اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل روشن نشدن آیفون ۶اس پلاس بعد از خالی کردن شارز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل روشن نشدن آیفون ۶اس پلاس بعد از خالی کردن شارز

سلام من یک ماه هست دقیقا که گوشی قبلی با این گوشی عوض شده(گارانتی بین المللی)
    الان برای اولین بار شارز صفر شد و خاموش شدو از دیشب که گوشی رو وصل کردم به شارزر برای چند دقیقه علامت شارز روی گوشی اومد و دیگه رفت و اصلا علامتی نیست
    به نظر مشکل از چیه ؟(سوکت، باتری!)
    و به نظر شما گوشی رو بفرستم گارانتی به دبی با توجه به مشکلات و رفتو اومد هایا همینجا قابل تعمیر هست ؟زیر ۱ سال ۲ گوشی مشکل پیدا کرد!

(درضمن همه تست های لازمه انجام شده ازجمله ریست سخت افزاری نرم افزاری، تعویض کابل و ... و مطمعنم مشکل سخت افزاریه)

نوشته اصلی توسط HadiMSC نمایش پست ها
    الان برای اولین بار شارز صفر شد و خاموش شدو از دیشب که گوشی رو وصل کردم به شارزر برای چند دقیقه علامت شارز روی گوشی اومد و دیگه رفت و اصلا علامتی نیست
    و به نظر شما گوشی رو بفرستم گارانتی به دبی با توجه به مشکلات و رفتو اومد هایا همینجا قابل تعمیر هست ؟زیر ۱ سال ۲ گوشی مشکل پیدا کرد!

(درضمن همه تست های لازمه انجام شده ازجمله ریست سخت افزاری نرم افزاری، تعویض کابل و ... و مطمعنم مشکل سخت افزاریه)
    خب اگر تست هاي مربوطه رو انجام داديد بهترين كار اينه كه گوشي رو ارسال كنيد تا تعويض بشه. اينجا براتون تعمير مي كنن و هزينه هم بايد بديد.
    اما اگر ارسال كنيد فقط هزينه هاي مربوط به ارسال رو متحمل مي شيد. فقط يه دو دوتا چهارتا بكنيد كه هزينه ي ارسال تون چقدر در مياد و از طرف ديگه با دفتر سايت تماس بگيريد و ازشون جهت تخمين هزينه ي تعمير، پرس و جو كنيد.

نظر

یعنی ازطریق پست میشه فرستاد ؟
      واینکه خودشون پست میکنند دوباره ؟
      چون من کسی نیس که بره دبی !

نظر

یعنی ازطریق پست میشه فرستاد ؟
        واینکه خودشون پست میکنند دوباره ؟
        چون من کسی نیس که بره دبی !
        نه دوست من. اونجوري كه امكانش نيست. من فكر كردم كسي رو داريد. پس بهترين كار براي شما تعمير در ايرانه.

نظر

سلام دوست عزیز ممکن است شارژر شما معیوب باشد که به گوشی های شما آسیب می زند مشکل دستگاه شما می تواند از باتری یا فلت شارژ باشد در غیر این صورت مشکل می تواند از مدار شارژ دستگاه روی برد باشد جهت بررسی بیشتر می توانید به دفتر سایت مراجعه کنید.
          www.i-phone.ir
          !Square the circle

تلگرام:
          ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
          صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
          X