اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نقطه سفيد در اسكرين آيفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نقطه سفيد در اسكرين آيفون

سلام و خسته نباشيد، من امروز گوشى iPhone X خريدم، متاسفانه چند ساعت بعد از خريد زمانى كه مى خواستم شيشه محافظ روى صفحه بچسبونم ديدم كه روى ( توى) صفحه نمايش نقطه سفيد رنگ ( نقره اى رنگ ) هست؛ البته وقتى گوشى خاموش هست يا صفحه نمايش روشن نيست معلوم ميشه، كه به اندازه دونه شن هست و در زاويه هاى خاص زير نور چراغ ديده ميشه . من خيلى گوشى آى فون زياد داشتم ولى هيچ وقت به همچين چيزى بر نخورده بودم !!!
    راهنمايى مى خواستم در مورد علت اين مشكل و اينكه همه آى فون ها اين مشكل رو دارن يا گوشيم مشكل كارخونه اى داره؟
    تشكر فراوان.

اگه موقع اسکرین شات گرفتن هم این نقطه روی اسکرین شات میفته پس پیکسل سوخته است

نظر

Darksiderعزيز , به نمايندگى اپل نشون دادم، و از من پس گرفتن و يه جديد دادن! مشكل از كارخونه بود! بين لايه هاى صفحه آشغال بود ( گرد و خاك يا ....) از شانس من!!!

نظر

با سلام و خسته نباشید
        هنگامی ک با ایفون صحبت میکردم صدا خیلی ضعیف میومد و چون دسترسی ب تعمیرکار نداشتم از نت کمک گرفتم و بعد از باز کردن ایفون قسمت اسپیکر گوشی رو تمیز کردم و بعد از جا انداختن سوکت های ال سی دی گوشی رو جمع کردم و هنگام روشن شدن صحفه درست کار نکرد ایا امکان داره از برد باشه یا از فلت یا خود ال سی دی ؟
        این هم بگم ک من ب ارامی باز کردم و ب ارامی بستم و چند بار هم ب مخاطر مشکل سوکت ها رو دوباره جا انداختم و اتفاقا رفته رفته صحفه خرابتر نشون داد
        ممنون میشم راهنمایی کنین
        با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط ebrarash نمایش پست ها
          با سلام و خسته نباشید
          هنگامی ک با ایفون صحبت میکردم صدا خیلی ضعیف میومد و چون دسترسی ب تعمیرکار نداشتم از نت کمک گرفتم و بعد از باز کردن ایفون قسمت اسپیکر گوشی رو تمیز کردم و بعد از جا انداختن سوکت های ال سی دی گوشی رو جمع کردم و هنگام روشن شدن صحفه درست کار نکرد ایا امکان داره از برد باشه یا از فلت یا خود ال سی دی ؟
          این هم بگم ک من ب ارامی باز کردم و ب ارامی بستم و چند بار هم ب مخاطر مشکل سوکت ها رو دوباره جا انداختم و اتفاقا رفته رفته صحفه خرابتر نشون داد
          ممنون میشم راهنمایی کنین
          با تشکر
          با سلام
          ممکنه حین باز و بسته کردن فلت ال سی دی یا خود ال سی دی دچار مشکل شده باشه یا حتی ممکنه خود کانکتور ال سی دیتون از روی برد دچار مشکل شده باشه.
          حتما برای انجام چنین تعمیراتی با یک متخصصش مشورت کنید.
          الان باید دستگاهتونو برای ما یا یک متخصص تعمیرات آیفون ببرین تا مشکلتونو بررسی کنید.
          اگه سوالی داشتین یا نحوه ارسال و آدرس رو خواستین میتونین این صفحه رو چک کنین:‌ تماس با ما - انجمن تخصصی آیفون
          www.i-phone.ir
          !Square the circle

تلگرام:
          ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
          صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
          X