اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کتابخانه دیجیتال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کتابخانه دیجیتال

امروز کتابخونه مرکزی ایران نرم افزار استفاده از این کتابخونه رو برای گوشی های موبایل ارائه کرد. اما این نرم افزار واسه گوشی های تحت سیستم آندروید نوشته شده. میخواستم بدونم ما هم به لطف برنامه نویسان عزیزمون میتونیم این برنامه رو روی ios داشته باشیم؟

بشه كه عاليه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوست عزیز این نرم افزار فقط لیست کتاب ها و کتاب شناسی اونهاست. فک نکنم زیاد به در بخوره. مهم خود کتاب ها هستند .

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
        دوست عزیز این نرم افزار فقط لیست کتاب ها و کتاب شناسی اونهاست. فک نکنم زیاد به در بخوره. مهم خود کتاب ها هستند .
        نه عزیز جان امروز اخبار گفت میتونی دسترسی به کتاب رو هم داشته باشی..سپاس از امیر عزیز و در تکمیل حرفش اگه در appstore هم قرار بگیره دیگه نور علا نوره.

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
          نه عزیز جان امروز اخبار گفت میتونی دسترسی به کتاب رو هم داشته باشی..سپاس از امیر عزیز و در تکمیل حرفش اگه در appstore هم قرار بگیره دیگه نور علا نوره.
          من خودم برنامه اش رو دارم...حرف آقای غفاری تایی میشه...اخبار گفت؟؟!!!!

نظر

اما با این وجود مشکل داشتن این برنامه چیه؟ حتی اگه الان فقط لیست باشه بعدا ممکنه آیتم های دیگه ای هم بهش اضافه بشه .(فقط لیست کتابها کلی میتونه کمک کنه به فهمیدن داشته هامون) وایستیم تا کل کتابخونه بیاد روی گوشی بعد دست به کار شیم؟
            ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 12-11-2011, 10:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط i_zert نمایش پست ها
              من خودم برنامه اش رو دارم...حرف آقای غفاری تایی میشه...اخبار گفت؟؟!!!!
              بله عزیز اخبار گفت سایتشم معرفی کرد نسخه اندرویدشم نشون داد اطلاعات نداری اظهار نظر نکن

نظر

صبر کنید ..
              X