اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خراب شدن دکمه هوم ایفون 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خراب شدن دکمه هوم ایفون 7

سلام و خسته نباشد
    دوستان بنده گوشیم خیس شد ایفون 7 هست طبق معمول از اونجای ک میدونستم ضد ابه با خیال راحت خشکش کردم و باهاش کار کردم شب زدمش به شارژ داشتم باهاش کار میکردم ک یهو خاموش شد بعد چن دقیقه روشن شد یک پیغام رو صفحه بود ک نوشته بود دکمه هوم شما نیاز به سرویس دارد تا زمان مراجعه به تعمیر کار میتوانید از دکمه مجازی رو صفحه استفاده کنید ، ی دکمه اومده رو صفحه ک کاره دکمه هوم رو میکنه 2-3 روز اینطوری بود تا الان ک اپدیت ای او اس 11.0.1 اومد اپدیتش کردم وقتی اومد بلا در حد 10 ثانیه دکمش کار میکرد باز دوباره قطع شد ، باز دوباره همون پیام و باز دوباره همون دکه مجازیه روی صفحه چیکار کنمش واقعا ؟

درود. بابت مشکل پیش امده متاسفم

ایفون ۷ و‌ نسل بعدی در مقابل اب مقاوم است و ضد اب نیست. اگر‌در اینده مشکل مشابه داشتید می توانید دستگاه را برای چند ساعتی در کیسه برنج‌ قرار بدید تا اب کامل جذب شود.

اگر کلید هوم را در جایی به جز اپل استور‌تعویض کنید Touch ID به صورت کامل از کار می افتد متاسفانه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mjaavan
      سلام و خسته نباشد
      دوستان بنده گوشیم خیس شد ایفون 7 هست طبق معمول از اونجای ک میدونستم ضد ابه با خیال راحت خشکش کردم و باهاش کار کردم شب زدمش به شارژ داشتم باهاش کار میکردم ک یهو خاموش شد بعد چن دقیقه روشن شد یک پیغام رو صفحه بود ک نوشته بود دکمه هوم شما نیاز به سرویس دارد تا زمان مراجعه به تعمیر کار میتوانید از دکمه مجازی رو صفحه استفاده کنید ، ی دکمه اومده رو صفحه ک کاره دکمه هوم رو میکنه 2-3 روز اینطوری بود تا الان ک اپدیت ای او اس 11.0.1 اومد اپدیتش کردم وقتی اومد بلا در حد 10 ثانیه دکمش کار میکرد باز دوباره قطع شد ، باز دوباره همون پیام و باز دوباره همون دکه مجازیه روی صفحه چیکار کنمش واقعا ؟
      اگه کار میکنه پس نسوخته این خییلی خوبه
      به نظر من ارزش داره که یبار با آیتونز رستور کنید و بک آپ رو برنگردونید روی گوشی
      احتمال داره که مشکل حل بشه

نظر

صبر کنید ..
      X