اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iTools 3.3.7.7 - نسخه جدید سازگار با ورژن 12.5.1 آیتونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
    گزینه هایی که فرق میکنه احتمالا InstallDir و iTunesMobileDeviceDLL هست.
    اگر ASMapilnterfaceDLL رو ندارید احتمالا AppleMobileDeviceSupport درست نصب نشده یا شاید بعدا پاک شده.

کل پوشه Apple Mobile Device Support رو از رجیستری پاک کنید بعد فایل نصب ایتونز (itunes.exe) رو با winrar باز کنید و AppleMobileDeviceSupport.msi رو نصب کنید.
    بعد iTools_fix رو دوباره نصب کنید. گزینه ها باید دقیقا مطابق عکس باشه. (برای اطمینان بعد از نصب از مسیر نصب iTools_Fix فایل fix_itools.reg رو نصب کنید)
    انجام دادم همه گزینه ها شبیه عکس شما شد اما باز هم اون ASMapilnterfaceDLL اضاف نشد
    کاری دیگه هم میشه کرد ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط masih23523 نمایش پست ها
      انجام دادم همه گزینه ها شبیه عکس شما شد اما باز هم اون ASMapilnterfaceDLL اضاف نشد
      کاری دیگه هم میشه کرد ؟؟؟
      ایتونز و ایتولز کار میکنه؟

ایتونز رو کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید.
      https://support.apple.com/en-us/HT204275

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
        ایتونز و ایتولز کار میکنه؟

ایتونز رو کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید.
        https://support.apple.com/en-us/HT204275

بله ایتونز کار میکنه ولی ایتولز خیر و قبل اینکه بگین هر دوتاش و پاک کردم از نو نصب کردم
        همه چی مثل عکس شما شد ولی همون گزینه ک گفتم نیست همچنان و ایتولز گوشی دو بالا نمیاره اصلا

نظر

• نسخه آخر ایتولز اینگلسی اپدیت شده داخل سایتش مشکلی هم نداره

iTools -最好的苹果设备管理软件-iTools苹果助手

نظر

• لطفا پست رو آپدیت کنید.ممنونم

نظر

• سلام خسته نباشید
              یه سوال داشتم من تا حالا آیفون نداشتم تازه گرفتم حالا 2تا سوال داشتم

اول تینکه من بخوام فایل های رو گوشی رئ بریزم روی سیستم یا برعکس، کار با این برنامه راحن تر و سریع تره یا آیتونز ؟

دوم تینکه بخوام با این برنامه ها کار کنم باید با کابل گوشی رو وصل کنم به سیستم و کپی کنم ؟؟ دیگه نیاز به درایو و این صحبتا نیس که ویندوز بشناسه گوشی رو ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط REZAxpab نمایش پست ها
                سلام خسته نباشید
                یه سوال داشتم من تا حالا آیفون نداشتم تازه گرفتم حالا 2تا سوال داشتم

اول تینکه من بخوام فایل های رو گوشی رئ بریزم روی سیستم یا برعکس، کار با این برنامه راحن تر و سریع تره یا آیتونز ؟

دوم تینکه بخوام با این برنامه ها کار کنم باید با کابل گوشی رو وصل کنم به سیستم و کپی کنم ؟؟ دیگه نیاز به درایو و این صحبتا نیس که ویندوز بشناسه گوشی رو ؟!
                درود من خودم كار با آيتونز را بيشتر ميپسندم
                خير شما وقتي pcتون به نت وصل باشه دستگاه رو به pc وصل كنيد خود كامپيوتر درايوراي مورد نيازو دانلود و نصب ميكنه ولي فكر كنم براي استفاده از برخي نرم افزار ها نياز به نصب بودن آيتونز داريد

نظر

• ممنون با تشکر

یه سوال متفرقه هم داشتم با عرض شرمندگی
                  گوشی باید چند ساعت توی شارژ باشه تا 100% بشه ؟! مال من حدود 4 ساعتی باید توی شارژ باشه!! مشکل از کجاست ؟

نظر

ممنون با تشکر

یه سوال متفرقه هم داشتم با عرض شرمندگی
                    گوشی باید چند ساعت توی شارژ باشه تا 100% بشه ؟! مال من حدود 4 ساعتی باید توی شارژ باشه!! مشکل از کجاست ؟
                    مشكل ؟ مگه از اول همينطوري نبوده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Cyanogen نمایش پست ها
                      مشكل ؟ مگه از اول همينطوري نبوده؟
                      مگه از شمام همینقدر زمان میبره ؟!
                      آره از همون اول همینقدر زمان میبرده معمولا باید گوشی 2ساعته شارژ بشه که

نظر

مگه از شمام همینقدر زمان میبره ؟!
                        آره از همون اول همینقدر زمان میبرده معمولا باید گوشی 2ساعته شارژ بشه که
                        بله ٧پلاس هم خيلي طول ميكشه شارژ بشه
                        فكر نكنم مشكل باشه ...

نه خوب اخه پرچمداراي بيشتر شركتا فست شارژ دارن كه يك قابليت از طرف شركت snapdragon هست (يا اگه چيپست مدياتك داشته باشن از تكنولوژي خود مدياتك استفاده ميكنن)!(:

نظر

• سلام
                          همه دوستانی که مثل من itools گوشی رو نمیشناسه ئ یه برنامه نیاز دارن مثل اون
                          این برنامه رو دانلود کنن بسیار بهتر از itools هست و کاملا هم کارشون شبیه به همه
                          رو ویندوز 64 بیت و ایفون 7 و ios 10 هم جواب میده

3uTools

نظر

• سلام ....دوستان لینک دانلود نسخه جدید iTools 3.3.9.1 در پست اول قرار گرفت ...!!

نظر

• سلام دوستان نسخه iTools_3.3.9.4 هم اومده من همین دیروز ios 10.2 رو نصب کردم همچنان ای تولس رو هم نصب کردم متاسفانه بازم بالا نمیاره گوشیو

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan2012 نمایش پست ها
                                سلام دوستان نسخه itools_3.3.9.4 هم اومده من همین دیروز ios 10.2 رو نصب کردم همچنان ای تولس رو هم نصب کردم متاسفانه بازم بالا نمیاره گوشیو
                                با همین نسخه ی پست اول تست شده روی ios 10.2 بالا میاد و مشکلی نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X