اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کار نکردن touch id بعد از تعویض کلید home

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کار نکردن touch id بعد از تعویض کلید home

با سلام فلت کلید هوم پاره شده بود که مجبور به تعویض کلید هوم شدیم متاسفانه پس از تعویض به هیچ وجه تاچ آیدی کار نمیکنه . داخل تنظیمات که میریم میزنه unable to connect touch id please try again later
    چندتا کلید هوم امتحان کردن نشد حتی به آخرین ورژن هم ریستور کردم بازهم نسد
    تو سایت اپل خوندم یه نفر نوشته بود اگه کلید هوم عوض بشه تاچ آی دی از کار می افته اما آخه مگه ممکنه ؟ پس چرا جانبیش تولید میشه ؟

احتمالا کسی که براتون تعویض کرده تازه وارد بوده و یا سرتون کلاه گزاشته

در ای او اس ۹ ارور ۵۳ میداد که در ای او اس ۱۰ این مشکل رفع شده من خودم ۶اس داداشمو تاچ ایدیشو عوض کردم هیچ مشکلی نداشت

نظر

متاسفانه من خودم تعویض کردم فکر نمی کنم سر خودم کلاه گزاشته باشم

نظر

نوشته اصلی توسط setareie_sokhte نمایش پست ها
        متاسفانه من خودم تعویض کردم فکر نمی کنم سر خودم کلاه گزاشته باشم
        پس

پس شما تسلط کافی برای تعویض نداشتید چون منم خودم تعویض کردم

نظر

نوشته اصلی توسط Laravel نمایش پست ها
          پس

پس شما تسلط کافی برای تعویض نداشتید چون منم خودم تعویض کردم
          بهتر نبود به جای اعلام تسلط کافی شما به این مقوله راهنمایی میکردید که چه کاری انجام بدن؟

نوشته اصلی توسط setareie_sokhte
          با سلام فلت کلید هوم پاره شده بود که مجبور به تعویض کلید هوم شدیم متاسفانه پس از تعویض به هیچ وجه تاچ آیدی کار نمیکنه . داخل تنظیمات که میریم میزنه unable to connect touch id please try again later
          تو سایت اپل خوندم یه نفر نوشته بود اگه کلید هوم عوض بشه تاچ آی دی از کار می افته اما آخه مگه ممکنه ؟ پس چرا جانبیش تولید میشه ؟
          شما احتمالا موقع تعویض تاچ ایدی باتری رو قطع نکرده بودید. این باعث میشه که گوشی به صورت کامل خاموش نشه و هنوز مشخصات تاچ ایدی قبلی توی حافظه بمونه.

1- باتری رو جدا کنید.
          2- چند بار دکمه پاور رو به مدت 10 ثانیه نگه دارید و ول کنید و دوباره بگیرید تا گوشی کاملا خالی از شارژ بشه.
          3- کانکتور دکمه هوم رو جدا کنید. دوباره برای اطمینان دکمه پاور رو 10 ثانیه نگه دارید و بعدش دوباره کانکتور رو وصل کنید.
          4- باتری رو وصل کنید و گوشی رو روشن کنید.

اگه کانکتور صدمه ندیده باشه تاچ بدون مشکل کار میکنه.

نظر

سلام دوست عزیز،
            همون چیزی که تو سایت اپل خوندین درست هستش. شما وقتی دکمه هوم را عوض میکنید تاچ ای دی از کار میوفته. این به خاطر مسایل امنیتی هستش. تاچ ای دی هر گوشی با سی پی یو همون گوشی فقط کار میکنه.
            اگر دکمه هوم اصلی را هنوز دارین سعی کنید فقط فلت را عوض کنید

نظر

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
              سلام دوست عزیز،
              همون چیزی که تو سایت اپل خوندین درست هستش. شما وقتی دکمه هوم را عوض میکنید تاچ ای دی از کار میوفته. این به خاطر مسایل امنیتی هستش. تاچ ای دی هر گوشی با سی پی یو همون گوشی فقط کار میکنه.
              اگر دکمه هوم اصلی را هنوز دارین سعی کنید فقط فلت را عوض کنید
              چطوری میشه فلت را تعویض کرد ؟ آخه اینا که بهم پرس هستند
              پس چطور اون دوستمون میگه تعویض کرده و جواب گرفته

نظر

سلام دوست عزیز

هر تاچ اای دی برای همون برد طراحی و اماده شده
                براش حتی یدک هم به قول شما ساخته اند ولی فقط کار دکمه هوم را انجام میده تاچ ای دی کلا از کار می افته

نظر

صبر کنید ..
                X