اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iTools 3.3.7.7 - نسخه جدید سازگار با ورژن 12.5.1 آیتونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام ....دوستان لینک دانلود نسخه جدید iTools 3.4.0.0 در پست اول قرار گرفت ...!!

نظر

• با سلام
      من قبلا با ایتولز کار کرده بودم اما الان چند مدت بود که با آپدیت آیتونزم دیگه نمی تونستم از ایتولز استفاده کنم و اصلا آیپد رو که به لپ تاپ وصل میکردم،به آیتولز کانکت نمیشد.واسه همین تصمیم گرفتم نسخه های سازگار پیشنهادی این تاپیک رو دانلود کنم و مجدد امتحان کنم.
      نسخه 12.5 آیتونز رو داشتم و بعد از اینکه از طریق خود آیتونز به 1-6-12 آپدیت کردم(چون آخرین آپدیتی که آیتونز پیشنهاد داد همین بود و میخواستم اگر این نسخه با itools 3.4.0.0 کار نکرد،نسخه پیشنهادی شما رو بریزم)، بعد از آپدیت و ری استارت کردن سیستم ایتونز دیگه باز نمیشه و این پیام خطا رو میده:
      .the program can’t start because api-ms-crt-runtime-l1-10.dll is missing from your computer.try reinstalling the program to fix this problem

بعد که دیدم جواب نداد،کلا ریموش کردم و بی خیال این نسخه شدم و نسخه پیشنهادی شما رو دانلود و نصب کردم یعنی 12.6.0.95 اما باز هم همین خطا رو میده.نمی فهمم علت چیه...

ممنون میشم راهنمایی کنید.

ویرایش توسط mhm9213 : https://i-phone.ir/forums/member/204883-mhm9213 در ساعت 02-06-2017, 07:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mhm9213 نمایش پست ها
        با سلام
        من قبلا با ایتولز کار کرده بودم اما الان چند مدت بود که با آپدیت آیتونزم دیگه نمی تونستم از ایتولز استفاده کنم و اصلا آیپد رو که به لپ تاپ وصل میکردم،به آیتولز کانکت نمیشد.واسه همین تصمیم گرفتم نسخه های سازگار پیشنهادی این تاپیک رو دانلود کنم و مجدد امتحان کنم.
        نسخه 12.5 آیتونز رو داشتم و بعد از اینکه از طریق خود آیتونز به 1-6-12 آپدیت کردم(چون آخرین آپدیتی که آیتونز پیشنهاد داد همین بود و میخواستم اگر این نسخه با itools 3.4.0.0 کار نکرد،نسخه پیشنهادی شما رو بریزم)، بعد از آپدیت و ری استارت کردن سیستم ایتونز دیگه باز نمیشه و این پیام خطا رو میده:
        .the program can’t start because api-ms-crt-runtime-l1-10.dll is missing from your computer.try reinstalling the program to fix this problem

بعد که دیدم جواب نداد،کلا ریموش کردم و بی خیال این نسخه شدم و نسخه پیشنهادی شما رو دانلود و نصب کردم یعنی 12.6.0.95 اما باز هم همین خطا رو میده.نمی فهمم علت چیه...

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام...دوست عزیز شما به احتمال زیاد یکی از فایلهای سیستمی ویندوزتون مشکل داره....ضمنا من تو همین فروم نحوه صحیح پاک کردن ایتونز رو توضیح دادم...(باید تمامی فایلها و درایورهای مربوط به ایتونز (مثل فایل bunjor) رو یکبار به طور کامل از ویندوز پاک کنید و گرنه اون پاک کردن شما فرمالیته هست و مشکلتون رو حل نمیکنه ...!!!) بهتون توصیه میکنم به جای itools بعد از اینکه ایتونز رو دوباره نصب کردید بهتره از برنامه مدیریتی لینک زیر استفاده کنید که مشکلاتش برای شما کمتره.....موفق باشید

https://soft98.ir/mobile/17705-Apowersoft-Phone-Manager.html
        ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 03-06-2017, 06:50 AM

نظر

• سلام
          دوستان ایا وحود ایتونز روی سیستم اجباری هست؟من ایتونز روی ویندوزم ندارم الان ابن برنامه رو گرفتم اما ایپدم رو نمیشناسه

نظر

• نوشته اصلی توسط i-Phone is Dead
            ای تولز این تاپیک یعنی حرام هست و باید نابود شود

ایتونز هم ضروری نیست اپل باید بش خاتمه بده
            متوجه نشدم
            یعنی این برنامه برای اینکه درست کار کنه نیاری به ایتونز نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
              متوجه نشدم
              یعنی این برنامه برای اینکه درست کار کنه نیاری به ایتونز نداره؟
              خیر فقط نظر شخصی دادم که چه این برنامه و چه خود ایتونز در دوران کنونی به هیچ وجه به درد نمیخورند و باید حذف گردند
              شما هم بهتره با خرید قانونی از اپ استور و ایتونز از محصول خریداری شده و لذت استفاده ان بهره مند شوید.

نظر

• دوست عزیز بنده برای نصب برنامه عرض نکردم
                چون فضا کم دارم و ایتونز هم کلی فضا هارد رو درگیر میکنه از این جهت می خوام از این برنامه استفاده کنم

نظر

دوست عزیز بنده برای نصب برنامه عرض نکردم
                  چون فضا کم دارم و ایتونز هم کلی فضا هارد رو درگیر میکنه از این جهت می خوام از این برنامه استفاده کنم
                  بله عزیز
                  آیتونز حکم درایور آیفون رو داره و تا ایتونز رو نصب نکنید روی سیستم عاملتون
                  آیفون رو نمیشناسه
                  بعد از اینکه ایتونز رو نصب کردید می تونید از هر برنامه دیگه ای که خواستید استفاده کنید
                  ویرایش توسط information1371 : https://i-phone.ir/forums/member/1813-information1371 در ساعت 02-07-2017, 11:52 PM

نظر

• دوست عزیز مشکل درایور ندارم و ویندوز ایپد رو میشناسه اما به هر حال ایتونز رو نصب کردم .مشکل پا برجاست آی تولز بعد از اتصال آیپد شروع میکنه به دانلود 100 مگ اطلاعات اما بعدش هیچ اتفاقی نمی افته و دستگاه نمیشناسه .گوشی اندرویدی وصل کردم به راحتی شناخت و یه پلاگین روی گوشی نصب کرد.
                    اینقدر اذیت کرد که مجیور شدم ویندوز مجدد کلین نصب کنم اما مشکل هنوز پابرجاست دوستان محبت کنید راهتمایی کنید با توجه به اینکه مک بوک ایر و لپ تاپ ویندوزیم هر دو از اس اس دی استفاده میکنند به شدت مشکل فضا دارم.این ایتونز واقعا روی سیستم های با هارد اس اس دی هیچ کاربردی نداره.یه گوشی و یه ایپد کل هارد رو اشغال میکنه
                    متوجه یه مشکل در ایتونز شدم .نصب کردم اما باز نمیشه ارور میده
                    ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 05-07-2017, 02:18 PM

نظر

دوست عزیز مشکل درایور ندارم و ویندوز ایپد رو میشناسه اما به هر حال ایتونز رو نصب کردم .مشکل پا برجاست آی تولز بعد از اتصال آیپد شروع میکنه به دانلود 100 مگ اطلاعات اما بعدش هیچ اتفاقی نمی افته و دستگاه نمیشناسه .گوشی اندرویدی وصل کردم به راحتی شناخت و یه پلاگین روی گوشی نصب کرد.
                      اینقدر اذیت کرد که مجیور شدم ویندوز مجدد کلین نصب کنم اما مشکل هنوز پابرجاست دوستان محبت کنید راهتمایی کنید با توجه به اینکه مک بوک ایر و لپ تاپ ویندوزیم هر دو از اس اس دی استفاده میکنند به شدت مشکل فضا دارم.این ایتونز واقعا روی سیستم های با هارد اس اس دی هیچ کاربردی نداره.یه گوشی و یه ایپد کل هارد رو اشغال میکنه
                      بهتون توصیه میکنم به جای itools بعد از اینکه ایتونز رو دوباره نصب کردید بهتره از برنامه مدیریتی لینک زیر استفاده کنید که مشکلاتش برای شما کمتره.....موفق باشید

نظر

دوست عزیز مشکل درایور ندارم و ویندوز ایپد رو میشناسه اما به هر حال ایتونز رو نصب کردم .مشکل پا برجاست آی تولز بعد از اتصال آیپد شروع میکنه به دانلود 100 مگ اطلاعات اما بعدش هیچ اتفاقی نمی افته و دستگاه نمیشناسه .گوشی اندرویدی وصل کردم به راحتی شناخت و یه پلاگین روی گوشی نصب کرد.
                        داداش مشکل درایور ندارم یعنی چی اصلا؟؟

شما برای اینکه بتونید روی دستگاه های ios تون چیزی بریزید باید آیتونز رو نصب کنید

ویندوز آیپد رو میشناسه منظورتون اینه که گالری رو میاره واستون؟؟
                        خوب بریا آیفون هم میاره
                        ربطی نداره
                        ولی نمی تونید چیزی روی دستگاه بریزید

آیتولز دفعه اول که نصبش میکنی 150 مگاباید دانلود میکنه و بعدش میشناسه گوشی رو

اگه ایتونز رو نصب کردید (آخرین ورژن) و باز هم گوشی رو نمیشناسه
                        مطمئن شید که گوشی قفل نیست و trust رو بزنید .

اگه بازم مشکل داره مکنه کابلتون مشکل داشته باشه با یه کابل اورجینال تست کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                          داداش مشکل درایور ندارم یعنی چی اصلا؟؟

شما برای اینکه بتونید روی دستگاه های ios تون چیزی بریزید باید آیتونز رو نصب کنید

ویندوز آیپد رو میشناسه منظورتون اینه که گالری رو میاره واستون؟؟
                          خوب بریا آیفون هم میاره
                          ربطی نداره
                          ولی نمی تونید چیزی روی دستگاه بریزید

آیتولز دفعه اول که نصبش میکنی 150 مگاباید دانلود میکنه و بعدش میشناسه گوشی رو

اگه ایتونز رو نصب کردید (آخرین ورژن) و باز هم گوشی رو نمیشناسه
                          مطمئن شید که گوشی قفل نیست و trust رو بزنید .

اگه بازم مشکل داره مکنه کابلتون مشکل داشته باشه با یه کابل اورجینال تست کنید
                          دوست عزیز مشکل درایور ندارم یعنی اینکه اولین بار که ایپد و ایفونم رو به سیستم نصب کردم سیستم خودکار درایورها رو نصب کرد و دیوایس ها شناسایی شد و به گالری دسترسی دارم(منظورم این بود)
                          برای نصب برنامه و ....میدونم نیاز به ایتونز هست داداش گلم به تاریخ عضویت این حقیر نگاه کن.از روز اول که دانیال جان کرکره اینجا رو با دوستان زد بالا این حقیر حضور داشتم و یه زمانی حسابی فعال بودم الیته بیشتر مک یوزر هستم تا ویندوز .کار و اشنایی با ایتونز دیگه حداقل چیزیه که یه کاربر باید بدونه.شما متوجه عرض بنده نشدید.من برای اینکه روی مک و ویندوز مشکل فضا دارم (هر دو لپتاپ هارد اس اس دی دارند) .خدا رو شکر چندتا دیوایس توی خونه هست و ایتونز به تنهایی کلی فضا روی هارد برای هر دیوایس اشغال میکنه مجبور شدم بیخیال ایتونز بشم و آی تولز رو جایگزین کنم ولی نمیدونستم برای کار با این برنامه نصب ایتونز واجبه یا نه ؟که گویا جز پیش نیازهاست.با این حال شروع به نصب آیتونز کردم که به مشکل برخوردم و ارور رو اسکرین شات گرفتم که دوستان راهنمای کنند.محبت کنید اسکرین شات رو نگاه کنید و اگر راه حلی دارید به اشتراک بگذارید
                          در ضمن کابل اصلی و سالم هست.ویندوز کلین نصب شده .قفل ایپد و ایفون بازه و تراست رو هم میرنم و تایید میکنم .ایتونز هم اخرین نسخه هست
                          با سپاس
                          منتظر جوابم
                          ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 06-07-2017, 10:20 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
                            بهتون توصیه میکنم به جای itools بعد از اینکه ایتونز رو دوباره نصب کردید بهتره از برنامه مدیریتی لینک زیر استفاده کنید که مشکلاتش برای شما کمتره.....موفق باشید

عالی بود .تشکر کم بود خدا امواتت بیامرزه

نظر

• iTools گوشی منو شناسایی نمیکنه

نظر

• نسخه جدید هم کرک شده هم دارید پست اول قرار بدید iToolsSetup_EN_3.4.1.0

نظر

صبر کنید ..
                                X