اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در شارژ شدن ایفون 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در شارژ شدن ایفون 4s

سلام من ۳ ساله این گوشی و دارم دیروز برا اولین بار داشت عادی شارژ می شد ولی یهو شروع کرد به قطع و وصل شدن بعدش دیگه شارژ نمیشه کسی میدونه مشکلش چیه چرا یهو اینجوری شد؟؟؟؟

احتمالا کابلتون خراب شده. با یه کابل دیگه تست کنید.

نظر

آيفون ٤ اس من دير شارژ ميشه خيلي دير بعضي وقتا شب ميزنم به شارژ صبح بيدار ميشم ١٠٠ نشده بايد شارژر را دوباره كانكت كنم تا شارژ بشه علامت شارژ هستا و اينكه كابلم اصل نيست ولي همين كابل گوشي خواهرمو خيلي زود شارژ ميكنه ايراد چيه ؟

نظر

احتمالا باطری

نظر

نوشته اصلی توسط pari021 نمایش پست ها
          سلام من ۳ ساله این گوشی و دارم دیروز برا اولین بار داشت عادی شارژ می شد ولی یهو شروع کرد به قطع و وصل شدن بعدش دیگه شارژ نمیشه کسی میدونه مشکلش چیه چرا یهو اینجوری شد؟؟؟؟
          دوست عزیز، شما با یک کابل دیگری تست کنید اگر باز هم همین مشکل را داشتید، احتمالا فلت شارژ دستگاه شما باید تعویض شود.

نمونه ای از فلت شارژ:

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mohammad.tgh69 نمایش پست ها
          آيفون ٤ اس من دير شارژ ميشه خيلي دير بعضي وقتا شب ميزنم به شارژ صبح بيدار ميشم ١٠٠ نشده بايد شارژر را دوباره كانكت كنم تا شارژ بشه علامت شارژ هستا و اينكه كابلم اصل نيست ولي همين كابل گوشي خواهرمو خيلي زود شارژ ميكنه ايراد چيه ؟
          دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد باتری دستگاه شما خراب شده است جهت تعویض یا بررسی میتوانید به دفتر سایت مراجعه نمائید.
          www.i-phone.ir
          !Square the circle

تلگرام:
          ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
          صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

ممنون که کمک کردین پس مشکل از آی سی شارژ نیست ؟

نظر

ممنون که کمک کردین پس مشکل از آی سی شارژ نیست ؟
              دوست عزیز نمیشه قبل از بررسی دقیق بیان کرد که مشکل 100% از فلان قسمت دستگاه است. اما اگر گوشی شما ضربه و آب نخورده باشد احتمال بیشتری دارد که مشکل از فلت شارژ باشد. شما میتوانید برای بررسی بیشتر به دفتر سایت واقع در میرداماد، مجتمع پایتخت، برج a، طبقه هفتم، واحد 705a مراجعه نمائید.
              www.i-phone.ir
              !Square the circle

تلگرام:
              ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
              صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

دوست عزیز گوشیم قبلا آب خوردگی داشت قبل از اینکه ایجوری بشه یعنی کجاش ایراد داره ؟

نظر

راستی اینم بگم گاهی وقت ها بهتره ممکن مثلا چند بار سریع تر شارژ بشه و یه بار سر 5 درصد 1 ساعت طول بده

نظر

راستی اینم بگم گاهی وقت ها بهتره ممکن مثلا چند بار سریع تر شارژ بشه و یه بار سر 5 درصد 1 ساعت طول بده
                    با شارژر دیگه امتحان کنید (شارژر ایفون) اگه ایراد حل نشد میتونه مشکل سخت افزاری باشه و بهتره با دفتر سایت تماس بگیرید
                    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

سلام دوستان امروز با یک شارژر و کابل جدید تست کردم حل نشد . چند جا رفتم گفتن از باطری هست

نظر

سلام دوستان امروز با یک شارژر و کابل جدید تست کردم حل نشد . چند جا رفتم گفتن از باطری هست
                        سلام

برای بررسی بیشتر به دفتر سایت مراجعه کنید احتمالا از فلت شارژ باشه

نظر

باطری هم تعویض کردم حل نشد

نظر

صبر کنید ..
                          X