اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

itools جانشینی مناسب برای آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط امیرفول نمایش پست ها
    سلام، برای استفاده از این دستگاه باید جیلبریک باشه؟
    خیر نیازی نیست.

نظر

سلام
      من آیتونزمو آپدیت کردم به ورژن آخر الان آیتولز ارور میده هماهنگ نمیشه با آیتونز چکار کنم راه بیفته؟

نظر

نوشته اصلی توسط abolo نمایش پست ها
        سلام
        من آیتونزمو آپدیت کردم به ورژن آخر الان آیتولز ارور میده هماهنگ نمیشه با آیتونز چکار کنم راه بیفته؟
        سلام... منم دقیقا همین مشکل رو پیدا کردم.....متاسفانه Itools با نسخه جدید ایتونز هماهنگ نیست و هنگام سینک یا انتقال یک فایل از کامپیوتر به دیوایس (بر فرض عکس)ارور میده....هر روز هم به سایتش سر میزنم اما ازنسخه جدید هنوز خبری نیست....!!
        ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 04-03-2014, 05:21 PM

نظر

سلام، خسته نباشید…..من آیتونزم آپدیت به آخرین نسخه است . آیتولز هم همینطور ولی بازم وقتی میخوام چیزی بریزم تو اون ارور unable to ascertain the compatibility of itunes . plz check out internet رو میده……واقعاً ممنون میشم راهنمایی کنید…….خیلی ممنون
          در ضمن آپدیت کردم جفتشونو ولی وقتی می خوام اهنگی چیزی رو از مدیا import کنم این ارور میده unable to ascertain the compatibility of itunes
          لطفا راهنمایی کنین سینکم کردم بازم ارور میده؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط alirezahaji نمایش پست ها
            سلام، خسته نباشید…..من آیتونزم آپدیت به آخرین نسخه است . آیتولز هم همینطور ولی بازم وقتی میخوام چیزی بریزم تو اون ارور unable to ascertain the compatibility of itunes . plz check out internet رو میده……واقعاً ممنون میشم راهنمایی کنید…….خیلی ممنون
            در ضمن آپدیت کردم جفتشونو ولی وقتی می خوام اهنگی چیزی رو از مدیا import کنم این ارور میده unable to ascertain the compatibility of itunes
            لطفا راهنمایی کنین سینکم کردم بازم ارور میده؟؟؟؟؟؟؟
            سلام..دوست عزیز تا زمانی که برنامه itools به روز رسانی نشه همچنان این مشکل وجود داره چون با ایتونز نسخه اخر هماهنگ نیست...امیدوارم سازنده چینی itools از خواب بیدار شه و نسخه جدید رو منتشر کنه...! فعلا تنها کاری که میتونید بکنید اینه که ایتونز و تمامی برنامه ها ودرایورهای مرتبط به اونو (مثل bonjour ) از کامپیوتر انیستال کنید و بعد نسخه itunes 11.1.3.8 رو نصب کنید....مطمئن باشید مشکلتون حل خواهد شد چون خودمم با جستجو تو نت همین راه حل رو دیدم و با امتحانش مشکلم حل شد..(لینک)

نظر

بچه ها سلام به روشی که babak7611 گفت عمل کردم جواب داد فقط تمام ملحقات ایتونز رو حذف کنید ( با ios 7.0.6 و ایتونز 11.1.0.126 )

نظر

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
                سلام..دوست عزیز تا زمانی که برنامه itools به روز رسانی نشه همچنان این مشکل وجود داره چون با ایتونز نسخه اخر هماهنگ نیست...امیدوارم سازنده چینی itools از خواب بیدار شه و نسخه جدید رو منتشر کنه...! فعلا تنها کاری که میتونید بکنید اینه که ایتونز و تمامی برنامه ها ودرایورهای مرتبط به اونو (مثل bonjour ) از کامپیوتر انیستال کنید و بعد نسخه itunes 11.1.3.8 رو نصب کنید....مطمئن باشید مشکلتون حل خواهد شد چون خودمم با جستجو تو نت همین راه حل رو دیدم و با امتحانش مشکلم حل شد..(لینک)
                آقا اگه میشه واسه ما که تازه کاریم یه آموزش بزارین
                من فقط bonjour رو پاک کردم و بعد 11.1.3.8 itunes رو دوباره نصب کردم کار نکرد
                اگه میشه یه آموزش کامل بزارین مرسی

نظر

دوستان امکانش هست آخرین نسخه برنامه رو برای دانلود بزارید که با ios 7.1 هماهنگ باشه !!
                  ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط alijiz نمایش پست ها
                    آقا اگه میشه واسه ما که تازه کاریم یه آموزش بزارین
                    من فقط bonjour رو پاک کردم و بعد 11.1.3.8 itunes رو دوباره نصب کردم کار نکرد
                    اگه میشه یه آموزش کامل بزارین مرسی
                    دوست عزیز خیلی سادست ....شما برو تو کنترول پنل کامپیوتر خودت و از قسمت انیستال پروگرمز هر برنامه و درایوری که مربوط به ایتونز هست(مثل عکس زیر) کامل پاک کن(مهم اینه که هیچ ردی از ایتونز تو کامپیوتر نمونه..!)....بعد یکبار دیگه ایتونز نسخه قدیمی itunes 11.1.3 رو نصب کن...

ایتونز 11.1.3
                    Windows 64 bit

windows 32 bit

حالا ایتولز رو نصب کن ...میبینی که قشنگ و بدون مشکل سینک شدن کار میکنه...!! اگر مشکلت حل نشد میتونی از این یکی برنامه مدیریتی ایفون (لینک دانلود )استفاده کنی که شباهت بسیاری به ایتولز داره و بدون مشکل هم کار میکنه....موفق باشی
                    ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 31-03-2014, 06:44 PM

نظر

سلام وخسته نباشید من میخام بااستفاده از برنامه itools گوشیو سینک کنم و تو گوشیم آهنگ بریزم و یا عکس اما مشکل دارم و کارم انجام نمیشه ورژن آیتونز و آی تولزم جدیدترین ورژن هست
                      میخاستم لطف کنید راهنمایی نید چی کار باید انجام بدم و مشکل از کجاست

نظر

نوشته اصلی توسط btik نمایش پست ها
                        سلام وخسته نباشید من میخام بااستفاده از برنامه itools گوشیو سینک کنم و تو گوشیم آهنگ بریزم و یا عکس اما مشکل دارم و کارم انجام نمیشه ورژن آیتونز و آی تولزم جدیدترین ورژن هست
                        میخاستم لطف کنید راهنمایی نید چی کار باید انجام بدم و مشکل از کجاست
                        سلام ...دوست عزیز اگر دقت میکردید تو پستهای قبلی هم دوستان مشکل شما رو داشتند که بنده علت و راه حلش رو ذکر کردم...شما حتی پستهای قبلی رو یه نگاه کوچیک نکردید تا به جواب سئوالتون برسید....!!

نظر

من ایپدمو هنوز جیلبرک نکردم می خواستم برای اینکه نیازی به ریستور پیدا نکنم، می تونم به این برنامه اعتماد کنم یا نه؟ آخه ابتدای تاپیک دوستی گفته بود که به ساختار فایلی ios آسیب می زنه...

نظر

با سلام من برنامه آی تولز دارم ولی الان که میخام وصل شم میگه دستگاه رو نمیشناسم..لطفا کمک کنید منو

نظر

نوشته اصلی توسط mozaffar bayat نمایش پست ها
                              با سلام من برنامه آی تولز دارم ولی الان که میخام وصل شم میگه دستگاه رو نمیشناسم..لطفا کمک کنید منو
                              سلام...دوست عزیز توجه داشته باشید برای عملکرد صحیح ایتولز باید برنامه ایتونز هم در کامپیوتر شما نصب باشه....(چون درایورهای اپل رو ایتونز به سیستم معرفی میکنه...!) اگر خواستید ایتونز رو بنصبید ترجیحا ورژن زیر پیشنهاد میشه...موفق باشید

ایتونز 11.1.3
                              Windows 64 bit

windows 32 bit

نظر

دوستان من هم همین مشکل را دارم. الان برگشتم به برنامه syncios و این برنامه به‌خوبی آهنگ اضافه کرد. اگرچه من هم مثل خیلی‌ها این مشکل رو دارم که آی‌توز از دستگاه من بک‌آپ نمی‌گیره و می‌گه باید همه چی پاک بشه و بعد ریستور

نظر

صبر کنید ..
                                X