اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iTools 3.3.7.7 - نسخه جدید سازگار با ورژن 12.5.1 آیتونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان هنوز مشکل بکاپ از برنامه ها حل نشده ؟ چه برنامه ای برای بک آپ برنامه ها ی ios 9 به بالا وجود داره؟ با تشکر

نظر

• من هر کاری میکنم چرا itools ارور no devis is detexred میده

ituns من 12.5.4.42 هست
      itools هم 3.3.9.1
      ویرایش توسط kambizkhalafi : https://i-phone.ir/forums/member/201337-kambizkhalafi در ساعت 31-12-2016, 02:36 AM

نظر

• سلام ....دوستان لینک دانلود نسخه جدید iTools 3.3.9.5 در پست اول قرار گرفت ...!!

نظر

• سلام دوست عزیز
          آیتونز بنده ورژن
          12.5.3.17
          هست
          1- فایل شما هنگام نصب ارور میده . به چند تا فایل dll گیر میده . آنتی ویروس هم کنسل کردم . win 10 64x
          2- از سایت های دیگه که دانلود میکنم بازم گوشی رو بالا نمیاره

- - - - - - - - - -

سلام دوست عزیز
          آیتونز بنده ورژن
          12.5.3.17
          هست
          1- فایل شما هنگام نصب ارور میده . به چند تا فایل dll گیر میده . آنتی ویروس هم کنسل کردم . win 10 64x
          2- از سایت های دیگه که دانلود میکنم بازم گوشی رو بالا نمیاره

نظر

• سلام
            توروخدا جواب منو بديد من itools از سايت شما دانلود كردم ولي گوشي منو نميشناسه به هرسوكت usb زدم با هر كابل اورجينال آيفون ولي نشد لطفا منو راهنمايي كنيد گوشي من iphone se مي باشد ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط saman.9833 نمایش پست ها
              سلام
              توروخدا جواب منو بديد من itools از سايت شما دانلود كردم ولي گوشي منو نميشناسه به هرسوكت usb زدم با هر كابل اورجينال آيفون ولي نشد لطفا منو راهنمايي كنيد گوشي من iphone se مي باشد ممنون

سلام...عزیزجان شما اگر ایتونز قدیمی رو در کامپیوترتون دارید باید پاکش کنید...! باید یکبار ایتونز و تمامی برنامه ها ودرایورهای مرتبط به اونو (مثل فایل bonjour ) از کامپیوتر مانند راهنمایی شکل زیر انیستال کنید..!(بسیار مهم ..!)
              بعد باید اخرین نسخه موجود ایتونز رو در کامپیوترتون نصب کنید...(توجه کنید اخرین نسخه موجود!) وقتی تمامی این کارا رو کردید حالا باید itools رو بنصبید ....تو اولین اجرا باید منتظر بشید تا یه پنجره ظاهر بشه و itools درایور مورد نیاز با کامپیوترتون رو بصورت خودکار دانلود کنه...بعد ازین هیچ مشکلی نخواهید داشت و نرم افزار برای همیشه درست کار خواهد کرد و دیوایستون رو میشناسه....اگر با انجام تمامی مراحل ذکر شده نشناخت ویندوزتون مشکل داره و باید عوضش کنید....موفق باشید

نظر

• نشد با شاخه هام بغل کنم تو رو
                نشد نشد نشد درست نشد نشد

نظر

• سلام، من نسخه .12.5.4.42 برنامه ایتیونز رو نصب کردم و بعد هم ایتولزِ 3.3.9.5 رو گرفتم اما گوشی رو نمیشناسه.
                  البته گوشی های اندرویدی رو میشناسه اما با ایفون مشکل داره. هر سری هم که بازش میکنم، شروع میکنه نزدیک 150 مگ دانلود کردن اما هیچ
                  فرقی نمیکنه.
                  اگه من ایتیونز رو پاک کنم، همه برنامه هایی که باهاش دانلود کردم هم پاک میشن؟ راهی داره بعد از پاک کردن دوباره برنامه ها رو بهش اضافه کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط britpop نمایش پست ها
                    سلام، من نسخه .12.5.4.42 برنامه ایتیونز رو نصب کردم و بعد هم ایتولزِ 3.3.9.5 رو گرفتم اما گوشی رو نمیشناسه.
                    البته گوشی های اندرویدی رو میشناسه اما با ایفون مشکل داره. هر سری هم که بازش میکنم، شروع میکنه نزدیک 150 مگ دانلود کردن اما هیچ
                    فرقی نمیکنه.
                    اگه من ایتیونز رو پاک کنم، همه برنامه هایی که باهاش دانلود کردم هم پاک میشن؟ راهی داره بعد از پاک کردن دوباره برنامه ها رو بهش اضافه کنم؟
                    مشکل ایتولز احتمالا با این حل میشه:
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread1...ml#post1035571

تو فولدر Music ویندوز اسم فولدر iTunes رو عوض کنید و ایتونز رو پاک کنید. بعد از نصب اسم فولدر رو درست کنید.

نظر

• من نتونستم ایتولز رو با ایتیونز هماهنگ کنم!
                      الان واسه بکاپ گرفتن و ایمپورت فایل ها از AnyTrans و FonePaw iOS Transfer استفاده می کنم. اما میخواستم ببینم برنامه ای وجود داره که بشه
                      مثل ایتولز برنامه های فرمت ipa رو نصب کرد رو گوشی و بعد اپل ای دی رو موقع باز کردن برنامه وارد کرد و لازم نباشه حتماَ واسه نصب برنامه جدید،
                      برنامه های اپل ای دی قدیم رو پاک کرد؟!

ویرایش: البته AnyTrans همچین قابلیتی داره ولی درست کار نمیکنه.
                      ویرایش توسط britpop : https://i-phone.ir/forums/member/197781-britpop در ساعت 11-02-2017, 06:43 PM

نظر

• کسی از دوستان چیزی میدونه در این مورد؟ من فقط یه برنامه واسه پی سی میخوام که باهاش بشه برنامه های ipa رو روی گوشی
                        نصب کرد و نیازی به اپل ای دی نداشته باشه. یعنی بعد از نصب و موقع اجرای برنامه اپل ای دی بخواد که بشه اپل ای دی دلخواه رو روش وارد کرد.
                        برنامه ای که توی پست قبلی گفتم همینکارو میکنه اما برنامه هایی مثه تلگرام و اینستاگرام رو نصب نمیکنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط britpop نمایش پست ها
                          کسی از دوستان چیزی میدونه در این مورد؟ من فقط یه برنامه واسه پی سی میخوام که باهاش بشه برنامه های ipa رو روی گوشی
                          نصب کرد و نیازی به اپل ای دی نداشته باشه. یعنی بعد از نصب و موقع اجرای برنامه اپل ای دی بخواد که بشه اپل ای دی دلخواه رو روش وارد کرد.
                          برنامه ای که توی پست قبلی گفتم همینکارو میکنه اما برنامه هایی مثه تلگرام و اینستاگرام رو نصب نمیکنه.
                          با i-funbox نصب کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• itools که با نسخه 12.5.5.5 ایتونز هماهنگی داشته باشه معرفی میکنید

نظر

• یه سر به سایت اصلیش بزنی بهتره

iTools

نظر

• با سلام و عرض تبریک سال نو
                                طی این چندسالی که آیفون دارم از itools جهت بک آپ گیری استفاده میکردم
                                خصوصا برای نوت و کانتکت
                                نسخه جدید itools متاسفانه نوت ها رو ریستور نمیکنه و من اخیرا گوشی خودمو عوض کردم و ۷ گرفتم و الان نمیتونم نوت گوشی رو ریستور کنم
                                نوت های گوشی هم حاوی اطلاعات خیلی مهم هستن و برام اهمیت بالایی دارند
                                چون قبلا با itools بک آپ گرفتم با نرم افزارهایی مثل تانگبو هم امتحان کردم نتونستم ریستور کنم
                                ممنون میشم دوستان یک راه حل پیشنهاد بدن
                                ضمنا ایتونز و ایتولز هردو به آخرین ورژن اپدیت شده اند و ویندوزم ۶۴ بیتی هست
                                ios 10.3
                                تشکر از دوستان

نظر

صبر کنید ..
                                X