اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

داغ كردن iPhone 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• داغ كردن iPhone 5s

موقع هايي كه از اينترنت 3g استفاده ميكنم خيلي داغ ميكنه مشكلش چيه؟

نوشته اصلی توسط Hossein jobs نمایش پست ها
    موقع هايي كه از اينترنت 3g استفاده ميكنم خيلي داغ ميكنه مشكلش چيه؟
    دوست عزیز لطفا برای هر چیزی تاپیک باز نکنید.

وقتی که شما از 3g استفاده میکنید،طبیعی هست که باتری زود تموم بشه یا داغ بشه دستگاهتون

نظر

کششه آمپر روی سه جی زیاده غصه نخور همه همینن جوری داغ میشه که میشه روش تخم مرغ پَزیدوند

نظر

من انتقاد دارم به محدود بودن پست هاى اين سايت اقا چه اشكالى داره يه نفر دو بار بپرسه شايد تاپيك قديمى رو نتونسته پيدا كنه جديدا كه سايت اصلا تاپيك جالبى نميذاره

نظر

نوشته اصلی توسط arminiphone نمایش پست ها
          من انتقاد دارم به محدود بودن پست هاى اين سايت اقا چه اشكالى داره يه نفر دو بار بپرسه شايد تاپيك قديمى رو نتونسته پيدا كنه جديدا كه سايت اصلا تاپيك جالبى نميذاره
          ممانعتی وجود نداره برای ایجاد پست یا تاپیک برای مطرح کردن پرسشهای خود. هدف این است پرسش ها در بخش و یا تاپیک مربوطه مطرح شود.
          برای هر دیوایسی بطور مثال آیفون 5S تاپیک مرجعی تحت عنوان سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s وجود دارد که میتوان پرسش خود را مطرح کرده و به پاسخ رسید.

نظر

نوشته اصلی توسط m.h.baneshi نمایش پست ها
            کششه آمپر روی سه جی زیاده غصه نخور همه همینن جوری داغ میشه که میشه روش تخم مرغ پَزیدوند
            اگه اسنجوريه پس چه فرقي بين اندرويدو اي او اس هست مثلاً داريم با روون ترين سيستم عامل دنيا كار ميكنيما

نظر

اگه اسنجوريه پس چه فرقي بين اندرويدو اي او اس هست مثلاً داريم با روون ترين سيستم عامل دنيا كار ميكنيما
              ببخشید داغ کردن چه ربطی به روون بودن داره؟!انگار میگید محصولات دیگه اندرویدی یخ میزنه پشتشون اونقدر سرد میشه!داغ شدن گوشی در زمان استفاده از ۳جی طبیعی هستش و مشکلی نداره اینو به شخصه بارها تجربه کردم و خوب میدونم!

نظر

نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                ببخشید داغ کردن چه ربطی به روون بودن داره؟!انگار میگید محصولات دیگه اندرویدی یخ میزنه پشتشون اونقدر سرد میشه!داغ شدن گوشی در زمان استفاده از ۳جی طبیعی هستش و مشکلی نداره اینو به شخصه بارها تجربه کردم و خوب میدونم!
                پسر خاله ي من هم ايفون داره اونم ٥ نه ٥اس
                ازمن هم بيش تر استفاده ميكنه چرا اون داغ نميكنه؟؟؟

نظر

دوست گلم داغ کردن دستگاه در هنگام کار با ۳g یه چیز طبیعی هست!
                  حالا نباید اونجوری داغ کنه که نتونیم تحمل کنیم! اگه برای شما اینطوره غیر طبیعیه!
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

شما دو مورد ایفون رو میگی من خودم ۴-۵ مورد ایفون فایو اس رو به عینه دارم میبینم که تو استفاده زیاد مثل بازی و استفاده از اینترنت ۳جی داغ میکنه!و این هم تا اینهمه مدت که عرضه شده وجود داشته و همه داشتن میگفتن حالا شما میگی نمیکنه عجیبه!خب حتما مال پسرخاله شما مدل خاصی هستش!بعد هم استفاده بیشتر با استفاده سنگین خیلی فرق داره!من میتونم ۵ساعت اس ام اس بدم یا اهنگ گوش بدم یا نیم ساعت بازی سنگینی مثل real racing 3 یا infinity blade 3 انجام بدم!به نظر شما تو کدوم استفاده دستگاه داغ میکنه؟!

نظر

صبر کنید ..
                    X