اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل ال سي دي ايفون ٦

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل ال سي دي ايفون ٦

سلام بر دوستان
    وقتي lcd گوشيمو لمس مي كنم يه صداي تق مانندي مي ياد
    فقط اين صدا در سمت چپ گوشي و زير دكمه ي ولم هس
    يعني فقط سمت راس وقتي به شدت كم لمس ميشه صدا ميده
    وقتي پشت كوشي رو فشار ميدم هيچ صداي نمي اد
    و هيچ مشكلي در كل براي نمايشگر و ميزان شفافيت و... پيش نيومده
    بنظرتون مشكل از چي هس
    يه مورديم هس
    وقتي كناره ال سي دي رو فوت ميكنم برا چند لحظه اين مشكل حل ميشه
    لطفا راهنمايي كنيد

احتمالا ال سي دي در اثر كار يا فشار شل شده كه فكر نكنم مشكلي باشه
    مال منم اينجوريه البته در لمس معمولي نه بايد يه كم فشار به ال سي دي وارد بشه.
    حالا ببينيم نظر اساتيد چي باشه

نظر

ممنون كه جواب دادين
      من گوشيم كارلنتي داره نظرتون بفرستم واسه چك كردن گوشي يا نه؟؟؟
      نميدونم واسه چي اين طوري شده ولي واسه منم توي حالت معمول هيچ مشكلي نداره ولي فشار زياد وارد ميشه صدا مياد
      فك كنم بين بدنه و ال سي دي فاصله افتاده چون ال سي دي با فشار يكم ميره داخل
      اونم فقط قسمت زير ولوم و ساير قسمت ها محكم هس
      جالبش اينجاس كه گاهن كاملا ً اين وضعيت خوب ميشه و انگار اصلاً مشكلي گوشيم نداره

نظر

اره دقيقا اينطوريه
        تو يكي از فرومهاي خارجي خوندم كه اين مشكل شايعي هست و نمايندگي هاي رسمي اپل درستش مي كنن.
        در مورد گارانتي هم فكر نكنم براي اين مشكل جوابگو باشن يعني قطعا برات تعويض نمي كنن.
        و نهايتا تعميركارهاشون درستش مي كنن كه بنظر مي رسه ارزش ندارشته باشه بفرستي گارانتي برا اين مشكل و گوشي رو باز كنن.
        سعي كن زياد حساس نشي روش و به ال سي دي هم فشار نيار اگه تو استفاده معمولي صدا نميده ولش كن.

نظر

ممنونم از راهنمايي هاتون
          من فقط ميترسم باطريش پوف كنه وفشار بياره به تاچ و ال سي دي رو بشكنه
          واسه اين مثله حساسم
          راهي هس كه بدون باز كردن گوشي فهميد گوشي باطريش سالمه يا نه و كلاً مشكل از باطري هس يا نه
          بازم ممنون از جوابتون

نظر

دوست عزیز باتری اپل لیتیوم پلیمری هست و هیچوقت افزایش حجم نمیده
            ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

پس اگه مشكل از باطري نيس
              مشكل از كجاس
              من مطمئن باشم كه مشكل خاصي نيست؟؟؟
              از جوابي كه دادين ممنونم

نظر

دوست عزيز اگه يه چرخي تو مشكلات سخت افزاري آيفون تو همين سايت بزني متوجه مي شي كه گوشيهاي آيفون از همون مدلهاي اول با مسايل سخت افزاري و نرم افزاري ريز و درشت در گير بودن كه تو ساير برندها چنين مواردي گزارش نشده يا بمراتب كمتر بوده
                و با توجه به اينكه ايران در تحريمه و از طرف شركت اپل ساپورت نمي شه بايد با اين مسايلشم بسوزيم و بسازيم يا اينكه اصلا آيفون نخريم.
                چون باز شدن آيفون توسط تعميركارهايي غير از نمايندگي هاي رسمي اپل ممكنه مشكلات حادتري رو هم ايجاد بكنه.
                اميدوارم متوجه موضوع شده باشي.

نظر

منم 6plus دارم و دقیقا همین مشکلو جدیدا پیدا کردم روش جساس نباش اینا که ایراد حساب نمیشه به هیج عنوان نبرش گارانتی بازش میکنن گند میزنن به گوشی ! ایفون 5 خیلی گوشی مقاوم تری بود نسبت به 6

نظر

Slm be hame dg kasi nazar nadare lotfan bazam rahnemaim kinin

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrdadshahiiii نمایش پست ها
                      ممنون كه جواب دادين
                      من گوشيم كارلنتي داره نظرتون بفرستم واسه چك كردن گوشي يا نه؟؟؟
                      نميدونم واسه چي اين طوري شده ولي واسه منم توي حالت معمول هيچ مشكلي نداره ولي فشار زياد وارد ميشه صدا مياد
                      فك كنم بين بدنه و ال سي دي فاصله افتاده چون ال سي دي با فشار يكم ميره داخل
                      اونم فقط قسمت زير ولوم و ساير قسمت ها محكم هس
                      جالبش اينجاس كه گاهن كاملا ً اين وضعيت خوب ميشه و انگار اصلاً مشكلي گوشيم نداره
                      با سلام
                      منم این مشکل رو داشتم اوایل همینجا که میگید بعد متوجه شدم بالای صفحه فاصله ۰.۱ میلیمتری بین صفحه و بدنه وجود داره و بعدا هم کم کم از هرجای رو اسکرین صدا میاد شبیه همینی که میگید که میاد و میره ولی خیلی قابل تشخیص نیست.
                      با اپل صحبت کردم گفتن تعویض میکنیم اگه بیارید امریکا وگرنه تعمیر میکنن و نباید اینجور باشه.
                      بنظرم اگه امکانش هست تو این بکسال ببرید یه جوری برا تعویض یا تعمیر...منم خورده تو ذوقم واسه همین مسا‌ئل...

نظر

سلام من یه ایفون 6 خریدم الان متوجه شدم روی ال سی دی تو تصاویر زمینه خاکستری یا ابی کناره ال سی دی دور تا دور یه خط خاکستری هست رفتم اپل استور میگه همه ایفون 6 ها همین طوریه چیکار کنم خط هم از بغله باطری شروع میشه دور تا دور ال سی دی هست انگار سایه باشه راهنمایی میکنید

نظر

لطفا با يه گوشي ديگه از صفحه نمايشت عكس بگير بعد اينجا قرار بده تا دوستان ببينن اظهار نظر كنن
                          مال من هم اينطوريه البته سمت چپ يه مقدار بيشتره اگه زياد دقت كني در حالت افقي.
                          زياد حساس نشو دوست عزيز آيفون هم ساخته دست بشر و پر از معايب ريز و درشت

نظر

با عکس معلوم نمیشه برا من سمت راست بیشتره یه سایه خاکستری افقی هست سمت چپ هم هست ولی کمتره من دارم تا فروش گوشی پیش میرم بقیه این مشکل رو ندارن میشه با دقت ببینید بعد بگید تو عکسهای خاکستری یا ابی بیشتر معلومه

نظر

بله دوست عزيز درسته تو زمينه هاي روشن معلومه مثل همون آبي يا خاكستري
                              عكس رو اگه نذاري نمي شه اظهار نظر درستي كرد سعي كن با يه گوشي ديگه كه دوربين خوبي داره عكس بگير اينجا بزار با دقت ببينيم چيه
                              در ثاني شما از چه بر چسب محافظي استفاده مي كني
                              مهمتر از همه اينكه آدم براي يه همچين چيز جزيي نمي ره گوشي رو بفروشه با كلي ضرر و بعد يكي ديگه بخره معلوم نيست اون ممكنه چه مشكلي داشته باشه تازهشم گرانتي هم اينچنين مسايلي رو كه به چشم نمياد مشمول گرانتي نمي كنن. بهر حال آنچه شرط بلاغ بود خدمتت عرض كردم
                              يه نكته ديگه ios شما چنده حتما به ٨.٣ آپديت كن تاثير داره رو گرافيك گوشي.

نظر

صبر کنید ..
                              X