اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iTools 3.3.7.7 - نسخه جدید سازگار با ورژن 12.5.1 آیتونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
    درود
    برای دسترسی به ریجستری کلید های ویندوز (علامت ویندوز روش هست) + R رو فشار بدید سپس regedit رو تایپ کنید و اینتر رو بزنید .
    سلام مجدد
    ممنون پیدا کردم
    فقط یه گرینه مال من کم هست تو عکس دوم گزینه ی ASMapilnterfaceDLL رو ندارم
    متن دو سه تای دیگه هم کمی تفاوت داره تا مال من

الان باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط masih23523 : https://i-phone.ir/forums/member/23143-masih23523 در ساعت 18-10-2016, 02:18 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط masih23523 نمایش پست ها
      سلام مجدد
      ممنون پیدا کردم
      فقط یه گرینه مال من کم هست تو عکس دوم گزینه ی ASMapilnterfaceDLL رو ندارم
      متن دو سه تای دیگه هم کمی تفاوت داره تا مال من

الان باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟
      گزینه هایی که فرق میکنه احتمالا InstallDir و iTunesMobileDeviceDLL هست.
      اگر ASMapilnterfaceDLL رو ندارید احتمالا AppleMobileDeviceSupport درست نصب نشده یا شاید بعدا پاک شده.

کل پوشه Apple Mobile Device Support رو از رجیستری پاک کنید بعد فایل نصب ایتونز (itunes.exe) رو با winrar باز کنید و AppleMobileDeviceSupport.msi رو نصب کنید.
      بعد iTools_fix رو دوباره نصب کنید. گزینه ها باید دقیقا مطابق عکس باشه. (برای اطمینان بعد از نصب از مسیر نصب iTools_Fix فایل fix_itools.reg رو نصب کنید)

نظر

• ببخشید در حالتی که گوشی disable هست کار میکنه؟ میشه فهمید ورژن IOS گوشی چی هست؟

نظر

• با سلام خدمت دوستان
          دیروز ویدوز 10 لپ تاپم اتوماتیک آپدیت شد . آیتونز رو هم آپدیت کردم به ورژن 12.5.1.21 . بعد آیتولز رو آپدیت کردم به ورژن 3.3.8.8 . اول که آیتولز ارور رجیستر کی میده !!! دوم که آیونز هم دیگه گوشیمو نمیشناسه . درواقع الان نه آیتولز و نه آیتونز کار نمیکنه . اساتید لطفا راهنمایی کنند . ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadkf نمایش پست ها
            با سلام خدمت دوستان
            دیروز ویدوز 10 لپ تاپم اتوماتیک آپدیت شد . آیتونز رو هم آپدیت کردم به ورژن 12.5.1.21 . بعد آیتولز رو آپدیت کردم به ورژن 3.3.8.8 . اول که آیتولز ارور رجیستر کی میده !!! دوم که آیونز هم دیگه گوشیمو نمیشناسه . درواقع الان نه آیتولز و نه آیتونز کار نمیکنه . اساتید لطفا راهنمایی کنند . ممنون
            درود
            آیتولز رو نباید آپدیت کنید - اگر نسخه ای که لینکش در پست اول همین تاپیک هست رو نصب کرده بودید ،نباید اجازه بدید که آپدیت بشه .
            آیتونز رو به صورت کامل هز روی سیستم حذف کنید (به همراه سایر برنامه های اپل) سیستم رو ریستارت کنید و دوباره نصب کنید و آیتونز رو .

نظر

درود
              آیتولز رو نباید آپدیت کنید - اگر نسخه ای که لینکش در پست اول همین تاپیک هست رو نصب کرده بودید ،نباید اجازه بدید که آپدیت بشه .
              آیتونز رو به صورت کامل هز روی سیستم حذف کنید (به همراه سایر برنامه های اپل) سیستم رو ریستارت کنید و دوباره نصب کنید و آیتونز رو .
              ببخشید متوجه نشدم ، هم آیتونز و هم آیتولز رو پاک کنم ؟؟
              بعد آیتولز رو از لینک اول همین تاپیک نصب کنم ؟؟ آیتونز رو از خود سایت اپل نصب کنم مجددا ؟؟

نظر

ببخشید متوجه نشدم ، هم آیتونز و هم آیتولز رو پاک کنم ؟؟
                بعد آیتولز رو از لینک اول همین تاپیک نصب کنم ؟؟ آیتونز رو از خود سایت اپل نصب کنم مجددا ؟؟
                بله
                آیتونز رو از تاپیک زیر میتونید دریافت کنید - لینک از سایت اپل هست .(اگر فایل نصبی آیتونز 12.5.1 رو دارید نیازی به دانلود دوباره نیست .)
                http://www.i-phone.ir/forums/thread99978097.html

آیتولز رو هم حذف کنید و از لینک پست اول همین تاپیک دانلود و نصب کنید - فقط آپدیتش نکنید .

نظر

بله
                  آیتونز رو از تاپیک زیر میتونید دریافت کنید - لینک از سایت اپل هست .(اگر فایل نصبی آیتونز 12.5.1 رو دارید نیازی به دانلود دوباره نیست .)
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread99978097.html

آیتولز رو هم حذف کنید و از لینک پست اول همین تاپیک دانلود و نصب کنید - فقط آپدیتش نکنید .
                  با درود . آقا هردو را حذف کردم . آیتونز را نصب کردم اما متاسفانه باز هم آیتونز گوشیمو نمیشناسه ! هنوز آیتولز رو هم نصب نکردم . لطفا کمک کنید

نظر

با درود . آقا هردو را حذف کردم . آیتونز را نصب کردم اما متاسفانه باز هم آیتونز گوشیمو نمیشناسه ! هنوز آیتولز رو هم نصب نکردم . لطفا کمک کنید
                    فایل آیتونزی رو که دانلود کردید یک کپی ازش تهیه کنید - فرمت فایل کپی شده رو از exe به rar یا zip تغییر بدید - حالا فایل رو از حالت فشرده در بیارید - فایل AppleMobileDeviceSupport رو نصب کنید .

نظر

فایل آیتونزی رو که دانلود کردید یک کپی ازش تهیه کنید - فرمت فایل کپی شده رو از exe به rar یا zip تغییر بدید - حالا فایل رو از حالت فشرده در بیارید - فایل AppleMobileDeviceSupport رو نصب کنید .
                      آقا بازم نشد آیتولز رو هم از فایل اول همین تاپیک نصب کردم بازم نشناخت ! نه آیتونز نه آیتولز

نظر

آقا بازم نشد آیتولز رو هم از فایل اول همین تاپیک نصب کردم بازم نشناخت ! نه آیتونز نه آیتولز
                        داداش خودتو خسته نکن - بارها این مشکلات پیش اومده و آخرش هم کاربر ویندوزش رو عوض کرده تا مشکلش برطرف شده .
                        یا اگر نمیخاید ویندوز رو عوض کنید بایستی آیتونز رو به صورت کامل حدف کنید (با سایر برنامه های اپل) و انوقت ریجستری رو برای فایل های آیتونز زیر رو کنید !

اگر تصمیم به عوض کردن ویندوز گرفتید یادتون باشه سیستم رو دی-اوتورایز کنید .

نظر

داداش خودتو خسته نکن - بارها این مشکلات پیش اومده و آخرش هم کاربر ویندوزش رو عوض کرده تا مشکلش برطرف شده .
                          یا اگر نمیخاید ویندوز رو عوض کنید بایستی آیتونز رو به صورت کامل حدف کنید (با سایر برنامه های اپل) و انوقت ریجستری رو برای فایل های آیتونز زیر رو کنید !

اگر تصمیم به عوض کردن ویندوز گرفتید یادتون باشه سیستم رو دی-اوتورایز کنید .
                          دست شما درد نکنه . کل فایلهای اپل و آیتونز رو از کجا پاک کنم ؟ فکر کنم امتحان کردنش به ویندوز عوض کردن می ارزه

نظر

دست شما درد نکنه . کل فایلهای اپل و آیتونز رو از کجا پاک کنم ؟ فکر کنم امتحان کردنش به ویندوز عوض کردن می ارزه
                            شمابه قسمت حذف برنامه ها در کنترل پنل برید - هر برنامه ای از اپل رو که دیدید حذف کنید - از ستون Publisher کمک بگیرید .

Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features

نظر

شمابه قسمت حذف برنامه ها در کنترل پنل برید - هر برنامه ای از اپل رو که دیدید حذف کنید - از ستون Publisher کمک بگیرید .

Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features
                              سپاس بابت راهنمایهاتون دوست عزیز

نظر

• بچه ها خبری از نسخه en ندارید ؟ کی منتشر میشه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X