اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در تاچ ال سی دی 5 معمولی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در تاچ ال سی دی 5 معمولی

با سلام
    من ایفون 5 معمولی دارم که چند روز پیش دیدم تو صفحه گوشی برفکی میشه .زیاد بهش اعتنا نکردم اواخر دیگه صفحه روشن نمیشه و باید دکمه پاور و هوم رو با هم بگیرم تا ریستارت بشه بعدش میاد و صفحه حالت پارازیت داره . بعضی وقتا هم خود به خود صفحه کم کم تاریک میشه . خیلی عجیبه فقط شبا سالمه و کیفیت صفحه هم عالیه . احتمال خراب بودن تاچ ال سی دی هستش یا مشکل نرم افزاریه یا هم اشکال از کانکتورها هست نمیدونم. لطفا راهنمایی کنید تا هزینه تاچ رو ندم مرسی

گوشی رو ریست هم کردم و ریستور هم کردم بازم درست نشد

نظر

مشكل شما كاملا سخت افزاريه و جالبه واسم تو شب درست كار ميكنه هواى سرد؟ تاريكى ؟ جالب بود
      ولى كاملا سخت افزاره يا تاچ ال سى دى كه درصدش كمه و درصد بيشتر اى سى تاچ دستگاهه

نظر

نوشته اصلی توسط __repair__ نمایش پست ها
        مشكل شما كاملا سخت افزاريه و جالبه واسم تو شب درست كار ميكنه هواى سرد؟ تاريكى ؟ جالب بود
        ولى كاملا سخت افزاره يا تاچ ال سى دى كه درصدش كمه و درصد بيشتر اى سى تاچ دستگاهه
        فک کنم مشکل از کابل شارژرم هستش . کابلش داغونه. وقتی میزنم شارژ اینجوری میشه

نظر

نوشته اصلی توسط sjamali2011 نمایش پست ها
          با سلام
          من ایفون 5 معمولی دارم که چند روز پیش دیدم تو صفحه گوشی برفکی میشه .زیاد بهش اعتنا نکردم اواخر دیگه صفحه روشن نمیشه و باید دکمه پاور و هوم رو با هم بگیرم تا ریستارت بشه بعدش میاد و صفحه حالت پارازیت داره . بعضی وقتا هم خود به خود صفحه کم کم تاریک میشه . خیلی عجیبه فقط شبا سالمه و کیفیت صفحه هم عالیه . احتمال خراب بودن تاچ ال سی دی هستش یا مشکل نرم افزاریه یا هم اشکال از کانکتورها هست نمیدونم. لطفا راهنمایی کنید تا هزینه تاچ رو ندم مرسی
          دوست عزیز مشکل شما سخت افزاری هستش اگه با تعویض کابل به نتیجه نرسید جهت بررسی بیشتر به دفتر سایت مراجعه نمایید.
          www.i-phone.ir
          !Square the circle

تلگرام:
          ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
          صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
            دوست عزیز مشکل شما سخت افزاری هستش اگه با تعویض کابل به نتیجه نرسید جهت بررسی بیشتر به دفتر سایت مراجعه نمایید.
            توجه کردم وقتی چند ساعت میگذره از وقتی که از شارژ بیرون میکشم گوشیم کاملا سالمه و صفحش هیچ مشکلی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط sjamali2011 نمایش پست ها
              توجه کردم وقتی چند ساعت میگذره از وقتی که از شارژ بیرون میکشم گوشیم کاملا سالمه و صفحش هیچ مشکلی نداره
              لطفاً هر چه سریعتر جهت تعویض کابل اقدام نمائید و سعی کنید کابل اوریجینال برای دستگاه پیدا کنید چون در بعضی از موارد گوشی کابل را ساپورت نخواهد کرد.
              www.i-phone.ir
              !Square the circle

تلگرام:
              ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
              صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

علاوه بر آن ممکن است باعث سوختن قطعات مرتبط با شارژ در گوشی شما بشود
                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

صبر کنید ..
                X