اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لقی دکمه هوم آیفون 6s plus

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لقی دکمه هوم آیفون 6s plus

ضمن عرض و سلام و وقت بخیر
    دوستان ببخشید من حدود یک ماهه آیفون 6اس پلاس خریدم و از همان ابتدا محافظ دکمه هوم نصب کردم اما بعد مدتی برش داشتم و الان دکمه هوم گوشیم بطور عجیبی لق میزنه و من واقعا از چشمم افتاده لقی اون هم به بالا و پایین و هم به چپ و راست هستش البته در حد چند میل و البته با فقط لمس کردن آن هم لقی احساس میشود ببخشید دوستان خواهشا راهنماییم کنید اگه فقط مال من اینطور باشه میدمش بره توروخدا زود ممنون میشم جواب بدین

نوشته اصلی توسط Ehsan.k نمایش پست ها
    دوستان ببخشید من حدود یک ماهه آیفون 6اس پلاس خریدم و از همان ابتدا محافظ دکمه هوم نصب کردم اما بعد مدتی برش داشتم و الان دکمه هوم گوشیم بطور عجیبی لق میزنه و من واقعا از چشمم افتاده لقی اون هم به بالا و پایین و هم به چپ و راست هستش البته در حد چند میل و البته با فقط لمس کردن آن هم لقی احساس میشود ببخشید دوستان خواهشا راهنماییم کنید اگه فقط مال من اینطور باشه میدمش بره توروخدا زود ممنون میشم جواب بدین
    با سلام؛

دوست عزیز حساسیت بالا نداشته باشید؛ بدون بررسی نمی توان نظر داد و اگر تهران هستید بهتر است به جای مطمئن مثل دفتر سایت مراجعه داشته باشید تا بررسی کنند.

نظر

نوشته اصلی توسط Ehsan.k نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز اگر حساس نباشید بهتر است در غیر این صورت دستگاه شما باید باز و بررسی شود در صورت تمایل می توانید به دفتر سایت مراجعه کنید.
      www.i-phone.ir
      !Square the circle

تلگرام:
      ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
      صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
      X