اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل نشان ندادن درصد شارژ باطری و صفحه آبی آیفون 5 اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل نشان ندادن درصد شارژ باطری و صفحه آبی آیفون 5 اس

سلام
    من گوشی آیفون 5 م آب خورده بود برای تعمیر دادم درست شد.
    الان یک ماه میشه که وقتی میخام گوشی رو شارژ کنم درصد شارژ نه کم میشه نه زیاد و دقیق نشون نمیده چند درصد شارژ داره ولی وقتی یکبار خاموش و روشنش میکنم درصد دقیق شارژ رو مینویسه.
    اخیرا هم وقتی خاموش روشنش میکنم هر 3 دقیقه صفحه مرگ آبی میاد ریسیت میشه تا 10 دفعه اینطوری میشه بعد دیگه ریسیت نمیشه تازمانی که کامل شارژش تمام بشه دیگه کلافم کرده هر دفعه باید هواسم باشه شارژش تمام نشه.
    میخواستم بدونم کسی به همچین مشکلی برنخورده
    امکان هست از آی سی شارژ یا باطری باشه
    2 سه بارم آپدیت و ریستور کردم در حال حاضر ios 9 نصبه بازم مشکلم حل نشد.
    ممنون

سلام عباس جان مشکل شما به احتمال زیاد ار مدار شارژ می باشد در غیر این صورت مشکل مربوط به باتری می باشد که هر دو اینها در دفتر سایت قابل تعمیر می باشد.
    www.i-phone.ir
    !Square the circle

تلگرام:
    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

عباس آقا شما کدوم شهری شاید بشه کمکت کرد ؟ آیفون شما اگه رنگش سفیده قابل حل مشکلش
      نشون ندادن درصد شارژِ دستگاه شما واسه یه آ‌سِ که به قول دوستمون محرمانه است
      بلوا اسکرین هم یو۶ رو عوض کنین حل می‌شه

نظر

نوشته اصلی توسط __repair__ نمایش پست ها
        عباس آقا شما کدوم شهری شاید بشه کمکت کرد ؟ آیفون شما اگه رنگش سفیده قابل حل مشکلش
        نشون ندادن درصد شارژِ دستگاه شما واسه یه آ‌سِ که به قول دوستمون محرمانه است
        بلوا اسکرین هم یو۶ رو عوض کنین حل می‌شه
        دوست عزیز این مشکل دقیقا چه ربطی به رنگ دستگاه دارد ؟!!!!!!!!!!!!
        www.i-phone.ir
        !Square the circle

تلگرام:
        ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
        صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

دوستان ممنونم از جواب هاتون مشکل من خوشبختانه حل شد.
          شاید باورتون نشه خودم هم تعجب کردم ولی کابل شارژ گوشیم رو عوض کردم ارجینال خرید گوشیم درست شد دیگه نه درصد شارژ کاذب نشون نمیده نه بلو اسکرین نه مشکل ریسیت شدن.
          دیگه میخاستم گوشیم رو بشکونم انقدر عصبیم کرده بود.
          حتی در جیلبریک کردن هم با کابل قبلیم به مشکل میخوردم و دستگاه دیگه بالا نمیامد که خوشبختانه الان براحتی هم جیل شد.
          دوستان حتما حتما از شارژرهای و کابلهای اصلی استفاده کنید که مشکلی برای دیوایستون پیش نیاید

نظر

صبر کنید ..
          X