اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

itools جانشینی مناسب برای آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام وتشکر از دوستی که گفت
    itunes 11.1.3.8
    رو نصب کنید .بنده همین کارو کردم و itools رو باز کرده و قصد ریختن آهنگ داشتم که همون پیغام همیشگی دوباره اومد و کار نکرد.

نظر

سلام دوستان من یه مشکلی با ایتولز پیدا کردم وقتی مثلا میخوام فایل ویدیویی تو برنامه av player کپی کنم خطا میده: eror copyng while file و نمیزاره کپی کنم با چند تا سیستم امتحان کردم همین مشکل رو داشت چکار کنم؟

نظر

سلام ، من گوشیم جیلبریکه و توییک afc2add هم روش نصبه ، اما از طریق آی تولز و ifunbox نمی تونم به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشم. مشکل کجاس؟

نظر

سلام
          میشه از آی تونز و آی تولز با هم استفاده کرد ؟
          من تا الان با آی تونز آی پدمو سینک می کردم و کلی اطلاعات دارم که نگرانم با سینک کردن آی تولز و ریختن اپ به دستگام حذف بشن !

نظر

سلام

میشه itools هماهنگ با ios 8 رو بذارین اگر هست ؟؟؟

این itools که موجوده با ios 8 سازگار نیست.

نظر

سلام
              لینک دانلود نسخه مک خراب است لطفا اصلاح شود

نظر

نوشته اصلی توسط neginhp نمایش پست ها
                سلام
                لینک دانلود نسخه مک خراب است لطفا اصلاح شود
                لینک دانلود اصلاح شد.

نظر

لینک دانلودی که گذاشتید نسخه چینی هست

نظر

برنامه itools 3 هنوز نسخه انگليسى نداره

نظر

• سپاس

من با ورژن جدید (چینی) وقتی که میخوام موزیک به دیوایس منتقل کنم باید بصورت تکی این پروسه رو انجام بدم ، چه در حالت فایل و چه در حالت فولدر
                      و یک مشکل دیگه ای هم هست که نمیتونم عکس ها رو به دیوایس منتقل کنم روی لود میمونه و همینتور هم نمیتونم توسط آینولز پاکشون کنم و این درحالیه که دیوایس کاملا توسط برنامه شناسایی شده و همه محتویات قابل نمایش در برنامه هستش.

اساتید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نظر

• البته این مشکل فقط در ورژن های 8 به بالا اتفاق افتاده.

نظر

• اساتید نظری ندارند!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط parlaq67 نمایش پست ها
                            اساتید نظری ندارند!؟
                            عزیزجان شما باید از اخرین نسخه منتشر شده برنامه itools استفاده کنید(در هنگام نگارش پست اخرین نسخه iTools 1.8.4.6 هست که میتوانید از اینجا دانلود کنید)...ضمنا برنامه Itools با نسخه های جدید ایتونز هماهنگ و سازگار نیست و باید نسخه های نسبتا قدیمی تر رو نصب کنید تا به مشکل نخورید...!! اینو من چندین بار تو پستهای مختلف تو همین تایپیک ذکر کردم ولی ظاهرا بعضی از دوستان هیچ توجه ای به این نکته نمیکنند و دائما هنگام انتقال اهنگ و موزیک و غیره از کامپیوتر به مشکل می خورند و باز اینجا سئوالات تکراری مطرح میکنند ...!! برای اخرین بار :دوستانی که در هنگام انتقال فایل از کامپیوتر به گوشی یا بلاعکس مشکل دارند باید یکبار ایتونز و تمامی برنامه ها ودرایورهای مرتبط به اونو (مثل فایل bonjour ) از کامپیوتر انیستال کنید و بعد نسخه قدیمی تر ایتونز نظیر itunes 11.1.3.8 رو نصب کنید .تنها در این صورت میبینید که برنامه مدیریتی Itools قشنگ و بدون مشکل سینک شدن کار میکنه...!!

لینک دانلود itunes 11.1.3.8

Windows 64 bit

windows 32 bit

نظر

• با سلام وخسته نباشید خدمت استادان این بخش
                              سوال من در مورد برنامه آیتولز من نمیتونم موزیک میدئو یا عکس و اهنگ روی گوشیم با این نرم افزار بریزم . دلیلش چیست ؟
                              کار با این برنامه بهتر و صریعتر از اتونز ایت ولی نمیتونم باهاش کار کنم دلیل چیست که فایل ها با این برنامه به گوشیم منتقل نمیشه
                              گوشی جیلبریک نیست .
                              ورژن برنامه ایتولز : 1.8.4
                              ورژن برنامه اتونز نصب شده روی ویندوز کامپیوتر : 11.4
                              ورژن فریمور گوشی : 7.0.4
                              ویرایش توسط mohammad_2000 : https://i-phone.ir/forums/member/176191-mohammad_2000 در ساعت 27-10-2014, 11:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_2000 نمایش پست ها
                                با سلام وخسته نباشید خدمت استادان این بخش
                                سوال من در مورد برنامه آیتولز من نمیتونم موزیک میدئو یا عکس و اهنگ روی گوشیم با این نرم افزار بریزم . دلیلش چیست ؟
                                کار با این برنامه بهتر و صریعتر از اتونز ایت ولی نمیتونم باهاش کار کنم دلیل چیست که فایل ها با این برنامه به گوشیم منتقل نمیشه
                                گوشی جیلبریک نیست .
                                ورژن برنامه ایتولز : 1.8.4
                                ورژن برنامه اتونز نصب شده روی ویندوز کامپیوتر : 11.4
                                ورژن فریمور گوشی : 11.0.4
                                چه گوشی هست که ورژن ۱۱.۰.۴ داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X