اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اشکال در تاچ گوشی در زمان شارژ کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اشکال در تاچ گوشی در زمان شارژ کردن

با عرض خسته نباشید.
    آیفون 5s دارم. مدتیه وقتی گوشیم ب شارژه تاچش قاطی میکنه. برای مثال تو کیبورد نمیشه دست رو روی یک حرف نگه داشت یا هرجای دیگه ای مثلا تو بازی وقتی دستمو روی صفحه نگه میدارم جاهای مختلف رو تاچ میکنه و میپره. ا
    ین حالت پیش میاد ک انگار چند بار پشت سر هم داری تاچ میکنی.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

اين مشكل به خاطر سيستم شارژر تون هست. نخستين گام امتحان كابل هست. كابل تون رو به كامپيوتر وصل كنيد، اگر درست كار كرد و مشكلي نداشت، پس گوشي و كابل هر دو سالم هستند و بايد فقط شارژر رو تعويض كنيد. اگر درست كار نكرد، با يك كابل ديگه امتحان كنيد تا مطمئن بشيد مشكل از كابله يا از گوشي.
    اگر مشكل همچنان برقرار بود، پس گوشي تون مشكل داره و بايد به تعميركار مراجعه كنيد.

نظر

[quote=hero;1025522]اين مشكل به خاطر سيستم شارژر تون هست. نخستين گام امتحان كابل هست. كابل تون رو به كامپيوتر وصل كنيد، اگر درست كار كرد و مشكلي نداشت، پس گوشي و كابل هر دو سالم هستند و بايد فقط شارژر رو تعويض كنيد. اگر درست كار نكرد، با يك كابل ديگه امتحان كنيد تا مطمئن بشيد مشكل از كابله يا از گوشي.
      اگر مشكل همچنان برقرار بود، پس گوشي تون مشكل داره و بايد به تعميركار مراجعه كنيد.[/qu

ممنون از راهنماییتون. کابل شارژرمو تازه عوض کردم و فابریکی خریدم. باید با کابل و شارژر دیگه امتحان کنم حتما. ممنون که گفتید

نظر

نوشته اصلی توسط maziares نمایش پست ها
        با عرض خسته نباشید.
        آیفون 5s دارم. مدتیه وقتی گوشیم ب شارژه تاچش قاطی میکنه. برای مثال تو کیبورد نمیشه دست رو روی یک حرف نگه داشت یا هرجای دیگه ای مثلا تو بازی وقتی دستمو روی صفحه نگه میدارم جاهای مختلف رو تاچ میکنه و میپره. ا
        ین حالت پیش میاد ک انگار چند بار پشت سر هم داری تاچ میکنی.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
        سلام دوست عزیز با یک شارژر دیگر امتحان کنید اگر مشکل برطرف نشد ممکن است در حین شارژ شدن اتصالی روی مدار شارژ یا تاچ به وجود آید جهت بررسی بیشتر می توانید به دفتر سایت مراجعه کنید.
        www.i-phone.ir
        !Square the circle

تلگرام:
        ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
        صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز با یک شارژر دیگر امتحان کنید اگر مشکل برطرف نشد ممکن است در حین شارژ شدن اتصالی روی مدار شارژ یا تاچ به وجود آید جهت بررسی بیشتر می توانید به دفتر سایت مراجعه کنید.
          دوست عزیز. با ی شارژر و یک کابل دیگه امتحان کردم مشخص شد از شارژره ( کله شارژر). راهی برای رفع عیب هست بجز تعویض؟

نظر

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
            دوست عزیز. با ی شارژر و یک کابل دیگه امتحان کردم مشخص شد از شارژره ( کله شارژر). راهی برای رفع عیب هست بجز تعویض؟

نظر

صبر کنید ..
            X