اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iTools 3.3.7.7 - نسخه جدید سازگار با ورژن 12.5.1 آیتونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با تشکر از دوستانی که به بنده لطف داشتند....محض اطلاع نسخه جدید در پست اول جایگزین نسخه قبلی شد..!..موفق باشید

نظر

سلام ممنون از برنامه های خوبتون من با اینونز جدید هم نمیتونم آهنگ یا زینگ تونی که میسازم سیو کنم شما این مشکل ندارین

نظر

من آینونز جدید 3 از همین جا دانلود کردم ولی هنوز نمیتونم رینگ تونی که تو برنامه میسازم به گوشیم اضافه کنم همه مراحل میره ولی اضافه نمیشه - امکان داره به حاطر update 9-1 باشه

نظر

سلام. با itools ميشه اهنگهايي رو كه توي تلگرام يا راديو جوان دانلود ميكنيم روي كامپيوتر ريخت ؟ اگه نميشه چه برنامه اي هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان
            ورژن itunes 12.3.1.23 و itools 3.2.1.1
            هر کاری میکنم itools گوشی رو شناسایی نمیکنه.یه دانلود 22 مگی میاد که هر کاری میکنم کامل نمیشه همون اولش قطع میشه.
            یه گزینه دیگه داره که همون فایل 22 مگی رو از طریق دانلود منیجر دانلود میکنم اما نمیدونم کجا کپیش کنم!!توی تمامه پوشه های itunes کپیشون کردم باز هم فایل 22 مگی میاد واسه دانلود و گوشی رو نمیشناسه.
            ورژن itunes رو نمیتونم به عقب برگردونم تمامه فایل هاشو با برنامه advanced unistaller پاک کردم ولی میگه فقط ورژن جدید رو نصب کن.
            تمامه کارم با برنامه itools اینه که برنامه های گوشیم رو با بک آپ وارد یه گوشی دیگه کنم آیا راهی به جز itools هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط The_SEYED نمایش پست ها
              سلام دوستان
              ورژن itunes 12.3.1.23 و itools 3.2.1.1
              هر کاری میکنم itools گوشی رو شناسایی نمیکنه.یه دانلود 22 مگی میاد که هر کاری میکنم کامل نمیشه همون اولش قطع میشه.
              یه گزینه دیگه داره که همون فایل 22 مگی رو از طریق دانلود منیجر دانلود میکنم اما نمیدونم کجا کپیش کنم!!توی تمامه پوشه های itunes کپیشون کردم باز هم فایل 22 مگی میاد واسه دانلود و گوشی رو نمیشناسه.
              ورژن itunes رو نمیتونم به عقب برگردونم تمامه فایل هاشو با برنامه advanced unistaller پاک کردم ولی میگه فقط ورژن جدید رو نصب کن.
              تمامه کارم با برنامه itools اینه که برنامه های گوشیم رو با بک آپ وارد یه گوشی دیگه کنم آیا راهی به جز itools هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان این مشکل رو حل کردم اما نمیتونم از برنامه ها بک آپ بگیرم !!!!میگه چون ورژن گوشیت ios 9 هست نمیشه!!
              راه دیگه ای هست من از بعضی برنامه هام بک آپ بگیرم و بزارم واسه یه گوشی دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط The_SEYED نمایش پست ها
                دوستان این مشکل رو حل کردم اما نمیتونم از برنامه ها بک آپ بگیرم !!!!میگه چون ورژن گوشیت ios 9 هست نمیشه!!
                راه دیگه ای هست من از بعضی برنامه هام بک آپ بگیرم و بزارم واسه یه گوشی دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                با سلام؛

خیر هیچ راهی ندارید . باید بر روی کامپیوتر به وسیله iTunes مجدد دانلود کنید.

نظر

سلام
                  دوستان من قبلا از ایفون قبلیم با برنامه itools بکاپ گرفتم و بایگانیش کردم و الان میخوام اون فایل را ریستور کنم روی ایفون جدیدم از ایتولز که نمیشه و با نرم افزاری میشه من بتونم ریستور کنم ؟؟؟

نظر

سلام لینک دانلود مشکل داره دانلود نمیشه

نظر

نسخه ی مک نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط iWolf نمایش پست ها
                        نسخه ی مک نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط samirislami نمایش پست ها
                          سلام لینک دانلود مشکل داره دانلود نمیشه

سلام ....لینک و نسخه جدید iTools 3.3.0.8 در پست اول قرار گرفت ...!!

نوشته اصلی توسط iWolf نمایش پست ها
                          نسخه ی مک نداره؟
                          سلام...دوست عزیز داره ولی ظاهرا پولیه......لینک نسخه مک از سایت رسمی ایتولز

نظر

سلام...دوست عزیز داره ولی ظاهرا پولیه......لینک نسخه مک از سایت رسمی ایتولز[/QUOTE]

http://dl.macneed.ir/23.esfand.94/iT...macneed_ir.zip

- - - - - - - - - -

سلام...دوست عزیز داره ولی ظاهرا پولیه......لینک نسخه مک از سایت رسمی ایتولز[/QUOTE]

http://dl.macneed.ir/23.esfand.94/iT...macneed_ir.zip

نظر

دوستان توورژن جدید (3.3.1.0) مشکلات مثل بکاپ از اس ام اسها حل شده ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
                                دوستان توورژن جدید (3.3.1.0) مشکلات مثل بکاپ از اس ام اسها حل شده ؟؟؟
                                نه عزیزجان....متاسفانه یکی از بدترین اتفاقات این بود که اپل تو ios 9 به بعد دسترسی ابزارهای غیر رسمی مدیریتی نظیر itools رو به فایلهای سیستمی شدیدا محدود و در واقع قطع کرد...!! شما غیر از کانتکها امکان هیچ گونه بکاب از اپلیکیشن ها یا مسیج و غیره رو ندارید....!! ایتولز و ابزارهای غیر رسمی مشابه دیگه این قابلیت رو مانند سابق ندارند....امیدورام چاره ای برای این مشکل بزرگ پیدا بشه چون واقعا اعصاب خورد کن و مسخره هست که اپل کاربر رو به حدی محدود کنه که حتی نتونه از sms ها یا برنامه هاش بکاب جداگانه تهیه کنه....!!

نظر

صبر کنید ..
                                X