اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل تاچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل تاچ

باسلام
    من حدود 1هفته است آیفون5sخریدم ولی متاسفانه مشکل تاچ دارم که متاسفانه فروشنده نیز هیچگونه جوابگوی بنده نیست البته من خودم حدس میزنم که مشکل نرم افزار میباشد چون گاها این اتفاق می افته ودرست تاچ نمیشه ودر هر بار که این که کشکل بوجود میاید بعد از ریست کردن با دکمه بالای گوشی مشکل حل میشود .خواهشمندم راهنمایی بفرمایید

منم يك ايفون ٥ داشتم كه همين مشكل را داشت با ريستور هم حل نشد اخرش رد كردم رفت

نظر

سلام دوست عزیز

این بخش مربوط به اعلام مشکلات مربوط به محیط انجمن بوده و شما باید سوال خودتون رو در بخش مربوط به مشکلات سخت افزاری می پرسیدید، انتقال داده شد.

نظر

نوشته اصلی توسط shahram253 نمایش پست ها
        باسلام
        من حدود 1هفته است آیفون5sخریدم ولی متاسفانه مشکل تاچ دارم که متاسفانه فروشنده نیز هیچگونه جوابگوی بنده نیست البته من خودم حدس میزنم که مشکل نرم افزار میباشد چون گاها این اتفاق می افته ودرست تاچ نمیشه ودر هر بار که این که کشکل بوجود میاید بعد از ریست کردن با دکمه بالای گوشی مشکل حل میشود .خواهشمندم راهنمایی بفرمایید
        برای برطرف کردن مشکلات نرم افزاری باید ریستور کنید. اگر بعد از ریستور برطرف نشد، مشکل سخت افزاری است.

نظر

دوست عزيز ريستور كن اگه بدون بك اپ باشه ديگه خيلي بهتره

نظر

دوست عزيز . شما شايد روي screen صفحه برچسب زده باشي ... ممكنه بخاطر اين باشه ، من تا به حال نديدم كسي مشكل تاچ داشته باشه با ايفون ، ولي اول از اينكه برچسب lcd كه زدي جنس خوبيه مطمءن شو بعد هم مغازه دار وظيفه داره گوشيو تست كنه بهت تحويل بده ، همونجا اي كاش تست ميكردي ...

نظر

سلام، پستم رو ویرایش کردم به فارسی مینویسم
              من چند روزه یه آیفون فایو اس خریدم و یه مشکل عجیب دارم
              گوشی رو به شارژ که میزنم تاچش تقریبا از کنترل من خارج میشه،تا حدودی با انگشت من حرکت میکنه بعد یهو انگار برا خودش حرکت میکنه!!!
              مثل غلطک موس کامپیوتر که وقتی خراب میشه درست صفخه رو بالا پایین نمیکنه
              لطفا راهنماییم کنین، اولین باره آیفون خریدم و واقعا ناراحتم
              ویرایش توسط Amin_sf : https://i-phone.ir/forums/member/178209-amin_sf در ساعت 19-12-2014, 01:59 PM

نظر

دوست عزیز شارژر شما ایراد داره عوضش کنید به احتمال زیاد درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط arramezanpour نمایش پست ها
                  دوست عزیز شارژر شما ایراد داره عوضش کنید به احتمال زیاد درست میشه
                  آره فکر میکنم همینطور باشه، آخه با یو اس بی کامپیوتر که شارژ میکنم موردی نداره.
                  یه سوال دیگه، از حالت شارژ کاملا خالی تا فول شارژ حدودا چقدر زمان میبره؟

نظر

با شارژر خودش حدود دو ساعت.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

اگر گوشیتو تازه خریدی دقت کنید الان 5s های تو بازار اکثرا ریفرش هستند و کابل و شارژر و هندزفری شون عوض شده این مشکل اغلب برای شارژر های غیر اورجینال میوفته

نظر

نوشته اصلی توسط Amin_sf نمایش پست ها
                        آره فکر میکنم همینطور باشه، آخه با یو اس بی کامپیوتر که شارژ میکنم موردی نداره.
                        یه سوال دیگه، از حالت شارژ کاملا خالی تا فول شارژ حدودا چقدر زمان میبره؟
                        آقا این بازم همونجوری شد
                        شارژر سه شاخه اصلی خریدم ، اولاش اصلا موردی نبود،حالا باز همون مشکل رو دارم ولی این دفه خیلی خیلی خفیف تر.
                        فقط وقتی با یو اس بی به کامپیوتر وصل میشه موردی نداره.نمیدونم چکارش کنم دیگه

نظر

آقا این بازم همونجوری شد
                          شارژر سه شاخه اصلی خریدم ، اولاش اصلا موردی نبود،حالا باز همون مشکل رو دارم ولی این دفه خیلی خیلی خفیف تر.
                          فقط وقتی با یو اس بی به کامپیوتر وصل میشه موردی نداره.نمیدونم چکارش کنم دیگه
                          دوستان کسی راه حلی به نظرش نمیرسه؟ ایراد از کابل هم نمیتونه باشه چون با یو اس بی بدون مشکل کار میکنه

نظر

دوستان کسی راه حلی به نظرش نمیرسه؟ ایراد از کابل هم نمیتونه باشه چون با یو اس بی بدون مشکل کار میکنه
                            مشخصا از شارژه
                            از یه جای معتبر شارژر اصلی بگیرید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

[QUOTE=pashah;987903]مشخصا از شارژه
                              از یه جای معتبر شارژر اصلی بگیرید

شارژر هم گرفتم.سه شاخه اصلی خریدم 220 تومن.اینش عجیبه که چند روز خوب بود دوباره همونجوری شد!!!البته شایدم به چند روز نرسید چون همون روز اول حسابی امتحانش کردم وقتی خیالم راحت شد دیگه چک نکردم.الان فقط دوشاخه تیغه ای فابریک جعبش مونده اونم الان امتحان کردم خوب بود.ببینم تا چند روز دیگه چی میشه.تا به حال فقط با یو اس بی کامپیوتر بدون مشکل شارژ میکنه

نظر

صبر کنید ..
                              X