اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iTools 3.3.7.7 - نسخه جدید سازگار با ورژن 12.5.1 آیتونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    متاسفانه به هیچ وجه نمیتونم با این ورژن به فولدرهای نرم افزارهام دسترسی داشته باشم
    مخصوصا برای هک بازی ها به این قابلیت به شدت نیاز دارم
    لطفا در این مورد منو راهنمایی کنید که چطوری میتونم به این فایلها دسترسی پیدا کنم
    با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
      سلام
      متاسفانه به هیچ وجه نمیتونم با این ورژن به فولدرهای نرم افزارهام دسترسی داشته باشم
      مخصوصا برای هک بازی ها به این قابلیت به شدت نیاز دارم
      لطفا در این مورد منو راهنمایی کنید که چطوری میتونم به این فایلها دسترسی پیدا کنم
      با تشکر
      با سلام. باید جیلبریک کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
        با سلام. باید جیلبریک کنید.

تا دو روز پیش جیلبریک بودم ولی باز هم اجازه دسترسی نمیداد
        قبلا با ifunbox خیلی راحت بدون جیلبریک به فولدر بازیها دسترسی داشتم ولی الان نه
        راه حل دیگه ای نیست ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
          دوستان چرا عکس را نمیتونم ریستور کنم با ایتولز ...میرم که ریستور کنم روی گوشیم یک چیزی میاد که لود میکنه و خیلی طول میکشه و بازم ریستور نمیشه و فقط تو قسمت عکسا اینجورین
          چرا کسی جوابمو نمیده ؟؟؟؟من با ایتولز نمیتونم عکس از سیستم به گوشی انتقال بدم چرا ؟؟

نظر

iTools 3.1.8.7 -نسخه جدید سازگار با ورژن 12.1 ایتونز

نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
            تا دو روز پیش جیلبریک بودم ولی باز هم اجازه دسترسی نمیداد
            قبلا با ifunbox خیلی راحت بدون جیلبریک به فولدر بازیها دسترسی داشتم ولی الان نه
            راه حل دیگه ای نیست ؟؟
            ار سورس Taig با آدرس apt.taig.com توئیک TaiG AFC2 را نصب کنید. مشکل رفع می شود.

ویرایش توسط Parhaam : https://i-phone.ir/forums/member/29434-parhaam در ساعت 10-08-2015, 05:44 AM

نظر

نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
              دوستان چرا عکس را نمیتونم ریستور کنم با ایتولز ...میرم که ریستور کنم روی گوشیم یک چیزی میاد که لود میکنه و خیلی طول میکشه و بازم ریستور نمیشه و فقط تو قسمت عکسا اینجورین
              کسی نیست دقیق جوابمو بده که چرا یک پوشه عکس را نمیتونم ریستور کنم همین که میرم ریستور کنم یک لود میاد که چندین ساعت میاد تا دانلود کنه و اخرشم هیچی بازم نمیشه و ارور میده که روی ورژن 8.3 ساپورت میکنه و اخرین ورژن ایتولز تو پست یک دانلود کردم

نظر

سلام

با این ارور چیکار کنم ؟

- - - - - - - - - -

سلام

با این ارور چیکار کنم ؟

نمیتونم اپل ایدیم رو روش ست کنم ارور میده

نظر

سلام
                  امکان گرفتن بک آپ از برنامه ها در ای او اس 9 با این برنامه بسته شده؟

نظر

دوستان عزیز .قبلا راحت میشد از پیامها بکاپ و بعد راحت ریستور میشد ولی الان نه اصلا هر کاری میکنم نمیشه چرا ؟؟؟دلیلش چیه و اینکه من اخرین ورژنشو دارم

نظر

سلام و خسته نباشید خدمت اپلی های عزیز.
                      من چند روزه که وارد دنیای اپل شدم البته قبلا ایپد داشتم ولی فروختمش و دیروز یدونه ایفون 6 خریدم.بعد از اپدیت به 9.0.2 و جیلبریک توسط Pangu9_v1.0.1 ، الان میخوام با itools برنامه های دانلودی رو نصب کنم.ولی موفق نمیشم و فقط برنامه های pp رو میتونم نصب و استفاده کنم.موقع نصب برنامه های دانلودی بدون ساین ، این ارور رو میده:

نسخه ایتونز: 12.3
                      نسخه ایتولز:3.2.0.6

نظر

نوشته اصلی توسط rasaam نمایش پست ها
                        سلام و خسته نباشید خدمت اپلی های عزیز.
                        من چند روزه که وارد دنیای اپل شدم البته قبلا ایپد داشتم ولی فروختمش و دیروز یدونه ایفون 6 خریدم.بعد از اپدیت به 9.0.2 و جیلبریک توسط Pangu9_v1.0.1 ، الان میخوام با itools برنامه های دانلودی رو نصب کنم.ولی موفق نمیشم و فقط برنامه های pp رو میتونم نصب و استفاده کنم.موقع نصب برنامه های دانلودی بدون ساین ، این ارور رو میده:

نسخه ایتونز: 12.3
                        نسخه ایتولز:3.2.0.6
                        Appsync unified رو از سیدیا نصب کنید.
                        برنامه هارو با ایتونز یا ایفون باکس نصب کنید.
                        از برنامه appcake هم میتونید استفاده کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                          Appsync unified رو از سیدیا نصب کنید.
                          برنامه هارو با ایتونز یا ایفون باکس نصب کنید.
                          از برنامه appcake هم میتونید استفاده کنید.

ممنونم.با نصب این توییک مشکلم حل شد.ولی بعضی از برنامه ها یا بازی ها فقط لوگوشون میاد و بعد کرش میکنن ولی بعضی دیگه درست کار میکنن.دلیلش میتونه از مشکل توپیک باشه؟ باید منتظر ا\دیت بمونم یا توپیک مشکل ی نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط rasaam نمایش پست ها
                            ممنونم.با نصب این توییک مشکلم حل شد.ولی بعضی از برنامه ها یا بازی ها فقط لوگوشون میاد و بعد کرش میکنن ولی بعضی دیگه درست کار میکنن.دلیلش میتونه از مشکل توپیک باشه؟ باید منتظر ا\دیت بمونم یا توپیک مشکل ی نداره؟
                            به احتمال زیاد مشکل از برنامه هاست که درست کرک نشدن. توییک مشکلی نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
                              سلام...تشکر که نمیکنید و از اطلاعاتی که برای کمک به دیگران گذاشتم هم ایراد بنی اسرائیلی میگیرید..!! نسخه قرار گرفته اخرین ورژنه چطور شما میگید من اینو اپدیت کردم...!!؟ حتما سازنده ایتولز برای شما فقط استثنا قائل شده و زبان برنامتون انگلیسی باقی مونده...!! بله..؟! این همه فروم انگلیسی زبان نوشته ترجیحا از خود برنامه اپدیت نکنید ....!
                              دروووووووذ دوست عزیز .. سپااااااسگزارم ....
                              بسیااااااار عالی ////

نظر

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
                                سلام...تشکر که نمیکنید و از اطلاعاتی که برای کمک به دیگران گذاشتم هم ایراد بنی اسرائیلی میگیرید..!! نسخه قرار گرفته اخرین ورژنه چطور شما میگید من اینو اپدیت کردم...!!؟ حتما سازنده ایتولز برای شما فقط استثنا قائل شده و زبان برنامتون انگلیسی باقی مونده...!! بله..؟! این همه فروم انگلیسی زبان نوشته ترجیحا از خود برنامه اپدیت نکنید ....!
                                كارت درسته. فدايى دارى داداش
                                ویرایش توسط smart.sam : https://i-phone.ir/forums/member/92594-smart-sam در ساعت 27-10-2015, 05:47 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X