اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چشمک زدن لوگوی اپل و بالا نیامدن گوشی iphone 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چشمک زدن لوگوی اپل و بالا نیامدن گوشی iphone 4

سلام گوشی من iphone 4 هست. از دستم افتاد و خاموش شد الان فقط وقتی به شارژر وصل هست لوگوی اپل هر چند ثانیه یک بار چشمک میزنه ! ؟
    به نظرتون مشکل چیه؟ آیا از باتریه یا مشکل نرم افزاریه؟

نوشته اصلی توسط ehsankhan2 نمایش پست ها
    سلام گوشی من iphone 4 هست. از دستم افتاد و خاموش شد الان فقط وقتی به شارژر وصل هست لوگوی اپل هر چند ثانیه یک بار چشمک میزنه ! ؟
    سلام
    احتمالا مشکل سخت افزاری پیدا کرده چون از دستت افتاده حتما ضربه خورده و نمیتونه نرم افزاری باشه به یه تعمیرگاه مورد اطمینان نشون. بده
    موفق باشید

نظر

دوست عزیز

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
      سلام
      احتمالا مشکل سخت افزاری پیدا کرده چون از دستت افتاده حتما ضربه خورده و نمیتونه نرم افزاری باشه به یه تعمیرگاه مورد اطمینان نشون. بده
      موفق باشید

دوست عزیز گوشی من هم چنین مشکلی داره ولی از دستم نیفتاده فقط ارم اپل چشمک میزنه
      ویرایش توسط Sinaonee : https://i-phone.ir/forums/member/7859-sinaonee در ساعت 30-10-2014, 01:22 PM

نظر

دوست عزیز گوشیت سالمه اگه ارم اپل بیاد ال سی دیت هم سالمه چند احتمال هست اینکه کابل هایی که مادر برد وصله وقتی که افتاده از دستت کابلت در اومده و احتمال دیه هم که زیاد هست باطریته که که یه بار کابل باطری گوشیتو در بیاری و وصلش کنی دوباره حله اگه نه باطری جدید میخواد

- - - - - - - - - -

دوست عزیز گوشیت سالمه اگه ارم اپل بیاد ال سی دیت هم سالمه چند احتمال هست اینکه کابل هایی که مادر برد وصله وقتی که افتاده از دستت کابلت در اومده و احتمال دیه هم که زیاد هست باطریته که که یه بار کابل باطری گوشیتو در بیاری و وصلش کنی دوباره حله اگه نه باطری جدید میخواد

نظر

نوشته اصلی توسط alo1373 نمایش پست ها
          دوست عزیز گوشی من هم چنین مشکلی داره ولی از دستم نیفتاده فقط ارم اپل چشمک میزنه
          دوستان احتمال اینکه گوشیتون مشکل سخت افزاری داشته باشه وجود داره ولی من هم همین مشکل رو دارم به طوری که وقتی گوشیم رو دستی خاموش میکنم در بعضی مواقع دیگه روشن نمیشه و مرتب در روی لگوی اپل ریستارت میشه و ایم مشکل رو به راحتی توسط برنامه تانگبو میشه حل کرد.
          در برنامه تانگبو (tongbu) گزینه ای هست که این نوع ارور رو فیکس میکنه اگه البته نرم افزاری باشه
          اینم بگم که گوشی من هر ماه یکبار زمین نخوره راحت نمیشه و بعد از چهار سال هنوز مشکل شخت افزاری پیدا نکرده.

نظر

صبر کنید ..
          X