تا بررسی بشه

با ایفون یا ایپد خود به سایت www.piesib.ir مراجعه کنید و عضو شوید...

نکته : پای سیب هیچ گونه مسئولیت در قبال خرابی دستگاه شما پس از دانلود برنامه ها ندارد و مسئول خود کاربر است ، البته تا کنون گزارشی مبنی بر خرابی دستگاه اعلام نشده (نسخه بتا)
    ویرایش توسط PieSib : https://i-phone.ir/forums/member/163075-piesib در ساعت 24-04-2014, 01:54 PM

خب فایدش چیه؟! طبق تحقیقات ٬ برنامه ها از 25pp هست و حتی لینکشم همونه! چه ضرورتی داره از یه منبع کوچیکتر استافده کنیم؟! ممنون میشم توضیح بدید.

نظر

نوشته اصلی توسط MyApperiance نمایش پست ها
      خب فایدش چیه؟! طبق تحقیقات ٬ برنامه ها از 25pp هست و حتی لینکشم همونه! چه ضرورتی داره از یه منبع کوچیکتر استافده کنیم؟! ممنون میشم توضیح بدید.
      ممنون که بررسی کردید ، بالاخره اینم ی سرویسی هست که برای ایرانی ها ما راه اندازی کردیم روز به روزم برنامه هاش بیشتر میشه
      ممنون میشم فقط مشکلات فنی رو اعلام کنید
      ویرایش توسط PieSib : https://i-phone.ir/forums/member/163075-piesib در ساعت 22-04-2014, 07:20 PM

نظر

سلام
        به نظرم برنامهایی چون pp و tongbu که نسخه موبایل و ویندوز داره و هر برنامه ای رو خواستی میتونی مستقیم رو گوشی نصب کنی چه نیازه همون برنامها رو غیر مستقیم از یه وب سایت نصب کنید

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
          سلام
          به نظرم برنامهایی چون pp و tongbu که نسخه موبایل و ویندوز داره و هر برنامه ای رو خواستی میتونی مستقیم رو گوشی نصب کنی چه نیازه همون برنامها رو غیر مستقیم از یه وب سایت نصب کنید
          اینم ی سرویسی هست که ما راه انداختیم به صورت فارسی ...
          همچنین پای سیب برنامه نیست یک سایته که همه جا در دسترسه و شما میتونید مستقیم برنامه روی دستگاه نصب کنید لطفا تست کنید
          ممنون که انتقاد میکنید ولی من نمیدونم چه اصراری هست دوستان بگن این سایت به درد نمیخوره یا کاربردی نیست .!!
          به زودی برنامه های فارسی و ایرانی که تو ایتونز نیست هم اضافه میشه ...

ویرایش توسط PieSib : https://i-phone.ir/forums/member/163075-piesib در ساعت 22-04-2014, 09:06 PM

نظر

خوب خیلی خوبه موفق باشید !! باید یه آس هم رو کنید که برگ برنده محسوب بشه !! سیبچه هم رقیب سرسختی هستش !! اون قسمت ثبت نام اگر اجباری نباشه بهتره !! اول لیست ، جستجو ، اطلاعات برنامه ها ، بعدش ثبت نام !! ممنون که نظرات ما رو تحمل می فرمایید !! انشاا... روز به روز موفق تر باشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
              خوب خیلی خوبه موفق باشید !! باید یه آس هم رو کنید که برگ برنده محسوب بشه !! سیبچه هم رقیب سرسختی هستش !! اون قسمت ثبت نام اگر اجباری نباشه بهتره !! اول لیست ، جستجو ، اطلاعات برنامه ها ، بعدش ثبت نام !! ممنون که نظرات ما رو تحمل می فرمایید !! انشاا... روز به روز موفق تر باشید

تشكر از شما
              متاسفانه ثبت نام سياست سايته ، ما ي سري امكانت براي سايت اماده كرديم كه تو مرحله تسته هنوز به سايت اضافه نشده به مرور زمان اين امكانات هم اضافه ميشه
              اجباري بودن ثبت نام هم براي همون امكاناته

نظر

من باسافاری خواستم برنامه نصب کنم ازاین سایت ولی دقیقا هرچی میخای نصب کنی روبرنامه سیبچه میادیعنی باسیبچه تداخل داره

نظر

نوشته اصلی توسط rastin2005 نمایش پست ها
                  من باسافاری خواستم برنامه نصب کنم ازاین سایت ولی دقیقا هرچی میخای نصب کنی روبرنامه سیبچه میادیعنی باسیبچه تداخل داره

لطفا دوباره چک کنید فکر نکنم دیگه همچین مشکلی وجود داشته باشه

نظر

بله درست شده الان مشکلی نداره راستی لیست برنامه هاتونو اگه بذارین عالی میشه

نظر

در صورتی که هنوز به قطعیت نرسیدید٬ در پست اول بتا بودن سیستم رو اعلام کنید و حتما بفرمایید که هرگونه خرابی یا صدمه ای ممکنه به دستگاه وارد بشه و مشکلات احتمالی به عهده شخص کاربر می باشد !

نظر

نوشته اصلی توسط rastin2005 نمایش پست ها
                        بله درست شده الان مشکلی نداره راستی لیست برنامه هاتونو اگه بذارین عالی میشه

در حال حاضر روز به روز داره برنامه ها اضافه میشه لیست نداریم ولی شما میتونید از قسمت منو برترین هارو انتخواب کنید تا برنامه های برتر رو بهتون نشون بده معمولا برنامه های خوب و کاربردی تو اون لیست قرار میدیم
                        همچنین میتونید پیج اینستاگرام مارو فالو کنید تا در جریان اخرین اخبار باشید @piesib

دوستان جهت کمک به ما برنامه های مورد علاقه خودتون رو لیست کنید تا به پای سیب اضافه بشه

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها

در صورتی که هنوز به قطعیت نرسیدید٬ در پست اول بتا بودن سیستم رو اعلام کنید و حتما بفرمایید که هرگونه خرابی یا صدمه ای ممکنه به دستگاه وارد بشه و مشکلات احتمالی به عهده شخص کاربر می باشد !

نسخه بتا برای سایته نه برنامه های موجود در سایت برنامه از سورس های معتبر دانلود میشه و فکر نکنم مشکلی داشته باشه چون ما چند هفته خودمون تست داشتیم مشکلی نبود
                          در هر صورت چشم اعلام میکنیم تو سایت

نظر

نوشته اصلی توسط PieSib نمایش پست ها
                            نسخه بتا برای سایته نه برنامه های موجود در سایت برنامه از سورس های معتبر دانلود میشه و فکر نکنم مشکلی داشته باشه چون ما چند هفته خودمون تست داشتیم مشکلی نبود
                            در هر صورت چشم اعلام میکنیم تو سایت
                            عرض کردم در این تاپیک حتماْ اعلام کنید٬ اینکه در سایتتون این مورد ذکر بشه یا خیر تصمیم گیرنده خودتون هستید ولی در تاپیک اینجا بواسطه مسئولیتی که ایجاد میشه ازتون درخواست میکنم در پست اول این تاپیک اعلام کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                              عرض کردم در این تاپیک حتماْ اعلام کنید٬ اینکه در سایتتون این مورد ذکر بشه یا خیر تصمیم گیرنده خودتون هستید ولی در تاپیک اینجا بواسطه مسئولیتی که ایجاد میشه ازتون درخواست میکنم در پست اول این تاپیک اعلام کنید.
                              انجام شد ممنون که یاد اوری کردید

نظر

صبر کنید ..
                              X