اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اشکال در اتصال Wifi در iPhone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اشکال در اتصال Wifi در iPhone 5

سلام دوستان

به تازگی یک گوشی iphone 5 جدید تهیه کردم. این گوشی فقط در فاصله نزدیک به شبکه wifi متصل می شود و اگر چند متر از آنتن دور شوم دیگر وصل نمی شود.

توضیح اینکه در محیطی که امتحان می کنم محصولات مشابه زیادی از قبیل ipad air یا iphone 4s یا Macbook Pro یا حتی iphone 5 دیگری به خوبی در فاصله های زیاد با همان دستگاه مودم کار می کنند.

iOS رو هم Restore کردم، حتی چندین مرتبه تنظیمات شبکه (Network Settings) رو ریست کردم بازم هم فایده نداشته.

نسخه iOS هم 8.1.3 هست.

ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید.

نوشته اصلی توسط bashir1 نمایش پست ها
    سلام دوستان

به تازگی یک گوشی iphone 5 جدید تهیه کردم. این گوشی فقط در فاصله نزدیک به شبکه wifi متصل می شود و اگر چند متر از آنتن دور شوم دیگر وصل نمی شود.

توضیح اینکه در محیطی که امتحان می کنم محصولات مشابه زیادی از قبیل ipad air یا iphone 4s یا Macbook Pro یا حتی iphone 5 دیگری به خوبی در فاصله های زیاد با همان دستگاه مودم کار می کنند.

iOS رو هم Restore کردم، حتی چندین مرتبه تنظیمات شبکه (Network Settings) رو ریست کردم بازم هم فایده نداشته.

نسخه iOS هم 8.1.3 هست.

ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید.
    میدونم که دیوایس های دیگرتون این مشکل رو ندارند ولی با یه مودم دیگه تست کنید.
    احتمال سخت افزاری بودنش با این اطلاعاتی که شما دادین زیاده

نظر

دوست عزیز تشریف بیارید دفتر سایت تا بررسی بشه، مشکل شما می تواند از فلت آنتن وای فای یا از روی برد دستگاه تون باشه.
      www.i-phone.ir
      !Square the circle

تلگرام:
      ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
      صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

به احتمال زیاد گوشی شما رفرش بوده یا پنل پشت گوشی تعویض شده
        با ترفند ساده ای میشه آنتن رو برگردوند

نظر

صبر کنید ..
        X